EKSTERJERAS

LEGENDINĖ IŠVAIZDA.

MINI Cooper triduris - eksterjeras - pradžios vaizdo įrašas MINI Cooper triduris - eksterjeras - pradžios vaizdo įrašas

Mūsų dizaino principą „mažiau yra daugiau“ įkūnijantis naujasis MINI Cooper yra aptakių linijų, lygių paviršių ir subalansuotų proporcijų.

NAUJAI UŽGIMĘS.

Legendinis priekinės dalies dizainas su trumpomis iškyšomis, aštuoniakampio formos priekinėmis grotelėmis ir apvaliais LED priekiniais žibintais – esminiai naujojo MINI Cooper išvaizdos akcentai.

MINI Cooper triduris - eksterjeras - priekinės dalies dizainas MINI Cooper triduris - eksterjeras - priekinės dalies dizainas
MINI Cooper triduris - eksterjeras - išskirtinis apšvietimas MINI Cooper triduris - eksterjeras - išskirtinis apšvietimas

APŠVIESKITE TAMSĄ.

Be standartinės šviesos diodų (LED) technologijos privalumų, papildomai pasirenkami posūkių žibintai užtikrins dar geresnį šoninį matomumą, be to, galėsite rinktis iš trijų apšvietimo konfigūracijų.

UŽTIKRINTAS MIESTO UŽKARIAUTOJAS.

Tai MINI – kaip bepažvelgtum. Su nauja aura ir pasiruošęs naujai erai. Manevringumą užtikrinantis kompaktiškas siluetas, ilgesnė važiuoklės bazė ir didesni ratlankiai – dar modernesnei išvaizdai. 

MINI Cooper triduris - eksterjeras - lengvojo lydinio ratlankis MINI Cooper triduris - eksterjeras - lengvojo lydinio ratlankis

NAUJI RATLANKIAI NAUJIEMS JŪSŲ RATAMS.

Mūsų 16-18 colių lengvojo lydinio ratlankiai atrodo išties stilingai, o dėl lengvasvorės konstrukcijos ir perdirbto aliuminio ženkliai sumažina mūsų paliekamą anglies pėdsaką.

"VISOS INOVACIJOS SUTELKTOS BENDRAI MISIJAI. IŠGRYNINTAS IR IŠTOBULINTAS MINI. MAŽIAU KOMPLEKSIŠKUMO, DAUGIAU INDIVIDUALUMO."

Oliver Heilmer, MINI Design vadovas

APŽIŪRĖKITE ŠIUOS ŽIBINTUS ATIDŽIAU.

Naujo įspūdingo trikampio dizaino galiniai žibintai suteikia dar daugiau individualumo ir žavesio.

MINI Cooper triduris - eksterjeras - galiniai žibintai MINI Cooper triduris - eksterjeras - galiniai žibintai
MINI Cooper triduris - eksterjeras - pasitikimo šviesos MINI Cooper triduris - eksterjeras - pasitikimo šviesos

ŠILTAS PASITIKIMAS. 

Tegu pasitikimo ir išlydėjimo šviesos nušvinta jūsų nuotaikos spalvomis! Galite rinktis iš trijų priekinių ir galinių žibintų apšvietimo variantų bei logotipo projekciją iš abiejų šoninių veidrodėlių .