ERDVUMAS & UNIVERSALUMAS

AUKŠTESNIS. ILGESNIS. IR IŠMANESNIS.

Nuo šiol automobilyje dar daugiau vietos jūsų planams. Naujasis MINI Countryman yra 13 cm ilgesnis ir 8 cm aukštesnis bei su 25% erdvesne bagažine. Dėl minimalistinio dizaino ir išmanaus erdvės išnaudojimo automobilyje atsirado daugiau erdvės, tad su savimi galėsite pasiimti daugiau, kad kelionė būtų dar patogesnė ir smagesnė.

Mini Countryman - erdvumas ir universalumas - komfortas

IŠMANUSIS KOMFORTAS.

Mūsų dizaineriams pavyko sukurti išmaniąją Travel & Comfort sistemą, kuri leidžia greitai ir patogiai integruoti įvairius priedus. Jūsų planšečių laikikliai, drabužių pakabos ir universalūs krepšių laikikliai saugiai tvirtinami prie priekinių sėdynių atlošų. Galėsite patogiai naudotis sumaniai nulenkiamais puodelių laikikliais, o nuo šiol nulenkiamieji staleliai jums tarnaus kaip darbo ir daiktų laikymo paviršiai.

NULENKITE IR PAKRAUKITE.

Itin universalus MINI Countryman nepralenkiamas savo erdvumu. Jame bus pakankamai vietos penkiems aukštaūgiams, o nulenkus galines sėdynes bagažui ir daiktams atsiras dar daugiau vietos. Dar daugiau erdvės kojoms ar bagažui galite sukurti pastumdami galinę sėdynę atgal arba į priekį net 13 cm. Kad ir ką planuotumėte, galite greitai ir lengvai pakeisti automobilio erdvę pagal savo poreikius.

Mini Countryman - erdvumas ir universalumas - nulenkiamos sėdynės
Mini Countryman - erdvumas ir universalumas - bagažinės talpa

IŠMANAUS ERDVĖS IŠNAUDOJIMO ASAS.

Padidinkite savo MINI bagažo skyriaus talpą ir pasiruoškite savo sekančiam nuotykiui. Su savimi į kelionę galėsite pasiimti beveik viską, ko trokštate, nes kas netilps bagažinėje, galėsite gabenti ant stogo skersinių montuojamoje stogo bagažinėje. Su gale tvirtinamu MINI dviračių laikikliu galėsite gabenti kelis dviračius. Lengvai montuojamas ir lengvasvoris laikiklis pasižymi paprasta užrakto sistema ir nulenkimo funkcija, leidžiančia lengvai pasiekti bagažinę.

DAR ERDVESNIS.

Šis modelis yra ilgesnis nei anksčiau. Su dar daugiau vietos ant stogo. Standartiškai montuojami MINI stogo laikikliai jūsų MINI Countryman suteiks praktiškumo. Prie blizgios juodos spalvos laikiklių galėsite lengvai pritvirtinti MINI stogo skersinius ir stogo bagažines.

Mini Countryman - erdvumas ir universalumas - nulenkiamos sėdynės