VAIRAVIMO PATIRTIS

NUOTYKIAI LAUKIA JŪSŲ.

Naujasis visiškai elektrinis MINI Countryman – tai bebaimis ir aplinką tausojantis jūsų kelionių kompanionas. 

MINI visiškai elektrinis Countryman- vairavimo patirtis

ELEKTRINIO VAŽIAVIMO JAUDULYS KELYJE.

Tobulindami visiškai elektrinį MINI Countryman modelį maksimalaus gokarto pojūčio užtikrinimui atsižvelgėme į esminius dizaino kriterijus. Pavyzdžiui, pagerinome vairavimo dinamiką pažemindami svorio centrą dėl akumuliatoriaus padėties. Įspūdingą MINI valdymą pasiekėme optimizuodami svorio paskirstymą ir vairo mechanizmo perdavimo skaičiaus pokytį kartu su mažu vairu. Optimizuodami padangų plotį pageriname šoninę dinamiką ir sukibimą. O naujausia aparatinė ir programinė įranga leido valdymą padaryti dar žaismingesniu ir jaudinančiu, ypač pasirinkus gokarto režimą.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS.

MINI Countryman E MINI Countryman SE ALL4

Galia

150 kW
250 Nm
230 kW
294 Nm*

0-100 km/h

8,6 5,6
Didžiausias greitis
170 km/h 180 km/h

Nuvažiuojamas atstumas

Pasaulinė suderinta lengvųjų automobilių bandymo procedūra

462 km

 

433 km

 

* įsk. laikiną galios padidinimą

MANEVRINGUMAS IR AERODINAMIKA.

Visiškai elektrinis MINI Countryman didžiuodamasis aptakiomis formomis ir praktiškomis funkcijomis, kompaktiškesniu dizainu ir dar aerodinamiškesniais kontūrais įkūnija puikią pusiausvyrą tarp galios ir efektyvumo. Pažangiosios MINI technologijos simbolizuoja mūsų nuolatinį dėmesį žiedinei ekonomikai ir tvarumui.
MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - manevringumas
MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - All4

VISAIS RATAIS VAROMAS.

ALL4 visų varančiųjų ratų sistema dinamiškai paskirsto galią visiems ratams, užtikrindama puikų sukibimą su kelio danga, nesvarbu koks kelio paviršius bebūtų. O jei
bus fiksuojamas nepakankamas sukibimas dėl šlapių ar apledėjusių kelių, pagal poreikį dinamiškai perjungs pavarą. Tai leis jums pasinaudoti visiškai elektrinio MINI Countryman užtikrintos ir nuotykių ištroškusios prigimties privalumais. Kad ir kokia orų prognozė bebūtų, galite būti ramūs – Jūsų MINI Countryman nepabūgs jokios stichijos. 

VAIRAVIMO ASISTENTAS

Pasirenkamoji vairavimo asistento funkcija Driving Assistant tai tarytum papildomos akys, pro kurias nepraslys aklojoje zonoje esančios transporto priemonės ir kurios reikalui esant padės vairuoti, kad jūsų MINI išliktų savo eismo juostoje. Be to, ši funkcija padės aptikti eismą už jūsų, kai su savo MINI važiuojate atbuline eiga. Vairavimo asistento funkcija Driving Assistant Plus apima kameros ir radaro principu veikiančias pagalbos vairuotojui funkcijas. Automatiškai išlaikant norimą greitį, juostą ir atstumą iki priešakyje važiuojančios transporto priemonės, be įtampos pasieksite savo kelionės tikslą. 

Su vairavimo asistentu Driving Assistant Professional galite vairuoti atsipalaidavę. Ši funkcija užtikrintai pagelbės įvairiose eismo situacijose neperimdama automobilio valdymo iš jūsų.

MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - vairuotojo pagalbos sistemos

SKIRTINGI MINI VAIRAVIMO REŽIMAI.

Galėsite rinktis iš į standartinę įrangą įeinančių trijų vairavimo režimų, kad pritaikytumėte skirtingas visiškai elektrinio MINI Countryman technines galimybes eismo sąlygoms ir savo poreikiams. Kiekvienas režimas yra skirtingo dizaino.
MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - žaliasis režimas MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - žaliasis režimas

Green režimas.

Tvarus, paprastas ir visiškai tylus – toks yra itin efektyvus vairavimas, tausojantis jūsų bateriją. 

MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - core režimas MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - core režimas

Core režimas.

Klasikinis ir patogus MINI vairavimo potyris rafinuotoje ir modernioje atmosferoje.

MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - gokarto režimas MINI visiškai elektrinis Countryman - vairavimo patirtis - gokarto režimas

Gokarto režimas.

Įkvėptas legendinio John Cooper Works, šis režimas skirtas jaudinančiam ir kraują kaitinančiam vairavimui, lydimam sportinio variklio riaumojimo. Adrenalino pliūpsnį įžiebianti automobilių sporto dvasia, dar labiau tiesioginis vairo atsakas ir jautresnis akceleratoriaus pedalas.