IŠMATAVIMAI.

Mini Clubman.

Tobulas MINI yra pasiekiamas vos keliais mygtukų paspaudimais, tačiau norime jums padėti išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį modelį. Vienas pagrindinių veiksnių, į kurį neatsižvelgiama sprendžiant kokį automobilį pasirinkti, yra automobilio matmenys.
Žinoti tikslius automobilio išmatavimus yra daugiau negu pravartu. Šie duomenys yra ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Pateikta informacija leis išsamiau susipažinti su MINI Clubman ir suprasti, kodėl tokius duomenis yra naudinga žinoti.

>
MINI Clubman – išmatavimai – etapas MINI Clubman – išmatavimai – etapas
MINI Clubman – išmatavimai – automobiliai ir garažas MINI Clubman – išmatavimai – automobiliai ir garažas

AUTOMOBILIO STOVĖJIMO AIKŠTELĖS IR GARAŽAI.

Jeigu turite garažą, norėsite būti tikri, kad jūsų MINI be vargo tilps esamoje erdvėje. Juk ne visi garažai yra vienodo dydžio. MINI Clubman yra 4 266 mm ilgio, 2 018 mm pločio (nuo šoninių veidrodėlių) ir 1 414 mm aukščio. Taigi, jis greičiausiai tilps daugelyje erdvių, o jums beliks mėgautis šio automobilio praktiškumu, manevringumu ir puikiu galinio vaizdo matomumu.

POSŪKIO SPINDULYS.

Posūkio diametras yra mažiausia erdvė, kurios automobiliui reikia puslankio manevrui atlikti (pvz., atliekant U formos posūkį). Nedidelis, vos 11,3 m MINI Clubman posūkio spindulys leis mėgautis stebėtinu manevringumu, paprastai nebūdingu tokio dydžio automobiliams. Tai tobula savybė manevruojant siaurose gatvėse, intensyvaus eismo sąlygomis, įvažiuojant į siauras erdves ir ištiesinant automobilį po važiavimo atbuline eiga.

MINI Clubman – išmatavimai – posūkio spindulys
MINI Clubman – išmatavimai – ratai ir ratlankiai MINI Clubman – išmatavimai – ratai ir ratlankiai

Ratai/Ratlankiai

Elegantiškų ir sportiškų 16–18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankių asortimentas – tai tiesus kelias į dar malonesnį vairavimą ir itin stilingą MINI Clubman išvaizdą. Pasirinkite pageidaujamo galingumo variklį ir patinkančius vasarinius arba žieminius ratlankius. Tikriausiai pastebėsite, kad bendrajai paskirčiai universaliausi yra 16 colių" skersmens ratlankiai. Vis dėlto, ratlankių dydžio pasirinkimas yra subjektyvus ir priklauso nuo jūsų pasirinkto dizaino bei prioritetų. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pasirinktą MINI atstovybę.  Be to, galėsite atlikti ir vieną arba kelis bandomuosius važiavimus, kurių metu turėsite galimybę pajusti skirtumą.

Kūrybingas erdvės išnaudojimas.

DUK

MINI automobiliai yra nepaprastai erdvūs. Liksite maloniai nustebinti ne tik dar didesnio salono aukščio, bet ir iš pirmo žvilgsnio nepastebimos dar didesnės erdvės viduje. MINI automobilyje visiškai patogiai jausis net 2 metrų ūgio žmonės.

Automobilio prošvaisa arba važiavimo aukštis yra atstumas tarp žemiausios automobilio kėbulo (važiuoklės) dalies ir kelio paviršiaus. Kitaip tariant, tai yra žemiausia jūsų MINI dalis nuo žemės. Nepakrauto MINI Clubman prošvaisa yra 143 mm. Toks važiavimo aukštis yra būdingas daugeliui panašių automobilių. Žinoma, automobilio su kroviniu ir keleiviais prošvaisa bus mažesnė. Jeigu ketinate daug laiko vairuoti duobėtais, nelygiais keliais, jums tikrai pravers didesnė, pavyzdžiui, 170 mm automobilio prošvaisa.

Taip, galima. Dar daugiau – skiltyje SUSIKURKITE SAVO MINI galite pasirinkti slidžių, dviračio, bagažo skersinių ir stogo bagažinės komplekto konfigūraciją. Jūsų pasirinkimo galimybės yra itin plačios. Susikurkite jūsų poreikius atitinkantį automobilį – susisiekite su pasirinkta atstovybe ir užsakykite reikiamus skersinius.

Gokartui būdingas valdymas, ikoniškas dizainas, itin plačios individualizavimo galimybės ir kūrybiškas erdvės išnaudojimas – šios nuo 1959 metų, kai rinkai buvo pristatytas klasikinis dizainas, nekintančios charakteristikos MINI automobilius paverčia išties ypatingais. Naujosios kartos MINI automobiliai demonstruoja harmoningą tradicinių MINI vertybių puoselėjimo ir naujausių technologijų, šiuolaikinio saugumo, kokybės bei patikimumo dermę, pavyzdžiui, kompaktiškas eksterjeras čia puikiai dera su optimalia interjero erdve. Kad ir kokį MINI automobilį pasirinksite, vairavimo malonumas išliks toks pats: ilga važiuoklės bazė, trumpos kėbulo iškyšos ir žemas svorio centras – viskas tam, kad gokarto pojūtis būtų kaip niekada gyvas ir nuostabus.

Į kiekvieną originalių MINI ratų komplektą įeina specialiai pritaikytos ir geriausias charakteristikas užtikrinančios padangos. Sukurtos bendradarbiaujant su tokiais pirmaujančiais gamintojais kaip Michelin ir Pirelli, mūsų padangos išsiskiria ypatingai puikiu sukibimu ir garantuoja didžiausią saugumą bei degalų sunaudojimo efektyvumą.

Padangų dėvėjimąsi lemia daugybė veiksnių. Norėdami optimizuoti savo padangų eksploatavimo trukmę:

  • Visada palaikykite tinkamą slėgį padangose. 
  • Jeigu įmanoma, venkite staigaus stabdymo, nes didesnė stabdymo galia turi įtakos greitesniam padangų paviršiaus dėvėjimuisi.
  • Venkite staigių posūkių – jų metu greičiau dėvisi išoriniai padangų kraštai.
  • Pamirškite agresyvią akceleraciją – tai deformuos padangų protektorius.
  • Venkite didesnių greičių, nes važiuojant greičiau, padangos greičiau įšyla, o tai reiškia greitesnį jų dėvėjimąsi.

Mes rekomenduojame keisti padangas, kai protektoriaus gylis nusidėvi iki 3 mm. Vis dėlto, protektoriaus gylis nėra vienintelis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti vertinant padangų tinkamumą eksploatavimui, todėl svarbu tikrinti ir bendrą padangų būklę. Visada įsitikinkite, kad padangų gumos įbrėžimai nėra didesni kaip 25 mm arba sudaro ne daugiau kaip 10 % profilio pločio.

MINI kūrėjai siekia užtikrinti minimalų MINI poveikį aplinkai visą MINI eksploatavimo laikotarpį. Efektyvi ir aplinkai draugiška perdirbimo koncepcija yra pradedama įgyvendinti jau MINI automobilių kūrimo ir gamybos etape. Vystymo etapo metu konstruktoriai įvertina visų detalių perdirbimo galimybes ir jas nurodo tokių detalių eskizuose. Perdirbimo koncepcijos yra taikomos ir didesnėms detalėms arba jų visumai (pvz., bamperio apdailai arba visai vairuotojo erdvei). Kruopščiai atrenkamos medžiagos leidžia sumažinti naudojamų medžiagų derinių įvairovę, o tai padeda išvengti neperdirbamų medžiagų panaudojimo. Tinkama detalių sujungimo technika leidžia visiškai atskirti detales išmontavimo metu.

Įvairios MINI finansavimo paslaugos leis vairuoti MINI nuomos pagrindais arba įsigyti automobilį sutarčiai pasibaigus. Norėdami susipažinti su naujausiais mūsų MINI pasiūlymais jūsų regione, paspauskite čia.