ELEKTRINIS MOBILUMAS.

motion motion

MĖGAUKITĖS ELEKTRINIU VAIRAVIMU.

Pasiruoškite jokios emisijos negeneruojančio gokarto pojūčiui ir mėgaukitės akimirksniu išvystomu didžiausiu sukimo momentu. Pasirinkę elektrinį MINI, džiaugsitės visapusiška nauda. Taip pamėgtos techninės charakteristikos išliko tokios pačios, tačiau technologijos kas dieną tampa vis išmanesnės ir mažiau taršios. Čia susipažinsite su elektrinio gyvenimo būdo privalumais – mažesnėmis išlaidomis, įkrovimo dažnumu ir jokių rūpesčių nekeliančiu elektriniu vairavimu.

MINI Electric – mažesnės išlaidos – jokios emisijos
MINI Electric – mažesnės išlaidos – galima metinė ekonomija
MINI Electric – sumažinkite CO2 emisiją

*Elektrinės varos sistemos yra išties itin efektyvios – grynasis emisijos kiekis nuo bako iki rato (angl. „tank to wheel“, TTW) sumažinamas iki 80 % lyginant su vos 15% sumažėjusia emisija vidaus degimo variklius turinčiuose automobiliuose. Net ir menkiausias pokytis atsispindi bendrųjų sąnaudų vertėse.

NAUDINGA ŽINOTI.

Mini - elektrinis mobilumas - apžvalga - faktai Mini - elektrinis mobilumas - apžvalga - faktai
Mini elektrinis mobilumas  – viešojo įkrovimo stotelės  Mini elektrinis mobilumas  – viešojo įkrovimo stotelės

iki 2030 m

turi būti įrengta 60 tūkst, elektromobilių įkrovimo prieigų Lietuvoje

Mini elektrinis mobilumas – potencialus CO2 emisijos sumažinimas Mini elektrinis mobilumas – potencialus CO2 emisijos sumažinimas

73-89%

Potencialus CO2 emisijos sumažinimas
Mini elektrinis mobilumas – žalioji energija Mini elektrinis mobilumas – žalioji energija

100% ŽALIOJI ENERGIJA

naudojama viešojo įkrovimo stotelėms Vokietijoje

Mini elektrinis mobilumas  – įkrovimas nuo 0 - 80% – DC greitojo įkrovimo įkroviklis Mini elektrinis mobilumas  – įkrovimas nuo 0 - 80% – DC greitojo įkrovimo įkroviklis

36 MINUTĖS

įkrauti nuo 0 - 80% su DC greitojo įkrovimo įkrovikliu
Mini - elektrinis mobilumas - apžvalga - faktai Mini - elektrinis mobilumas - apžvalga - faktai

SUŽINOKITE APIE TAIKOMAS LENGVATAS ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮSIGIJIMUI IR ĮKROVIMUI.

Siekiant skatinti elektromobilių įsigijimą ir jų išperkamąją nuomą, Lietuvoje šiuo metu yra taikomos patrauklios mokestinės lengvatos ir skatinamosios priemonės.. Sužinokite, kokia nauda galite džiaugtis jau dabar.

Mini elektrinis mobilumas  –  mokesčių lengvatos Mini elektrinis mobilumas  –  mokesčių lengvatos
Mini elektrinis mobilumas – mini cooper se – elektrinis mini Mini elektrinis mobilumas – mini cooper se – elektrinis mini

MAKSIMALUS ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

KAIP TOLI GALITE NUVAŽIUOTI?

Mini e-mobilumas – mini cooper se – nuvažiuojamas atstumas
IKI

234 km

Su MINI Electric automobiliu galite nuvažiuoti iki 234 km, tačiau nuvažiuojamas atstumas priklausys ir nuo vairavimo įpročių bei važiavimo sąlygų. Jūsų vairavimo įpročiai turi didelę įtaką automobilio nuvažiuojamam atstumui ir įkrovimo dažnumui. Toliau rasite kelis patarimus, padėsiančius padidinti nuvažiuojamą jūsų automobilio atstumą.

(Pasaulinė suderinta lengvųjų automobilių bandymo procedūra)

Mini cooper se - mini electric – padidinti nevažiuojamą atstumą Mini cooper se - mini electric – padidinti nevažiuojamą atstumą

KAIP PADIDINTI NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ.

Mini elektrinis mobilumas – įkrovimo koliažas
Mini elektrinio mobilumo piktograma – įkrovimo skaičiuoklė

ĮKROVIMO IŠLAIDŲ IR LAIKO SKAIČIUOKLĖ.

KIEK LAIKO UŽTRUKS IR KIEK TAI KAINUOS?


KOREGUOTI REIKŠMES.


Pakoreguokite toliau pateiktas įvesties reikšmes, kad gautumėte naujausią palyginimą.

Mini elektrinis
Panašus benzinu varomas automobilis
Galimas metinis sutaupymas

Reikšmių pakeitimai turi įtakos sąnaudų skaičiavimams ir sutaupytoms sumoms. Numatytosios reikšmės nustatomos pagal vidutines kainas, užfiksuotas per pastaruosius 12 mėnesių. Visa čia pateikta informacija gali keistis.

SUŽINOKITE, KIEK GALITE SUTAUPYTI.

Jei šį atstumą važiuosite kasdien
km
0 km 220 km
Turite įkrauti kiekvieną savaitę
x
Šios pilnos įkrovos jums reikia kiekvieną dieną
%
Lygininant su panašiu benzinu varomu automobiliu, galite sutaupyti

PAPRASTAS ĮKROVIMAS NAMUOSE

Trukmė H
 
Išlaidos
 
Trukmė H
 
Išlaidos
 

GREITAS ĮKROVIMAS KELYJE

Trukmė H
 
Išlaidos
 
Trukmė H
 
Išlaidos
 

Nepamirškite, kad faktinis nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, daugiausiai jį lemia ratlankių ir padangų dydis, vairavimo stilius, pasirinktas maršrutas, oro sąlygos, šildymo ir vėsinimo sistemų naudojimas. Priklausomai nuo tokių išorinių veiksnių kaip maitinimo tinklo įtampa arba aplinkos temperatūra, šioje skaičiuoklėje rodomas įkrovimo laikas gali skirtis nuo faktinio įkrovimo laiko. Įkrovos laikas buvo apskaičiuotas esant 25°C temperatūrai.

DAŽNAI IŠREIŠKIAMI RŪPESČIAI.

Daugelis mano, kad nacionalinio elektros energijos tinklo pajėgumai neturėtų tapti problema. Elektromobilių atsiradimas ES rinkoje buvo numatytas iš anksto ir elektros tinklas buvo atitinkamai vystomas, todėl poreikio didinti elektros tinklo pajėgumus ateityje nebus. Komunalinių paslaugų bendrovės taip pat turėjo pakankamai laiko tam pasiruošti iš anksto. Vis dėlto, konkreti situacija priklauso nuo atitinkamos šalies. Pavyzdžiui, Šiaurės Europos šalyse, kur elektros tinklų ir elektrinio šildymo infrastruktūra yra plačiai išvystyta, įgyvendinti elektros tinklų plėtrą yra daug paprasčiau. Kitose Europos šalyse tokią plėtrą šiek tiek apsunkina vienfazės energijos sistemos ir ne tokia moderni infrastruktūra, tačiau ši situacija yra sparčiai sprendžiama. Ją palengvina dar ir tai, kad elektriniai automobiliai gali itin paprastai prisitaikyti prie esamos energetinės sistemos. Patys elektromobiliai yra tarsi elektros energijos šaltiniai ant ratų, todėl jie nekelia grėsmės elektros tinklų stabilumui ir pajėgumui – juose sukauptą energiją galima panaudoti vėliau. Per artimiausius kelerius metus turėsime bendrą elektromobilių įkrovimo vietų tinklą, kuris bus naudojamas ir kaip sukauptos energijos rezervas.
Žema aplinkos temperatūra gali laikinai sumažinti nuvažiuojamą elektromobilio atstumą 10–12 %. Nepaisant to, su daugeliu šiuolaikinių elektromobilių galėsite įveikti 250-300 km atstumą. Tokio atstumo tikrai pakanka kasdieninėms kelionėms į darbą. Be to, tokių automobilių konstrukcija žiemos sezono metu leidžia užtikrinti daug didesnį efektyvumą nei daugelis galėtų pagalvoti. Lyginant su tradiciniais automobiliais, techninės elektromobilių charakteristikos važiuojant apsnigta kelio danga yra kur kas geresnės. Žemai montuojamos baterijos ir todėl žemesnis svorio centras pagerina elektrinių automobilių sukibimą su apsnigta arba apledėjusia kelio danga ir palengvina jų valdymą. Dėl šių priežasčių elektromobilį valdysite daug užtikrinčiau. Naudodamiesi MINI programėle, savo elektrinį automobilį galėsite sušildyti iš anksto, todėl ne tik pamiršite apledėjusius langus, bet ir visada mėgausitės šiluma ir jaukumu salone. Dar daugiau – jeigu automobilį iš anksto sušildysite jam kraunantis, nepatirsite papildomų energijos sąnaudų. Tai ne tik nauda jums, bet ir didesnis saugumas keliuose.
Nuvažiuojamas MINI Electric atstumas siekia 234 km (WLTP). Daugeliui kelionių, kurias tik galite įsivaizduoti, tai yra daugiau negu pakankama. Tiesiog nepamirškite pagalvoti apie tai, kokio nuvažiuojamo atstumo jums iš tiesų reikia.
Elektriniai automobiliai išsiskiria rekuperacinio stabdymo technologija. Stabdymo metu elektrinio automobilio stabdymo sistema kinetinę energiją paverčia elektra ir efektyviai įkrauna bateriją papildomai. Tai leidžia užtikrinti optimalų elektromobilių efektyvumą. Vos tik nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo, elektromobiliai ima lėtėti savaime, todėl stabdymo pedalas lieka tik papildoma alternatyva. Tai neabejotinai paprasčiau ir daug efektyviau.
Elektromobilius yra saugu vairuoti tiek lyjant, tiek sningant, be to, juos galite plauti įprastose automobilių plovyklose. Elektromobilių įkrovikliai ir įkrovimo kabeliai yra atsparūs vandeniui, o įkrovimui naudojami kištukiniai lizdai yra apsaugoti nuo vandens.
Vidutinė elektromobilių baterijų eksploatavimo trukmė – 10 metų. Senos baterijos gali būti išmontuojamos iki mažiausių elementų, kurie gali būti naudojami kaip atsinaujinančios energijos kaupimo įtaisai. Tai itin aktualu vietos institucijoms, nes tokie baterijų elementai gali būti panaudoti kaip avariniai generatoriai arba praversti esant elektros energijos suvartojimo pikui.

Vidutinė elektromobilių baterijų eksploatavimo trukmė – 10 metų. Senos baterijos gali būti išmontuojamos iki mažiausių elementų, kurie gali būti naudojami kaip atsinaujinančios energijos kaupimo įtaisai. Tai itin aktualu vietos institucijoms, nes tokie baterijų elementai gali būti panaudoti kaip avariniai generatoriai arba praversti esant elektros energijos suvartojimo pikui. 

mini cooper se – mini elektrinis anonsas mini cooper se – mini elektrinis anonsas

SUŽINOKITE APIE VISKĄ IŠSAMIAU.

GERIAUSIA IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ - TIEK KELYJE TIEK BEKELĖJE.

mini elektrinis mobilumas – reklaminis įkraunamo hibrido anonsas mini elektrinis mobilumas – reklaminis įkraunamo hibrido anonsas