EKSTERJERAS

DAR DAUGIAU MINI‘ŠKUMO.

Dėl galingo stoto, išskirtinio visureigio dizaino ir ryškios charizmos naujasis MINI Countryman spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir tiesiog nenustygsta vietoje.

MINI Countryman - eksterjeras- siluetas

MODERNUSIS MINI-MALIZMAS.

Pašalinome, kas nėra būtina ir palikome tik tai, kas jums labiausiai patinka. Palikome patrauklią išvaizda, aptakias linijas ir 100% nepažabojamą MINI dvasią. Šis visureigis į gatves išriedėjo tam, kad patogiai nuvežtų jus į įspūdingiausias vietas. MINI Countryman tai bebaimis, ištikimas ir patikimas visiškai elektra varomas jūsų kelionių partneris.

SVEIKI ATVYKĘ Į MINI GALIOS PASAULĮ.

Tvirto stoto ir itin stilingas MINI Countryman puikiai jaučiasi tiek mieste, tiek užmiestyje. Jo valdingą stotą pabrėžia aštuonkampės priekinės grotelės, ryškūs priekiniai žibintai ir išraiškingas variklio dangtis. Jo trumpos iškyšos ir įstabios linijos suteikia aptakiam siluetui išraiškingumo. Galite rinktis iš keturių skirtingų stilių bei mėgautis visų varomų ratų galia – tai išties tobulas jūsų kelionių kompanionas.

MINI Countryman - eksterjeras- vaizdas iš priekio
MINI Countryman - eksterjeras - stoglangis

MINIMIZUOTAS IKI MAKSIMUMO.

Pasitikite patį brandžiausią MINI – tobulą tiek vidumi, tiek išore. Nuo šiol 13 cm ilgesnis ir 8 cm aukštesnis MINI Countryman spinduliuoja neginčijamą galią ir turi daugiau nei pakankamai vietos jūsų planams su šeima, draugais ar be jų.

NEBIJANTIS IŠSISKIRTI IŠ MINIOS.

Nesvarbu kur bepažvelgtumėt, visur atrasite kažką įdomaus. Lengvojo lydinio ratlankiai dar ryškesni, aptakesni ir dinamiškesni. Patogūs naudoti stogo skersiniai nuo šiol standartiškai gaminami juodos Piano Black spalvos. O centrinis statramstis itin stilingo dizaino. Rinkitės iš keturių dizaino stilių –

Essential, Classic, Favoured arba JCW Trim ir išreikškite save. Kiekvienas jų pasižymi unikaliomis funkcijomis ir dizaino detalėmis.

MINI Countryman - eksterjeras- ratlankiai

GALIA SPINDULIUOJA KIEKVIENA DETALĖ.

Geriausiai MINI užtikrintumą ir individualumą pabrėžia 17-20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (galima rinktis ir 21" colio ratlankius) . Lengvasvoris dizainas ir naudojamas perdirbtas aliuminis padeda sumažinti mūsų paliekamą anglies pėdsaką – tiek gamybos procese, tiek vairuojant.

“Vadovaudamiesi puristiniu, progresyviu požiūriu siekėme sujungti funkcionalių elementų paprastumą su emocionalumu, kuriuo garsėja MINI.”

Oliver Heilmer, MINI Design vadovas

SPALVOS PLIŪPSNIS ANT STOGO.

Mūsų MINI modeliai visada išsiskyrė iš minios, tad ir MINI Countryman ne išimtis. Kontrastingą stogą galima rinktis iš kelių skirtingų spalvų variantų ir derinti su stilingu centrinio statramsčio dizainu. Atidaryti pilko atspalvio stiklinį stogą galėsite vos vienu mygtuko paspaudimu, o vėjo deflektorius užtikrins tobulą laisvės pojūčio ir komforto balansą.

MINI Countryman - eksterjeras - stogas
MINI Countryman- eksterjeras - pasitikimo šviesos

VISUOMET ESATE LAUKIAMAS.

Kaskart įlipdami į MINI Countryman jausite ypatingos progos dvelksmą. Kai priartėsite arba išlipsite iš savojo MINI, pasigirs jūsų nuotaiką atitinkantys pasitikimo & atsisveikinimo akordai. Taip pat išvysite trijų pasirenkamų apšvietimų versijas priekiniuose ir galiniuose žibintuose bei pasirenkamą logotipo projekciją iš vairuotojo ir priekinio keleivio šoninių veidrodėlių.