MINI John Cooper Works - John Cooper Works Clubman - JCW Countryman MINI John Cooper Works - John Cooper Works Clubman - JCW Countryman

MINI JOHN COOPER WORKS.

power
231 PS (170 kW) 231 PS
top speed
241 - 246 didžiausias greitis km/h 246 maks didžiausias greitis km/h
acceleration
0-100 km/h 6,3 - 6,5 s 6.5 maks. km/h
power
231 PS (170 kW) 231 PS
top speed
241 - 246 didžiausias greitis km/h 246 maks didžiausias greitis km/h
acceleration
0-100 km/h 6,3 - 6,5 s 6.5 maks. km/h
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

MAKSIMALUS MINI JAUDULYS.

Kiekvienas įkvepiančiomis funkcijomis praturtintas John Cooper Works modelis įkūnija automobilių sporto dvasią. Tiesioginė ir intensyvi galia kiekvieną impulsą paverčia veiksmu. Iki pat namų kiekviename posūkyje kelias pulsuoja gyvenimu.

NAUJASIS MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN ALL4

MINI JAUDINA. MAKSIMALIAI.

MINI Countryman – JCW anonsas

GREITIEMS IR BEBAIMIAMS.

Naujasis MINI John Cooper Works Countryman ALL4 yra pilnai aprūpintas 2,0 l, 300 AG / 211 kW 4 cilindrų TwinPower Turbo varikliu ir nuo 0 iki 100 įsibėgėja vos per 5,4 sekundės. Šie nesuvaldomi aukšti atlikėjai yra John Cooper lenktynių legendų, laimėjusių, reinkarnacija. Palikimas gyvuoja. Dar didesnis atletiškumas ir galingesnis nei kada nors MINI variklis, tai stipriausia vairavimo aistros forma. Kai automibilis turi tokią galią ir tikslumą, akimirksniu suprantate, kad stovėti vietoje MINI John Cooper Works yra sunkiausias išbandymas.
MINI John Cooper Works – žalios ir raudonos spalvos – vaizdas iš šono MINI John Cooper Works – žalios ir raudonos spalvos – vaizdas iš šono

VELNIŠKAI ŽAVIOS DETALĖS.

Pakaks vieno žvilgsnio, ir liksite pavergti. Dar nespėję atidaryti automobilio durelių, pajusite, kad MINI John Cooper Works yra išskirtinės lygos žaidėjas. Aerodinaminis priekinis bamperis ir sportiškas galinis aptakas - tai tik užuomina apie Jūsų laukiantį jaudulį. Įlipkite vidun ir pajuskite aukščiausios kokybės medžiagų ir lenktynių trasą primenančių detalių derinį, sukeliantį tikrus lenktyninio automobilio potyrius.

360° INTERJERO APŽVALGA

MINI John Cooper Works – interjeras – 360° apžvalga MINI John Cooper Works – interjeras – 360° apžvalga

DŽONO KUPERIO PALIKIMAS.

MINI John Cooper Works modeliai gimė įkvėpti lenktynių čempionų – juos sukūrė novatoriškasis Formulės 1 automobilių kūrėjas Džonas Kuperis (John Cooper), įžvelgdamas juose galingą lenktynių potencialą. Jo žvitri akis perkėlė šį potencialą į naująją Classic Mini kolekciją.

MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works

ATLIKITE TOLIMESNIUS VEIKSMUS.

MINI John Cooper Works vaizdas iš šono
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logotipas

Teisinis pranešimas:

Efektyvumo klasė
Rodomos degalų sąnaudų, CO2 emisijų ir energijos sąnaudų vertės nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai susiję su pagrindinės konfigūracijos automobiliu Vokietijoje, o pateiktame asortimente atsižvelgiama į pasirenkamą įrangą ir skirtingą pasirinkto modelio ratų bei padangų dydį ir konfigūracijos metu gali skirtis.

* Dėl konkretaus modelio, teiraukitės savo MINI pardavėjo.