SKAITMENINĖ PATIRTIS

DIDŽIULIS ŠUOLIS SKAITMENĖJE EROJE.

Palepinkite savo pojūčius ir mėgaukitės šviesos, garso ir potyrių harmonija, tobulai atitiksiančia jūsų nuotaiką. Kiekviena kelionė pavirs nepamirštama patirtimi. Sveiki atvykę į interaktyvią MINI ateitį.
MINI Countryman - skaitmeninė patirtis - operacinė sistema

Naujoji 9 kartos MINI operacinė sistema tai visiškai nauja, intuityvi patirtis, užtikrinanti tobulas valdymo ir ryšio funkcijas kiekvienos kelionės metu. Ji buvo optimizuota jūsų sąveikai su išskirtiniu OLED jutikliniu ekranu ir jūsų MINI išmaniojo asistento valdymui balsu, tad nuo šiol galėsite dar labiau mėgautis personalizuotu ir emocijomis grįstu bendravimu. 

KASKART VAIRUOKITE VIS KITOKIO DIZAINO MINI. PASINERKITE Į INTERJERO DIZAINO STILIUS.

Sukurkite unikalią, daugiajutiminę patirtį sau ir savo keleiviams. Pasinerkite į įstabius MINI patirčių pasaulius. Kiekvienas režimas yra skirtingo dizaino ir turi skirtingą garsų paletę. Nustatę asmeninį režimą MINI programėlės pagalba galėsite pasirinkti jums patinkančias jūsų išmaniojo telefono galerijoje esančias nuotraukas ir jas naudoti kaip MINI interaktyvaus valdymo ekraną. Aplinkos apšvietimo ir projekcinio ekrano spalvos automatiškai prisitaikys prie jūsų pasirinkto fono. Beliks tik mėgautis suteikiant MINI interjerui savo gyvenimo spalvų.

JŪSŲ ASMENINIS MINI ASISTENTAS.

MINI Countryman - skaitmeninė patirtis - spike

ASMENINIS IŠMANUSIS MINI ASISTENTAS - LEISKITĖS BŪTI LYDIMI.

„Pirmą kartą MINI modeliuose įdiegtas visų funkcijų balso asistentas. MINI išmanųjį  asistentą galima suaktyvinti pasisveikinant „Hey MINI“ arba paspaudus „push-to-talk“ mygtuką ant vairo. Balsu valdoma sąveika apskritame OLED ekrane vyksta kaip animacija su grafiniais elementais, tipografija ir avataru. Kalbant apie ekraną, vairuotojai gali pasirinkti „MINI“ – stilizuotą MINI vaizdą – ir naują skaitmeninį MINI asistentą, žinomą kaip „Spike“.

MINI išmanusis  asistentas valdo pagrindines jūsų MINI funkcijas, tokias kaip navigacija, telefonija, radijas ar net temperatūros valdymas. Galbūt turite ką nors žinoti apie savo kelionę, kaip oro sąlygas? Arba turite specialų prašymą trumpam pokalbiui arba norite išgirsti pokštą?

PASIRUOŠĘS PRISIJUNGTI.

Vairavimas taps lengvas kaip vėjo gūsis su skaitmeniniu kompanionu ir prieiga prie daugybės standartinių nemokamų išmaniųjų ryšio funkcijų, užtikrinančių komfortą, saugumą ir ryšį. MINI skaitmenines paslaugas galėsite bet kada atnaujinti ar papildyti.

Norite dar daugiau sąsajos ir ryšio galimybių?

Kartu su pasirenkamu MINI Connected ryšio paketu turėsite prieigą prie nuolat plečiamo praktinių funkcijų ir pramoginių programėlių asortimento, įskaitant žaidimus bei muzikos ir vaizdo įrašų srautinį perdavimą.

Dabar galėsite džiaugtis unikalia pramoga automobilių sektoriuje – nauja žaidimų forma automobilyje. Automobiliui stovint, vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis žaidimais per AirConsole programėlę.

Srautinio muzikos perdavimo programėlės Spotify ir Amazon Music buvo adaptuotos 9 kartos MINI operacinei sistemai tam, kad būtų integruotos į interaktyvų MINI valdymo ekraną ir MINI mylėtojai galėtų nevaržomai mėgautis intuityviu valdymu ir įstabia srautinio muzikos perdavimo patirtimi.

Apple CarPlay ir Android Auto taip pat pritaikyti 9 kartos MINI operacinei sistemai, tad be vargo galėsite prijungti savo išmanųjį telefoną prie MINI ir naudotis belaidžio ryšio funkcijomis. Reikalinga informacija bus rodoma ne tik MINI interaktyviame valdymo ekrane, bet ir papildomai pasirenkamame projekciniame ekrane.

MINI Countryman - skaitmeninė patirtis - connected atnaujinimai

ATNAUJINTI SAVO MINI PROGRAMINĘ ĮRANGĄ GALITE BET KADA.

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo dėka savajam MINI galėsite patogiai užsisakyti papildomų ryšio funkcijų ir paketų. Jei esate įdiegę reikiamą įrangą, galėsite mėgautis aukščiausios kokybės skaitmeninėmis MINI funkcijomis kaip antai Driving Assistant Plus vairavimo asistentas, High Beam Assist tolimųjų šviesų asistentas ir nuotoline variklio užvedimo funkcija Remote Engine Start. Programinės įrangos atnaujinimo galimybės ir turinys priklauso nuo konkrečios šalies, automobilio modelio, įrangos ir automobilio būklės. 

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas.

Visada naujausia programinė įranga jūsų MINI automobilyje.

Nuotoliniu būdu gausite visus savo MINI programinės įrangos atnaujinimus ir patobulinimus. Priklausomai nuo šalies, transporto priemonės modelio, įrangos ir transporto priemonės būklės, jūs galėsite reguliariai nemokamai gauti naujų papildomų funkcijų ar funkcinių patobulinimų.