MINI Countryman įkraunamas hibridas – vaizdas iš šono – sidabro ir geltonos spalvos MINI Countryman įkraunamas hibridas – vaizdas iš šono – sidabro ir geltonos spalvos

MINI ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

MINI Countryman įkraunamas hibridas – vaizdas iš šono – sidabro ir geltonos spalvos

LEISKITĖS Į GALIA ALSUOJANČIĄ KELIONĘ.

MINI eVoliucija tęsiasi. Leiskitės į kelią su nuostabiuoju MINI Countryman Cooper SE ALL4. Kiekviena kelionė MINI automobiliu bus ne tik taupi ir tausi, bet ir išties maloni išskirtinio veržlumo, visų varomų ratų universalumo ir elektros variklio, galinčio išgauti momentinę galią be išmetamųjų teršalų, dėka. Naujausios kartos akumuliatoriaus talpa padidinta iki 10,0 kWh galios – tad važiuodami vien elektriniu režimu galėsite įveikti net 57 kilometrus. Taigi kasdieniai jūsų maršrutai taps dar mažiau taršūs. Ir tai dar ne viskas – mokėsite mažesnius mokesčius už savo automobilį ir nebereikės mokėti spūsčių mokesčių miestuose, kuriuose jie taikomi.
MINI Cooper SE Countryman ALL4 – vaizdas iš priekio – pilkos ir juodos spalvos

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS IR SUMANUS DIZAINAS.

Naujasis mūsų modelis ne tik puikuojasi naujo dizaino interjero paviršiais, bet ir itin maloniais ir ypatingą komfortą užtikrinančiais sėdynių apmušalais. Išskirtinis vairuotojo erdvės dizainas leis pasinerti į visapusišką, rafinuotą ir jaudinančią vairavimo patirtį. Naujasis skaitmeninis prietaisų skydelis tobulai papildo dešinėje esantį įstabaus dizaino 8,8 colių jutiklinį ekraną. Galėsite itin patogiai naudotis MINI Connected navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemomis. Tai intuityvus viso jūsų MINI automobilio valdymo centras, suteiksiantis galimybę naudotis įvairiomis pažangiausiomis technologijomis.

KŪRYBINGAS ERDVĖS IŠNAUDOJIMAS.

0

LITRŲ

Itin erdvi bagažinė ir dar daugiau erdvės jūsų planams. Santykiu 40:20:40 nusilenkiančios galinės sėdynės naujajame MINI Cooper SE Countryman ALL4 leis sutalpinti ilgą, aukštą, platų ir didelį krovinį. 

Itin erdvi bagažinė ir dar daugiau erdvės jūsų planams. Santykiu 40:20:40 nusilenkiančios galinės sėdynės naujajame MINI Cooper SE Countryman ALL4 leis sutalpinti ilgą, aukštą, platų ir didelį krovinį. 

Itin erdvi bagažinė ir dar daugiau erdvės jūsų planams. Santykiu 40:20:40 nusilenkiančios galinės sėdynės naujajame MINI Cooper SE Countryman ALL4 leis sutalpinti ilgą, aukštą, platų ir didelį krovinį. 

PRITAIKYKITE SAVO POREIKIAMS.

*Atkreipkite dėmesį, kad ne visi deriniai ir konfigūracijos gali būti prieinamos jūsų regione. Norėdami patikrinti prieinamumą, pasinaudokite konfigūravimo įrankiu.

360° INTERJERO APŽVALGA

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – interjeras – 360° apžvalga MINI Cooper SE Countryman ALL4 – interjeras – 360° apžvalga

PAGRINDINIAI AKCENTAI.

DĖMESĮ PRIKAUSTANTIS. SAVO DIZAINU.

Apgalvotų inžinerinių sprendimų, kruopščiai sukurto dizaino ir nepriekaištingos galios bei efektyvumo pusiausvyros derinys leis išnaudoti visus abiejų varos sistemų privalumus. Kalbant apie erdvę, jos daugiau negu pakankamai, todėl galėsite mėgautis visiškai kito lygmens patogumu ir universalumu, o elektrinė visų varančiųjų ratų sistema užtikrins puikų sukibimą važiuojant bet kokia kelio danga. Suderinę puikiai atrodančią masyvią išvaizdą ir nuotykių ištroškusią dvasią, sukūrėme ypatingai universalų automobilį, pritaikytą tiek miestų gatvėms, tiek ir užmiesčio keliams. Galite rinktis iš devynių kėbulo spalvų, kurias nepriekaištingai papildys elektriniai akcentai.  Spalvos. Ratlankiai. Susikurkite savo MINI dizainą!

ATLIKITE TOLIMESNIUS VEIKSMUS.

MINI Countryman SE vaizdas iš šono MINI Countryman SE vaizdas iš šono
COUNTRYMAN SE

Teisinis pranešimas:

Efektyvumo klasė
Rodomos degalų sąnaudų, CO2 emisijų ir energijos sąnaudų vertės nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai susiję su pagrindinės konfigūracijos automobiliu Vokietijoje, o pateiktame asortimente atsižvelgiama į pasirenkamą įrangą ir skirtingą pasirinkto modelio ratų bei padangų dydį ir konfigūracijos metu gali skirtis.

* Dėl konkretaus modelio, teiraukitės savo MINI pardavėjo.