MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga – pagrindinis rodinys MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga – pagrindinis rodinys

TEGU KIEKVIENAS MINI NUOTYKIS BŪNA ĮSIMINTINIAUSIAS.

Personalizuokite savo MINI – platus aksesuarų asortimentas nepriekaištingai tiks jūsų MINI. Nuo stilingų detalių iki stulbinančius nuotykius priminsiančios įrangos – susipažinkite su asortimentu ir išsirinkite tai, kas jus sužavės.

MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga – pradžia
MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga – pradžios vaizdas sniegas

SNIEGAS NĖRA PRIEŽASTIS LIKTI NAMUOSE.

Ketinate pasiruošti kalnų slidinėjimui? O gal stilingomis detalėmis norite išsiskirti iš minios? Nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte paruošti savo MINI žiemai – tegu jūsų automobilis būna toks, kokio norite jūs.

2022 METŲ AKSESUARŲ IR PREDŲ BESTSELERIAI.

Norite įsigyti mūsų populiariausių aksesuarų ir priedų? Atnaujinkite savo stilių ir savo MINI.
Mini techninė priežiūra padangos piktograma

ŠIE RATLANKIAI SKIRTI SUKTIS.

Visi originalūs MINI ratlankiai ir padangos užtikrins optimalų sukibimą su kelio danga, leis džiaugtis tobulu valdymu, stabilumu ir komfortu kelyje. Būkite dar stilingesni, prikaustykite žvilgsnius ir stebinkite aplinkinius!

MINI JCW KOLEKCIJA JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI

Atraskite originalius aukščiausios kokybės John Cooper Works produktus. Jūsų MINI energingiems potyriams – bet kada ir bet kokiomis aplinkybėmis.
MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga - JCW Lifestyle kolekcija MINI paslaugos po pardavimų – aksesuarų apžvalga - JCW Lifestyle kolekcija
Mini techninės priežiūros kortelė

SUSIPAŽINKITE SU KOLEKCIJOMIS.