MINI triduris Cooper SE – visiškai elektrinis MINI – vaizdas iš šono sidabro spalvos MINI triduris Cooper SE – visiškai elektrinis MINI – vaizdas iš šono sidabro spalvos
MINI triduris Cooper SE – visiškai elektrinis MINI – vaizdas iš šono sidabro spalvos

ĮKRAUTAS AISTRA.

Visiškai elektra varomas MINI - tai tiksli neblėstančio populiarumo originalaus MINI kopija, pritaikyta ateities keliams. Jis alsuoja legendine kartingų lenktynių dvasia, išskirtiniu dizainu ir aukščiausia kokybe, važiuodamas visiškai neišskiria lokalios taršos. Automobilis varomas aukštos įtampos, 96 elementų, 32,6 kWh (bendros talpos) akumuliatoriumi, sumontuotu automobilio dugne. Todėl šio automobilio svorio centras itin žemas, tad jis ne tik stabilesnis ir geriau valdomas, bet ir sklandžiau įveikia kiekvieną posūkį. Tai ryškiausia ir labiausiai ištobulinta MINI automobilio versija.
MINI triduris Cooper SE – MINI Electric - varos sistema

JAUDINANTI PATIRTIS. ĮKRAUTAS AISTRA. AKIMIRKSNIU PASIEKIAMAS SUKIMO MOMENTAS. VIRPĖTI VERČIANČIOS CHARAKTERISTIKOS.

Privažiavus šviesoforą, kiekvienam vairuotojui aktualios variklio apsukos (NM). Visiškai elektra varomas MINI pilnas varikio apsukas pasiekia akimirksniu. Tad vos užsidegus žaliam šviesoforo signalui ir nuspaudus pedalą, variklis žaibiškai pasiekia reikiamas apsukas ir automobilis šoka iš vietos neįtikėtinu pagreičiu. Su šiuo automobiliu viskas paprasta: nuo 0 iki 100 km/val. greičio įsibėgėsite vos per 7,5 sekundės - be jokio trūkčiojimo vietoje ar poreikio perjungti pavaras. Dinamiškas, tačiau švelnus visiškai elektra varomas MINI vairuotojui suteiks netikėtų naujų pojūčių.

KŪRYBINGAS ERDVĖS IŠNAUDOJIMAS.

0

LITRŲ

Erdvė yra esmė. Nulenkę santykiu 60:40 atlenkiamas galines sėdynes, turėsite net 731 litro bagažo erdvę, todėl su savimi galėsite pasiimti viską.

Erdvė yra esmė. Nulenkę santykiu 60:40 atlenkiamas galines sėdynes, turėsite net 731 litro bagažo erdvę, todėl su savimi galėsite pasiimti viską.

Erdvė yra esmė. Nulenkę santykiu 60:40 atlenkiamas galines sėdynes, turėsite net 731 litro bagažo erdvę, todėl su savimi galėsite pasiimti viską.

PRITAIKYKITE SAVO POREIKIAMS.

turntable

*Atkreipkite dėmesį, kad ne visi deriniai ir konfigūracijos gali būti prieinamos jūsų regione. Norėdami patikrinti prieinamumą, pasinaudokite konfigūravimo įrankiu.

360° INTERJERO APŽVALGA

MINI triduris Cooper SE – interjeras – 360° apžvalga MINI triduris Cooper SE – interjeras – 360° apžvalga

PAGRINDINIAI AKCENTAI.

PRIKAUSTANTIS DĖMESĮ. SAVO DIZAINU.

Dinamiškos linijos ir ryškus, apibrėžtas stilius dera su plačia tarpvėže ir trumpais išsikišimais už važiuoklės bazės – šis derinys suteikia visiškai elektriniam MINI nepriekaištingą atletišką išvaizdą. Išskirtinius priekinius žibintus idealiai papildo nauja, žvilgsnį traukianti priekinių sparnų apdaila, juosianti LED posūkių indikatorius ir geltonas "S" logotipas. Kelyje Jūsų MINI automobilis išsiskirs pribloškiančiais Energetic Yellow akcentais. Galite rinktis aptakias Piano Black dizaino durų rankenėles ir kitus naujo dizaino akcentus, suteiksiančius automobiliui dar daugiau individualumo. Inovatyvus 16"-17" colių unikalių lydinio ratlankių asortimentas - tarytum galutinis potėpis tobulojo MINI paveiksle.

ATLIKITE TOLIMESNIUS VEIKSMUS.

Visiškai elektrinio MINI vaizdas iš šono Visiškai elektrinio MINI vaizdas iš šono
TRIDURIS HEČBEKAS COOPER SE

Teisinis pranešimas:

Rodomos degalų sąnaudų, CO2 emisijų ir energijos sąnaudų vertės nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai susiję su pagrindinės konfigūracijos automobiliu Vokietijoje, o pateiktame asortimente atsižvelgiama į pasirenkamą įrangą ir skirtingą pasirinkto modelio ratų bei padangų dydį ir konfigūracijos metu gali skirtis.
* Dėl konkretaus modelio, teiraukitės savo MINI pardavėjo.