INTERJERAS

RAFINUOTIEMS LIETIMO POJŪČIAMS.

Subtilaus interjero estetiką pabrėžia skrupulingai atrinktos detalės. Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos ir nuotaiką atitinkantis aplinkos apšvietimas kiekvieną jūsų kelionę pavers nepamirštama įstabia patirtimi. Įlipę į MINI nebenorėsite iš jo išlipti.

SUSIPAŽINKITE SU JŪSŲ MINI EXPERIENCE PATIRTIES REŽIMAIS.

Išvyskite, išgirskite ir pajuskite savo nuotaiką. MINI Experience režimai jus panardins į ryšio ir patirčių pasaulį. Jie sužadins jūsų jusles. Kiekvienas režimas išsiskiria skirtingu dizainu, aplinkos apšvietimu ir garsų palete. Vos viena komanda ir vairuotojo erdvės išvaizda ir atmosfera pasikeis.

MINI Countryman - interjeras - oled ekranas

OLED, OLED OLED OLED.

OLED jutiklinis ekranas – tai įstabus MINI interjero akcentas, savo išskirtiniu dizainu prikaustantis žvilgsnius. Dėl pažangiausios OLED technologijos, 240 mm skersmens ir itin aukštos kokybės stiklo šis ekranas pasižymi išskirtine minimalistine išvaizda. Ekranas atlieka tiek prietaisų skydelio, tiek informacijos ir pramogų sistemos bei pagalbos centro funkciją. Apvalus OLED ekranas – pirmasis toks pasaulyje.

PASIMĖGAUKITE NAUJU INTERJERU.

Kaskart sėdę už vairo nuspręsite, kokios vairavimo patirties trokštate. Galėsite mėgautis sportišku ar itin efektyviu vairavimu – jums tereiks pasirinkti iš MINI vairavimo režimų ir atrasti labiausiai savo poreikį ir nuotaiką atitinkantį. Pasirinkimą palengvins skirtingi režimų dizainai ir spalvinė bei garsinė gama.

MINI Countryman - interjeras - prietaisų skydelis MINI Countryman - interjeras - prietaisų skydelis
MINI Countryman - interjeras - keleivis
MINI Countryman - interjeras - prietaisų skydelis MINI Countryman - interjeras - prietaisų skydelis
MINI Countryman - interjeras - keleivis

STILINGAS IR TVARUS. BEI ITIN KOMFORTIŠKAS.

Savo individualų stilių galite išreikšti rinkdamiesi iš keturių skirtingų MINI dizaino variantų – Essential, Classic, Favoured ir JCW Trim. Kiekviename iš jų rasite individualiai jums pritaikytų funkcijų ir dizaino akcentų – pradedant prietaisų skydeliu ir vairu, baigiant sėdynių apmušalais ir lubų danga.

Mėgaudamiesi subtilios estetikos apmušalais patirsite šilumos ir gerovės dvelksmą savajame MINI. Apmušalai pagaminti iš itin aukštos kokybės perdirbtų medžiagų ir austi unikalia 2D technologija. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI režimų projekcijoms.

MINI Countryman- interjeras – jutiklinė juosta

VOS VIENAS PERJUNGIMAS.

Viskas, ko jums reikia, tai tik perjungti jungiklį – galite įjungti ar išjungti stovėjimo stabdį, perjungti pavaras, keisti MINI Experience režimus ir daug daugiau. Penki intuityviai išdėstyti valdikliai dabar yra naujo dizaino ir tapo dar geriau pasiekiami ranka ir paprasčiau valdomi.

GOKARTO VAIRAVIMO POJŪTIS.

Visas smagumas prasidės vos tik įsikibsite į vairą. Vairas nuo šiol naujo dizaino, šiek tiek mažesnis ir dėl to užtikrinantis dar intensyvesnį modernizuoto klasikinio MINI gokarto pojūtį. O trečiąjį vairo stipiną pakeitėme stilinga dekoratyvine medžiagine juosta. Kairiajame valdymo skydelyje galite aktyvuoti pagalbos vairuotojui sistemas, o dešiniajame valdyti pramogų ir ryšio funkcijas.

MINI Countryman - interjeras - vairas
MINI Countryman- interjeras – medžiagos

NAUJI DIZAINO SPRENDIMAI SU NAUJOMIS MEDŽIAGOMIS.

Nauji MINI audinių pasirinkimai atveria kelią į visiškai naują estetikos erą. Nauja medžiaga, kurią naudojame prietaisų skydelio ir durų apdailoje, užtikrina itin komfortišką atmosferą. Audinys yra itin aukštos kokybės ir išties paprastai valomas. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI režimų projekcijoms. O mes ir toliau ieškosime būdų, kaip sukurti medžiagas, atitinkančias griežčiausius ilgaamžiškumo, išvaizdos ir pojūčių kriterijus.