VAIRAVIMO PATIRTIS

JŪSŲ LAUKIANTYS NUOTYKIAI.

Įstabi MINI TwinPower Turbo technologija suteikia dar daugiau galios ir efektyvumo, tad už naujojo MINI Countryman vairo mėgausitės užburiančiais pojūčiais.

MINI Countryman - vairavimo patirtis

ĮSTABI GALIA TIEK KELYJE TIEK BEKELĖJE.

Nuo automobilių stovėjimo aikštelių iki nacionalinių parkų – naujasis MINI Countryman užburs savo galia, spontaniškumu ir itin tiksliu vairavimu. Net ir ilgiausios kelionės jam vieni niekai. Kiekvienas posūkis – kaitinantis kraują. Mėgaukitės pulsuojančiu adrenalinu tiek vingiuotuose kalnų keliuose, tiek ir žiedinėse miesto sankryžose. Pasirinkus ALL4 visų varančiųjų ratų sistemą įveiksite net ir sudėtingiausius vaizdingo kraštovaizdžio kelius.

TRUMPAI APIE TECHNINES SPECIFIKACIJAS.

MINI Countryman C MINI Countryman JCW ALL4

Galia

125 kW
280 Nm

221 kW

400 Nm

0-100 km/h

8,3 s 5,4 s

Didžiausias greitis

212 km/h 250 km/h
Variklio cilindrai
3 4

MINI TWINPOWER VARIKLIAI SU TURBOKOMPRESORIUMI.

MINI Countryman gali pasigirti įstabia MINI TwinPower Turbo galia ir neprilygstamu efektyvumu. Šie modeliai ne tik išsiskiria savo dizainu, bet ir itin greita akceleracija. Rinkitės labiausiai jūsų gyvenimo būdą atitinkantį variklį, vairavimo stilių ir leiskitės į nuotykių kupinas keliones.

MINI Countryman - vairavimo patirtis - varikliai su turbokompresoriumi
MINI Countryman - vairavimo patirtis - All4

VISAIS RATAIS VAROMAS.

ALL4 visų varančiųjų ratų sistema dinamiškai paskirsto galią visiems ratams, užtikrindama puikų sukibimą su kelio danga, nesvarbu koks kelio paviršius bebūtų. O jei bus užfiksuotas nepakankamas sukibimas dėl šlapių ar apledėjusių kelių, pagal poreikį sistema dinamiškai perjungs pavarą. Tai leis mėgautis MINI Countryman užtikrintos ir nuotykių ištroškusios prigimties privalumais. Kad ir kokia orų prognozė bebūtų, galite būti ramūs – Jūsų MINI Countryman nepabūgs jokios stichijos.

PAGALBA VAIRUOJANT.

Pasirenkamoji vairavimo asistento funkcija Driving Assistant tai tarytum papildomos akys, pro kurias nepraslys aklojoje zonoje esančios transporto priemonės ir kurios reikalui padės jums valdyti vairą, kad jūsų MINI išliktų savo eismo juostoje. Be to, ši funkcija padės aptikti eismą už jūsų, kai su savo MINI važiuosite atbuline eiga. Vairavimo asistento funkcija Driving Assistant Plus apima kameros ir radaro principu veikiančias pagalbos vairuotojui funkcijas. Automatiškai išlaikant norimą greitį, juostą ir atstumą iki priešakyje važiuojančios transporto priemonės, be įtampos pasieksite savo kelionės tikslą. 

Su vairavimo asistentu Driving Assistant Professional galite vairuoti atsipalaidavę. Ši funkcija užtikrintai pagelbės įvairiose eismo situacijose neperimdama automobilio valdymo iš jūsų.

MINI Countryman - vairavimo patirtis - papildomos akys

MINI EXPERIENCE REŽIMAI.

Šie į standartinę MINI Countryman įrangą įeinantys trys vairavimo patirties režimai leis pasirinkti iš skirtingų vairavimo stilių, labiausiai tinkančių eismo sąlygoms, ir jūsų poreikius atitinkančias technines charakteristikas. Kiekvienas režimas pasižymi skirtingu dizainu.
MINI Countryman - vairavimo patirtis- green režimas MINI Countryman - vairavimo patirtis- green režimas

Green režimas.

Tvarios ir itin efektyvios varos sistemos dėka jūsų kuro bakas dar ilgiau bus pilnas.
MINI Countryman - vairavimo patirtis - core režimas MINI Countryman - vairavimo patirtis - core režimas

Core režimas.

Klasikinis ir patogus MINI vairavimo potyris su rafinuota, modernia atmosfera.

MINI Countryman - vairavimo patirtis - go-cart režimas MINI Countryman - vairavimo patirtis - go-cart režimas

Go-Kart režimas.

Įkvėptas legendinio John Cooper Works, šis režimas skirtas jaudinančiam ir kraują kaitinančiam vairavimui, lydimam sportinio variklio riaumojimo.