EKSTERJERAS

DAR DAUGIAU MINI-ŠKUMO.

Dėl galingo stoto, išskirtinio visureigio dizaino ir ryškios charizmos naujasis visiškai elektrinis MINI Countryman spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir tiesiog nenustygsta vietoje.

MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - siluetas

MODERNUSIS MINI-MALIZMAS.

Pašalinome, kas nėra būtina ir palikome tik tai, kas jums labiausiai patinka. Palikome patrauklią išvaizdą, aptakias linijas ir 100% nepažabojamą MINI dvasią. Šis visureigis į gatves išriedėjo tam, kad patogiai nuvežtų jus į įspūdingiausias vietas. MINI Countryman – tai bebaimis, ištikimas ir patikimas visiškai elektra varomas jūsų kelionių partneris.

SVEIKI ATVYKĘ Į MINI GALIOS PASAULĮ.

Tvirto stoto ir itin stilingas visiškai elektrinis MINI Countryman puikiai jaučiasi tiek mieste, tiek užmiestyje. Jo valdingą išvaizdą pabrėžia aštuonkampės priekinės grotelės, ryškūs priekiniai žibintai ir išraiškingas variklio dangtis. Jo trumpos iškyšos ir įstabios linijos suteikia aptakiam siluetui išraiškingumo. Galite rinktis iš keturių skirtingų stilių bei mėgautis visų varomų ratų galia, tad tikrai rasite tobulą savo nuotykių kompanioną.

MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - vaizdas iš priekio
MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - stoglangis

MAKSIMIZUOTAS MINI.

Pasitikite patį brandžiausią MINI – tobulą tiek vidumi, tiek išore. Nuo šiol 13 cm ilgesnis ir 8 cm aukštesnis visiškai elektrinis MINI Countryman spinduliuoja neginčijamą galią ir turi daugiau nei pakankamai vietos jūsų planams su šeima, draugais ar be jų.

NEBIJANTIS IŠSISKIRTI IŠ MINIOS.

Nesvarbu kur bepažvelgtumėt, visur atrasite kažką įdomaus. Lengvojo lydinio ratlankiai dar ryškesni, aptakesni ir dinamiškesni. Itin patogūs stogo skersiniai nuo šiol standartiškai gaminami juodos Piano Black spalvos. O centrinis statramstis itin stilingo dizaino. Rinkitės iš keturių dizaino stilių – Essential, Classic, Favoured arba JCW Style ir išreikškite save. Kiekvienas jų pasižymi unikaliomis funkcijomis ir dizaino detalėmis.

MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - ratlankiai

GALIA SPINDULIUOJA KIEKVIENA DETALĖ.

Geriausiai MINI užtikrintumą ir individualumą pabrėžia 17-20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (galima rinktis ir 21 colio ratlankius). Lengvasvoris dizainas ir naudojamas perdirbtas aliuminis padeda sumažinti mūsų paliekamą anglies pėdsaką – tiek gamybos procese, tiek vairuojant.

„Mūsų puristinis ir progresyvus požiūris apjungia funkcinių elementų paprastumą su emocionalumu, kuriuo garsėja MINI.“

Oliver Heilmer, MINI Design vadovas

SPALVOS PLIŪPSNIS ANT STOGO.

Mūsų MINI modeliai visada išsiskyrė iš minios, tad ir visiškai elektrinis MINI Countryman ne išimtis. Kontrastingą stogą galima rinktis iš kelių skirtingų spalvų variantų ir derinti su stilingu centrinio statramsčio dizainu. Atidaryti pilko atspalvio stogą galėsite vos vienu mygtuko paspaudimu, o vėjo deflektorius užtikrins tobulą laisvės pojūčio ir komforto balansą.

MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - stogas
MINI visiškai elektrinis Countryman - eksterjeras - pasitikimo šviesos

VISUOMET ESATE LAUKIAMI.

Kaskart įlipdami į visiškai elektrinį MIN Countryman jausite ypatingos progos dvelksmą. Kai priartėsite arba išlipsite iš savojo MINI, pasigirs jūsų nuotaiką atitinkantys pasitikimo & atsisveikinimo akordai. Taip pat išvysite trijų pasirenkamų apšvietimų versijas priekiniuose ir galiniuose žibintuose bei pasirenkamą logotipo projekciją iš vairuotojo ir priekinio keleivio šoninių veidrodėlių.