IŠMATAVIMAI.

Mini Countryman.

Tobulas MINI yra pasiekiamas vos keliais mygtukų paspaudimais, tačiau norime jums padėti išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį modelį. Vienas pagrindinių veiksnių, į kurį neatsižvelgiama sprendžiant kokį automobilį pasirinkti, yra automobilio matmenys.
Žinoti tikslius automobilio išmatavimus yra daugiau negu pravartu. Šie duomenys yra ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Pateikta informacija leis išsamiau susipažinti su MINI Countryman ir suprasti, kodėl tokius duomenis yra naudinga žinoti.

>
MINI Countryman – išmatavimai – etapas MINI Countryman – išmatavimai – etapas
MINI Countryman – išmatavimai – parkavimas ir garažas MINI Countryman – išmatavimai – parkavimas ir garažas

AUTOMOBILIO STOVĖJIMO AIKŠTELĖS IR GARAŽAI.

Jeigu turite garažą, norėsite būti tikri, kad jūsų MINI be vargo tilps esamoje erdvėje. Juk ne visi garažai yra vienodo dydžio. MINI Countryman yra 4 297 mm ilgio, 2 001 mm pločio (nuo šoninių veidrodėlių) ir 1 557 mm aukščio (Cooper SE ALL 4 modelis – 1 559 mm). Taigi, jis greičiausiai tilps daugelyje erdvių, o greitas vairo atsakas, nepriekaištingas valdymas ir galiniai parkavimo jutikliai manevravimą miestų gatvėse ir parkavimo aikštelėse pavers svajone.

POSŪKIO SPINDULYS.

Posūkio diametras yra mažiausia erdvė, kurios automobiliui reikia puslankio manevrui atlikti (pvz., atliekant U formos posūkį). Nedidelis, vos 11,4 m MINI Countryman posūkio spindulys leis mėgautis stebėtinu manevringumu, paprastai nebūdingu tokio dydžio automobiliams. Toks posūkio spindulys užtikrins lengvą automobilio valdymą miestų gatvėse, esant intensyviam eismui, važiuojant siauromis gatvelėmis ir parkuojantis atbuline eiga. Šiuo automobiliu užtikrintai įveiksite ne tik vingiuotus kelius, bet ir bekeles.

MINI Countryman  – išmatavimai – posūkio spindulys
MINI Countryman – išmatavimai – ratai ir ratlankiai MINI Countryman – išmatavimai – ratai ir ratlankiai

Ratlankiai/ratai.

Elegantiškų arba sportiškų 16–18 colių ratlankių asortimentas vairavimui suteiks dar daugiau malonumo ir itin išryškins charakteringą bei individualią MINI Countryman išvaizdą. Tiesiog pasirinkite variklio charakteristikas ir tuomet išsirinkite vasarai bei žiemai skirtus ratus. Tikriausiai pastebėsite, kad bendrajai paskirčiai universaliausi yra 16" colių įstrižainės ratlankiai. Vis dėlto, ratlankių dydžio pasirinkimas yra subjektyvus ir priklauso nuo jūsų pasirinkto dizaino bei prioritetų. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pasirinktą MINI atstovybę. Be to, galėsite atlikti ir vieną arba kelis bandomuosius važiavimus, kurių metu turėsite galimybę pajusti skirtumą.

Kūrybingas erdvės išnaudojimas.

DUK

MINI automobiliai yra nepaprastai erdvūs. Liksite maloniai nustebinti ne tik dar didesnio salono aukščio, bet ir iš pirmo žvilgsnio nepastebimos dar didesnės erdvės viduje. MINI automobilyje visiškai patogiai jausis net 2 metrų ūgio žmonės.

Automobilio prošvaisa arba važiavimo aukštis yra atstumas tarp žemiausios automobilio kėbulo (važiuoklės) dalies ir kelio paviršiaus. Kitaip tariant, tai yra žemiausia jūsų MINI dalis nuo žemės. Nepakrauto MINI Countryman prošvaisa yra 165 mm. Toks važiavimo aukštis yra optimalus, jei ketinate daug laiko vairuoti duobėtais, nelygiais keliais.

Taip, galima. Dar daugiau – skiltyje SUSIKURKITE SAVO MINI galite pasirinkti slidžių, dviračio, bagažo skersinių ir stogo bagažinės komplekto konfigūraciją. Jūsų pasirinkimo galimybės yra itin plačios. Susikurkite jūsų poreikius atitinkantį automobilį – susisiekite su pasirinktu atstovu ir užsakykite reikiamus skersinius.

Gokartui būdingas valdymas, ikoniškas dizainas, itin plačios individualizavimo galimybės ir kūrybiškas erdvės išnaudojimas – šios nuo 1959 metų, kai rinkai buvo pristatytas klasikinis dizainas, nekintančios charakteristikos MINI automobilius paverčia ypatingais. Naujosios kartos MINI automobiliai demonstruoja harmoningą tradicinių MINI vertybių puoselėjimo ir naujausių technologijų, šiuolaikinio saugumo, kokybės bei patikimumo dermę, pavyzdžiui, kompaktiškas eksterjeras čia puikiai dera su optimalia interjero erdve. Kad ir kokį MINI automobilį pasirinksite, vairavimo malonumas išliks toks pats: ilga važiuoklės bazė, trumpos kėbulo iškyšos ir žemas svorio centras – viskas tam, kad gokarto pojūtis būtų kaip niekada gyvas ir nuostabus.

Į kiekvieną originalių MINI ratų komplektą įeina specialiai pritaikytos ir geriausias charakteristikas užtikrinančios padangos. Sukurtos bendradarbiaujant su tokiais pirmaujančiais gamintojais kaip Michelin ir Pirelli, mūsų padangos išsiskiria ypatingai puikiu sukibimu ir garantuoja didžiausią saugumą bei degalų sunaudojimo efektyvumą.

Padangų dėvėjimąsi lemia daugybė veiksnių. Norėdami optimizuoti savo padangų eksploatavimo trukmę:

  • Visada palaikykite tinkamą slėgį padangose. 
  • Jeigu įmanoma, venkite staigaus stabdymo, nes didesnė stabdymo galia turi įtakos greitesniam padangų paviršiaus dėvėjimuisi.
  • Venkite staigių posūkių – jų metu greičiau dėvisi išoriniai padangų kraštai.
  • Pamirškite agresyvią akceleraciją – tai deformuos padangų protektorius.
  • Venkite didesnių greičių, nes važiuojant greičiau, padangos greičiau įšyla, o tai reiškia greitesnį jų dėvėjimąsi.

Mes rekomenduojame keisti padangas, kai protektoriaus gylis nusidėvi iki 3 mm. Vis dėlto, protektoriaus gylis nėra vienintelis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti vertinant padangų tinkamumą eksploatavimui, todėl svarbu tikrinti ir bendrą padangų būklę. Visada įsitikinkite, kad padangų gumos įbrėžimai nėra didesni kaip 25 mm arba sudaro ne daugiau kaip 10 % profilio pločio.

MINI kūrėjai siekia užtikrinti minimalų MINI poveikį aplinkai visą MINI eksploatavimo laikotarpį. Efektyvi ir aplinkai draugiška perdirbimo koncepcija yra pradedama įgyvendinti jau MINI automobilių kūrimo ir gamybos etape. Vystymo etapo metu konstruktoriai įvertina visų detalių perdirbimo galimybes ir jas nurodo tokių detalių eskizuose. Perdirbimo koncepcijos yra taikomos ir didesnėms detalėms arba jų visumai (pvz., bamperio apdailai arba visai vairuotojo erdvei). Kruopščiai atrenkamos medžiagos leidžia sumažinti naudojamų medžiagų derinių įvairovę, o tai padeda išvengti neperdirbamų medžiagų panaudojimo. Tinkama detalių sujungimo technika leidžia visiškai atskirti detales išmontavimo metu.

Įvairios MINI finansavimo paslaugos leis vairuoti MINI nuomos pagrindais arba įsigyti automobilį sutarčiai pasibaigus. Norėdami susipažinti su naujausiais mūsų MINI pasiūlymais jūsų regione, paspauskite čia.