MINI triduris hečbekas – vaizdas iš šono – pilkos ir juodos spalvos MINI triduris hečbekas – vaizdas iš šono – pilkos ir juodos spalvos

MINI TRIDURIS HEČBEKAS.

interior-side
4 keturių vietų Su šiuo kėbulo tipu 4 keturių vietų Su šiuo kėbulo tipu
luggage-l
211 - 731 l bagažinės talpa 731 maksimali Bagažinės talpa litrais
power
136 PS (100 kW) - 231 PS (170 kW) 231 PS
interior-side
4 keturių vietų Su šiuo kėbulo tipu 4 keturių vietų Su šiuo kėbulo tipu
luggage-l
211 - 731 l bagažinės talpa 731 maksimali Bagažinės talpa litrais
power
136 PS (100 kW) - 231 PS (170 kW) 231 PS
MINI triduris hečbekas – vaizdas iš priekio – pilkos ir juodos spalvos

ORIGINALUS. PATOBULINTAS.

Autentiškoji ikona ir tikras maištautojas – triduris MINI hečbekas jau daugiau kaip 60 metų laužo visus stereotipus. Dinamiškumu alsuojantis siluetas ir jau seniai šio automobilio skiriamuoju bruožu tapę elipsės formos priekiniai žibintai abejingų nepaliks. Dėl savo kompaktiškumo automobilis tobulai tinka siauroms miestų gatvėms. Jame gausu pažangių technologinių funkcijų ir praktiškų akcentų. Į standartinę komplektaciją įeina išmanioji Connected informacijos ir pramogų sistema su 8,8 colių įstrižainės jutikliniu ekranu ir programėlių integravimo funkcija. Jaudinantys nauji apdailos variantai, naujos spalvos ir individualizavimo galimybės leis paversti jūsų MINI absoliučiai unikaliu.
MINI triduris hečbekas – vaizdas iš priekio – pilkos ir juodos spalvos

MAKSIMALUS GOKARTO JAUSMAS.

Nedidelis šio tridurio MINI automobilio posūkio spindulys, trumpos kėbulo iškyšos ir kompaktiška konstrukcija užtikrina puikų manevringumą ne tik siaurose gatvelėse, bet ir intensyvaus eismo metu. 3 ir 4 cilindrų TWIN Power Turbo varikliai sukimo momentą išvysto žaibišku greičiu, todėl iš vietos pajudėsite akimirksniu. Pasirinkę SPORT važiavimo režimą, mėgausitės dar puikesnėmis akceleracijos charakteristikomis ir spartesniu vairo mechanizmo atsaku – viskas dėl kvapą gniaužiančio manevringumo. Žemas svorio centras, didelės apsukos ir gokarto pojūtis – patirkite maksimalų MINI malonumą patys.

KŪRYBINGAS ERDVĖS IŠNAUDOJIMAS.

0

LITRŲ

Kūrybingas MINI erdvės išnaudojimas yra menas. Tai mūsų filosofijos esmė. Užlenkę santykiu 60:40 padalintas galines sėdynes, galėsite naudotis įspūdingos 731 litro talpos bagažine.

PRITAIKYKITE SAVO POREIKIAMS.

turntable

*Atkreipkite dėmesį, kad ne visi deriniai ir konfigūracijos gali būti prieinamos jūsų regione. Norėdami patikrinti prieinamumą, pasinaudokite konfigūravimo įrankiu.

360° INTERJERO APŽVALGA.

MINI triduris hečbekas – interjeras – 360° apžvalga MINI triduris hečbekas – interjeras – 360° apžvalga

PAGRINDINIAI AKCENTAI.

PRIKAUSTANTIS DĖMESĮ. SAVO DIZAINU.

Dinamiškos linijos ir ryškus, apibrėžtas stilius dera su plačia tarpvėže ir trumpais išsikišimais už važiuoklės bazės – šis derinys suteikia triduriui MINI hečbekui nepriekaištingą atletišką išvaizdą. Išskirtinius priekinius žibintus idealiai papildo nauja, žvilgsnį traukianti priekinių sparnų apdaila juosianti LED posūkių žibintus. Galite rinktis aptakias Piano Black dizaino durų rankenėles, degalų bako dangtelį ir kitus naujo dizaino akcentus, suteiksiančius triduriui MINI hečbekui dar daugiau individualumo. Inovatyvus unikalių lydinio ratlankių asortimentas – tarytum galutinis potėpis tobulojo MINI paveiksle.

ATLIKITE TOLIMESNIUS VEIKSMUS.

MINI triduris hečbekas vaizdas iš šono
TRIDURIS HEČBEKAS

Teisinis pranešimas:

Efektyvumo klasė
Rodomos degalų sąnaudų, CO2 emisijų ir energijos sąnaudų vertės nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai susiję su pagrindinės konfigūracijos automobiliu Vokietijoje, o pateiktame asortimente atsižvelgiama į pasirenkamą įrangą ir skirtingą pasirinkto modelio ratų bei padangų dydį ir konfigūracijos metu gali skirtis.

* Dėl konkretaus modelio, teiraukitės savo MINI pardavėjo.