MINI penkiaduris hečbekas – priekinis vaizdas iš šono – mėlynos ir baltos spalvos MINI penkiaduris hečbekas – priekinis vaizdas iš šono – mėlynos ir baltos spalvos

MINI PENKIADURIS HEČBEKAS.

interior-side
5 vietos Su šiuo kėbulo tipu 5 vietos Su šiuo kėbulo tipu
luggage-l
278 - 941 l bagažinės erdvė 941 maksimali Bagažinės talpa litrais
power
136 PS (100 kW) - 178 PS (131 kW) 178 PS
interior-side
5 vietos Su šiuo kėbulo tipu 5 vietos Su šiuo kėbulo tipu
luggage-l
278 - 941 l bagažinės erdvė 941 maksimali Bagažinės talpa litrais
power
136 PS (100 kW) - 178 PS (131 kW) 178 PS
MINI penkiaduris hečbekas – priekinis vaizdas iš šono – mėlynos ir baltos spalvos

VISKAS, KĄ MYLITE MINI AUTOMOBILYJE. IR DAR DAUGIAU.

Sukurtas maksimaliai MINI patirčiai. Patikimame penkiaduriame MINI hečbeke sutalpinsite dar daugiau – čia rasite apsčiai vietos ir keleiviams, ir bagažui. Be to, mėgausitės manevringumu ir MINI automobiliams būdingu itin patogiu valdymu. Žemas svorio centras ir kompaktiški matmenys leis patogiai manevruoti siaurose eismo juostose ir ankštose parkavimo vietose. Pasinaudokite plačiomis individualizavimo galimybėmis ir paverskite savo automobilį unikaliu. Maksimalaus vairavimo jaudulio ambasadorius – tai viskas, dėl ko jūs šitaip pamėgote MINI. Ir dar daugiau.
MINI penkiaduris hečbekas – erdvė gale – pakrovimas

DAR DAUGIAU ERDVĖS - DAR DAUGIAU KELIONĖS PLANŲ.

Kūrybiškas erdvės išnaudojimas yra MINI filosofijos šerdis. Šis žadą atimančio dizaino kompaktiškas ir tuo pačiu stebėtinai erdvus penkiaduris hečbekas tikrai pateisins jūsų asmeninio stiliaus lūkesčius ir nenuvils jokiomis aplinkybėmis. Automobilio gale gali patogiai sėdėti net trys keleiviai – čia aukštos lubos, daug erdvės kojoms ir patogiam įsitaisymui.

KŪRYBINGAS ERDVĖS IŠNAUDOJIMAS

0

LITRŲ

Erdvė yra esmė. Užlenkę santykiu 60:40 padalintas galines sėdynes, galėsite naudotis įspūdingos 941 litro talpos bagažine, kurioje sutalpinsite visą reikalingą mantą.

PRITAIKYKITE SAVO POREIKIAMS.

turntable

*Atkreipkite dėmesį, kad ne visi deriniai ir konfigūracijos gali būti prieinamos jūsų regione. Norėdami patikrinti prieinamumą, pasinaudokite konfigūravimo įrankiu.

360° INTERJERO APŽVALGA.

MINI penkiaduris hečbekas – interjeras – 360° apžvalga MINI penkiaduris hečbekas – interjeras – 360° apžvalga

PAGRINDINIAI AKCENTAI.

DĖMESĮ PRIKAUSTANTIS. SAVO DIZAINU.

Dinamiškos linijos ir ryškus, apibrėžtas stilius dera su plačia tarpvėže ir trumpais išsikišimais už važiuoklės bazės – šis derinys suteikia penkiaduriui MINI hečbekui nepriekaištingą atletišką išvaizdą. Išskirtinius priekinius žibintus idealiai papildo nauja, žvilgsnį traukianti priekinių sparnų apdaila juosianti LED posūkių žibintus. Klientas gali rinktis aptakias Piano Black dizaino durų rankenėles, degalų bako dangtelį ir kitus naujo dizaino akcentus, suteiksiančius penkiaduriui MINI hečbekui dar daugiau individualumo. Inovatyvus unikalių lydinio ratlankių asortimentas - tarytum galutinis potepis tobulojo MINI paveiksle.

ATLIKITE TOLIMESNIUS VEIKSMUS.

Teisinis pranešimas:

Efektyvumo klasė
Rodomos degalų sąnaudų, CO2 emisijų ir energijos sąnaudų vertės nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai susiję su pagrindinės konfigūracijos automobiliu Vokietijoje, o pateiktame asortimente atsižvelgiama į pasirenkamą įrangą ir skirtingą pasirinkto modelio ratų bei padangų dydį ir konfigūracijos metu gali skirtis.

* Dėl konkretaus modelio, teiraukitės savo MINI pardavėjo.