TVARUMAS

KELIO ATGAL NEBĖRA.

Nors MINI jau padarė išties didelę pažangą tvarios gamybos srityje, tačiau žinome, kad vis dar esame toli nuo savo tikslo.
MINI visiškai elektrinis Countryman - tvarumas- įsipareigojimas

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS.

Įsipareigojame sukurti tobulą MINI našumo ir ikoniško dizaino pusiausvyrą, kuo mažiau darant poveikį aplinkai. Šiuos įsipareigojimus įrodo mūsų veiksmai. Mūsų kuriamame dizaine visiškai nebeliko natūralios odos, kurią pakeitė tvarios, iš dalies perdirbtos medžiagos, tad didžiuojamės tapę dar labiau draugiškais gyvūnams. Mūsų 2D technologija austas audinys, naudojamas prietaisų skydelio ir durelių vidaus apdailoje pagamintas iš 90% perdirbto poliesterio pluošto. O MINI naujos kartos ratlankiai nuo šiol gaminami iš iki 70% antrinio aliuminio.

APLINKĄ TAUSOJANČIŲ MEDŽIAGŲ ALTERNATYVOS.

MINI interjero paviršiai pagaminti nedarant žalos gyvūnams. Nuo šiol didžiuojamės galėdami pasiūlyti MINI interjere odos pakaitalus. Inovatyvūs sėdynių paviršiai, pagaminti iš austos 100% perdirbtos tekstilės užtikrina tokį pat aukščiausios kokybės sėdėjimo komfortą kaip ir oda, tad nenukenčia nei išvaizda, nei pojūčiai, nei funkcionalumas. O mūsų naujasis vairas atitinka net išrankiausiųjų vairuotojų išvaizdos ir ilgaamžiškumo kriterijus.

MINI visiškai elektrinis Countryman - tvarumas - alternatyvos odai
MINI visiškai elektrinis Countryman - tvarumas - perdirbti audiniai

PERDIRBTOS MEDŽIAGOS IR AUDINIAI.

Prietaisų skydelio ir durelių porankių apdaila nuo šiol gaminama iš itin aukštos kokybės austos tekstilės, pagamintos iš perdirbto poliesterio verpalų. Šio pažangaus perdirbimo proceso metu daugiau nei 90% perdirbto poliesterio pluošto pavirsta į 2D technologija austą audinį, kurį vėliau panaudojame prietaisų skydelio ir durelių apdailos austinių detalių gamybai. Šio proceso metu sunaudojama 98% mažiau vandens, nei apdirbant medvilnę, o CO2 emisija sumažinama net iki 80% lyginant su įprasto poliesterio apdorojimu.

„PERDIRBTO ALIUMINIO PANAUDOJIMAS.

Mūsų pagrindinis principas projektavimo proceso ir gaminio kūrimo metu yra „antrinis panaudojimas“. Mūsų naujos kartos MINI transporto priemonėse ratlankiams naudojama iki 70 % perdirbto aliuminio iš aliuminio laužo. Naudodami ekologišką elektrą sutaupome apie 90 % reikalingos energijos, lyginant su pirminio aliuminio gamyba. Antrinis aliuminio perdirbimas sumažina iki 95 % mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

MINI visiškai elektrinis Countryman - antrinis aliuminis