TVARUMAS

KELIO ATGAL NEBĖRA.

Nors MINI jau padarė išties didelę pažangą tvarios gamybos srityje, tačiau žinome, kad vis dar esame toli nuo savo tikslo.

Visiškai elektrinis MINI - tvarumas - vairavimo patirtis

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS.

Įsipareigojome su kuo mažesniu poveikiu aplinkai sukurti tobulą MINI našumo ir legendinio dizaino pusiausvyrą. Šiuos įsipareigojimus įrodo mūsų veiksmai. Mūsų kuriamame dizaine visiškai nebeliko natūralios odos, kurią pakeitė tvarios, iš dalies perdirbtos medžiagos, tad didžiuojamės būdami draugiški gyvūnams. Prietaisų skydeliui ir durų panelėms naudojome mūsų 2D technologija austą audinį, pagamintą iš 90% perdirbto poliesterio pluošto. O mūsų naujos kartos ratlankiai nuo šiol gaminami iš 70% antrinio aliuminio.

APLINKĄ TAUSOJANČIŲ MEDŽIAGŲ ALTERNATYVOS.

MINI interjero paviršiai pagaminti nekenkiant gyvūnams ir nuo šiol didžiuojamės galėdami pasiūlyti MINI interjere odos pakaitalus. Iš austos 100% perdirbtos tekstilės pagaminti itin inovatyvūs sėdynių paviršiai užtikrina tokį pat aukščiausios kokybės ir sėdėjimo komfortą kaip ir oda, tad nenukentės nei išvaizda, nei pojūčiai, nei funkcionalumas. O mūsų naujasis vairas atitinka visus net išrankiausiųjų vairuotojų išvaizdos ir ilgaamžiškumo kriterijus.

Visiškai elektrinis MINI - tvarumas - alternatyvos odai
Visiškai elektrinis MINI - tvarumas - perdirbtos medžiagos

PERDIRBTOS MEDŽIAGOS IR AUDINIAI.

Prietaisų skydelis ir porankiai durelėse nuo šiol gaminami iš itin aukštos kokybės austos tekstilės, išgautos iš perdirbto poliesterio verpalų. Šio pažangaus perdirbimo proceso metu daugiau nei 90% perdirbto poliesterio pluošto pavirsta į 2D technologija austą audinį, kurį vėliau panaudojame prietaisų skydelio ir durelių apdailos austinių detalių gamybai. Šio proceso metu sunaudojama 98% mažiau vandens, nei apdirbant medvilnę, o CO2 emisiją sumažinama net iki 80% lyginant su įprasto poliesterio apdorojimu.

ANTRINIS ALIUMINIS PIRMOJE VIETOJE.

Mūsų pagrindinis principas projektavimo proceso ir produkto kūrimo metu – naudoti antrines medžiagas. Net 70% antrinio aliuminio iš aliuminio laužo panaudojame mūsų naujausios kartos MINI ratlankių gamybai. Naudodami žaliąją elektros energiją sutaupome apie 90 % reikalingos energijos, palyginti su pirminio aliuminio gamyba. Antrinio aliuminio gamyba – tai 95% mažesnė emisija.

Visiškai elektrinis MINI - tvarumas - antrinis aliuminis