INTERJERAS

RAFINUOTI LIETIMO POJŪČIAI.

Subtilaus interjero estetiką pabrėžia skrupulingai atrinktos detalės. Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos ir nuotaiką atitinkantis aplinkos apšvietimas kiekvieną jūsų kelionę pavers nepamirštamai įstabia patirtimi. Įlipę į MINI nebenorėsite iš jo išlipti. 

SUSIPAŽINKITE SU JŪSŲ MINI VAIRAVIMO PATIRTIES REŽIMAIS. 

Išvyskite, išgirskite ir pajuskite savo nuotaiką. MINI Experience režimai jus panardins į emocijas kaitinantį ryšio ir skaitmeninių patirčių pasaulį. Šie režimai sužadins jūsų jusles. Kiekvienas jų išsiskiria skirtingu dizainu, aplinkos apšvietimu ir garsų palete. Vos viena komanda ir vairuotojo erdvės išvaizda ir atmosfera pasikeis.
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - oled ekranas

OLED, OLED OLED OLED.

Stulbinantis ir žvilgsnius prikaustantis apskritas OLED jutiklinis ekranas tarsi plakanti Jūsų prietaisų skydelio širdis. Dėl pažangiausios OLED technologijos, 240 mm skersmens ir itin aukštos kokybės stiklo šis ekranas pasižymi išskirtine minimalistine išvaizda. Ekranas atlieka tiek prietaisų skydelio, tiek ir jūsų informacijos ir pramogų sistemos bei pagalbos centro funkciją. O apvalus OLED ekranas – pirmasis toks pasaulyje.

PASIMĖGAUKITE NAUJU INTERJERU.

Kaskart sėdę už vairo nuspręsite, kokios vairavimo patirties trokštate. Galėsite mėgautis sportišku ar sąnaudas taupančiu vairavimu – jums tereiks pasirinkti iš MINI vairavimo režimų ir atrasti labiausiai savo poreikius ir nuotaiką atitinkantį. Pasirinkimą palengvins skirtingi režimų dizainai ir spalvinė bei garsinė gama.
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - prietaisų skydelis
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - prietaisų skydelis
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - prietaisų skydelis
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - prietaisų skydelis

STILINGAS IR TVARUS. IR ITIN KOMFORTIŠKAS.

Savo individualų stilių galite išreikšti rinkdamiesi iš keturių skirtingų MINI dizaino variantų – Essential, Classic, Favoured ir JCW Style. Kiekviename iš jų rasite individualiai jums pritaikytų funkcijų ir dizaino akcentų – pradedant prietaisų skydeliu ir vairu, baigiant sėdynių apmušalais ir lubų danga.

Mėgaudamiesi subtilios estetikos apmušalais patirsite šilumos ir gerovės dvelksmą savajame MINI. Apmušalai pagaminti iš itin aukštos kokybės perdirbtų medžiagų ir austi unikalia 2D technologija. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI Experience režimų projekcijoms.

MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - perjungimo juosta

VOS VIENAS PERJUNGIMAS.

Viskas, ko jums reikia, tai tik perjungti jungiklį – galite įjungti ar išjungti stovėjimo stabdį, perjungti pavaras, keisti MINI Experience režimus ir daug daugiau. Penki intuityviai išdėstyti valdikliai dabar yra naujo dizaino ir tapo dar geriau pasiekiami ranka ir paprasčiau valdomi. 

GOKARTO VAIRAVIMO POJŪTIS.

Visas smagumas prasidės vos tik įsikibsite į vairą. Vairas nuo šiol naujo dizaino, šiek tiek mažesnis ir dėl to užtikrinantis dar intensyvesnį modernizuoto klasikinio Mini  gokarto jausmą. O trečiąjį vairo stipiną pakeitėme stilinga dekoratyvine medžiagine juosta. Kairiajame valdymo skydelyje galite aktyvuoti pagalbos vairuotojui sistemas, o dešiniajame valdyti pramogų ir ryšio funkcijas. 

MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras- vairas
MINI visiškai elektrinis Countryman - interjeras - medžiagos

NAUJI DIZAINO SPRENDIMAI SU NAUJOMIS MEDŽIAGOMIS.

Nauji MINI audinių pasirinkimai atveria kelią į visiškai naują estetikos erą. Nauja medžiaga, kurią naudojame ant prietaisų skydelio ir durų panelių, užtikrina itin komfortišką atmosferą. Šis audinys yra itin aukštos kokybės ir išties paprastai valomas. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI Experience režimų projekcijoms. O mes ir toliau ieškosime būdų, kaip sukurti medžiagas, atitinkančias griežčiausius ilgaamžiškumo, išvaizdos ir pojūčių kriterijus.