IŠMATAVIMAI.

MINI KABRIOLETAS.

Tobulas MINI kabrioletas yra pasiekiamas vos keliais mygtukų paspaudimais, tačiau norime jums padėti išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį modelį. Vienas pagrindinių veiksnių, į kurį neatsižvelgiama sprendžiant kokį automobilį pasirinkti, yra automobilio matmenys. Žinoti tikslius automobilio išmatavimus yra daugiau negu pravartu. Šie duomenys yra ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Pateikta informacija leis išsamiau susipažinti su MINI kabrioletu ir suprasti, kodėl tokius duomenis yra naudinga žinoti.

>
MINI kabrioletas – išmatavimai – etapas MINI kabrioletas – išmatavimai – etapas
MINI kabrioletas – išmatavimai – parkavimas ir garažas MINI kabrioletas – išmatavimai – parkavimas ir garažas

AUTOMOBILIO STOVĖJIMO AIKŠTELĖS IR GARAŽAI.

Jeigu turite garažą, norėsite būti tikri, kad jūsų MINI be vargo tilps esamoje erdvėje. Juk ne visi garažai yra vienodo dydžio. MINI kabrioletas yra 3 863 mm ilgio (Cooper S modelis – 3 876 mm), 1 928 mm pločio (nuo šoninių veidrodėlių) ir 1 415 mm aukščio. Taigi, jis greičiausiai tilps daugelyje erdvių, o jums beliks mėgautis šio automobilio praktiškumu, manevringumu ir puikiu galinio vaizdo matomumu. Be to, lygiagretusis parkavimas atbuline eiga taps vienu malonumu.

POSŪKIO SPINDULYS.

Posūkio diametras yra mažiausia erdvė, kurios automobiliui reikia puslankio manevrui atlikti (pvz., atliekant U formos posūkį). Nedidelis, vos 10,8 m tesiekiantis MINI kabrioleto posūkio spindulys leis mėgautis ypatingu manevringumu. Tai tobula savybė manevruojant siaurose gatvėse, intensyvaus eismo sąlygomis, įvažiuojant į siauras erdves ir ištiesinant automobilį po važiavimo atbuline eiga.

MINI kabrioletas – išmatavimai – posūkio spindulys
MINI kabrioletas – išmatavimai – ratlankių dydis MINI kabrioletas – išmatavimai – ratlankių dydis

RATLANKIŲ/RATŲ DYDIS.

Elegantiškų ir sportiškų 15–17 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankių asortimentas – tai tiesus kelias į dar malonesnį vairavimą ir išskirtinę MINI kabrioleto išvaizdą. Tiesiog pasirinkite variklio charakteristikas ir mes pasiūlysime tinkamus ratlankius vasaros ir žiemos sezonui.

Ratlankių dydį galite pasirinkti priklausomai nuo pageidaujamo dizaino bei prioritetų. Vis dėl to, važinėjant duobėtais keliais, komfortabiliau jausitės su 15" arba 16" skersmens ratlankiais. 17" skersmens ratlankiai iš tiesų atrodo fantastiškai, tačiau šiek tiek didesnis jų svoris gali turėti įtakos didesnėms degalų sąnaudoms. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pasirinktą MINI atstovybę. Be to, galėsite atlikti ir vieną arba kelis bandomuosius važiavimus, kurių metu turėsite galimybę pajusti skirtumą.

Kūrybingas erdvės išnaudojimas.

DUK

MINI automobiliai yra nepaprastai erdvūs. Liksite maloniai nustebinti ne tik dar didesnio salono aukščio, bet ir iš pirmo žvilgsnio nepastebimos dar didesnės erdvės viduje. MINI automobilyje visiškai patogiai jausis net 2 metrų ūgio žmonės. O pakėlę kabrioleto stogą, mėgausitės neribota erdve. 

Automobilio prošvaisa arba važiavimo aukštis yra mažiausias atstumas tarp žemiausios automobilio kėbulo (važiuoklės) dalies ir kelio paviršiaus. Kitaip tariant, tai yra žemiausia jūsų MINI dalis nuo žemės. Nepakrauto MINI kabrioleto prošvaisa yra 115 mm. Toks važiavimo aukštis yra būdingas daugeliui panašių rinkoje esančių automobilių. Žinoma, automobilio su kroviniu ir keleiviais prošvaisa bus mažesnė.

Taip, tačiau sumontavus vėjo deflektorių, negalėsite keleiviams pasiūlyti vietos galinėje sėdynėje. Už priekinių sėdynių montuojamas deflektorius įeina ir į papildomai pasirenkamą įrangos paketą, jis leidžia nukreipti vėją į galinę MINI automobilio dalį. Sumontavus vėjo deflektorių, išvengsite skersvėjo net ir važiuodami dideliu greičiu.

Gokartui būdingas valdymas, ikoniškas dizainas, itin plačios individualizavimo galimybės ir kūrybiškas erdvės išnaudojimas – šios nuo 1959 metų, kai rinkai buvo pristatytas klasikinis dizainas, nekintančios charakteristikos MINI automobilius paverčia ypatingais. Naujosios kartos MINI automobiliai demonstruoja harmoningą tradicinių MINI vertybių puoselėjimo ir naujausių technologijų, šiuolaikinio saugumo, kokybės bei patikimumo dermę, pavyzdžiui, kompaktiškas eksterjeras čia puikiai dera su optimalia interjero erdve. Kad ir kokį MINI automobilį pasirinksite, vairavimo malonumas išliks toks pats: ilga važiuoklės bazė, trumpos kėbulo iškyšos ir žemas svorio centras – viskas tam, kad gokarto pojūtis būtų kaip niekada gyvas ir nuostabus.

Į kiekvieną originalių MINI ratų komplektą įeina specialiai pritaikytos ir geriausias charakteristikas užtikrinančios padangos. Sukurtos bendradarbiaujant su tokiais pirmaujančiais gamintojais kaip Michelin ir Pirelli, mūsų padangos išsiskiria ypatingai puikiu sukibimu ir garantuoja didžiausią saugumą bei degalų sunaudojimo efektyvumą.

Padangų dėvėjimąsi lemia daugybė veiksnių. Norėdami optimizuoti savo padangų eksploatavimo trukmę:

  • Visada palaikykite tinkamą slėgį padangose. 
  • Jeigu įmanoma, venkite staigaus stabdymo, nes didesnė stabdymo galia turi įtakos greitesniam padangų paviršiaus dėvėjimuisi.
  • Venkite staigių posūkių – jų metu greičiau dėvisi išoriniai padangų kraštai.
  • Pamirškite agresyvią akceleraciją – tai deformuos padangų protektorius.
  • Venkite didesnių greičių, nes važiuojant greičiau, padangos greičiau įšyla, o tai reiškia greitesnį jų dėvėjimąsi.

Mes rekomenduojame keisti padangas, kai protektoriaus gylis nusidėvi iki 3 mm. Vis dėlto, protektoriaus gylis nėra vienintelis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti vertinant padangų tinkamumą eksploatavimui, todėl svarbu tikrinti ir bendrą padangų būklę. Visada įsitikinkite, kad padangų gumos įbrėžimai nėra didesni kaip 25 mm arba sudaro ne daugiau kaip 10 % profilio pločio.

MINI kūrėjai siekia užtikrinti minimalų MINI poveikį aplinkai visą MINI eksploatavimo laikotarpį. Efektyvi ir aplinkai draugiška perdirbimo koncepcija yra pradedama įgyvendinti jau MINI automobilių kūrimo ir gamybos etape. Vystymo etapo metu konstruktoriai įvertina visų detalių perdirbimo galimybes ir jas nurodo tokių detalių eskizuose. Perdirbimo koncepcijos yra taikomos ir didesnėms detalėms arba jų visumai (pvz., bamperio apdailai arba visai vairuotojo erdvei). Kruopščiai atrenkamos medžiagos leidžia sumažinti naudojamų medžiagų derinių įvairovę, o tai padeda išvengti neperdirbamų medžiagų panaudojimo. Tinkama detalių sujungimo technika leidžia visiškai atskirti detales išmontavimo metu.

Įvairios MINI finansavimo paslaugos leis vairuoti MINI nuomos pagrindais arba įsigyti automobilį sutarčiai pasibaigus. Norėdami susipažinti su naujausiais mūsų MINI pasiūlymais jūsų regione, paspauskite čia.