INTERJERAS

MAŽIAU YRA DAUGIAU.

Puristas su polėkiu – naujasis visiškai elektrinis MINI Cooper įkūnija minimalizmą, komfortą ir inovacijas.

MINI VAIRAVIMO REŽIMAI.

Išvyskite, išgirskite ir pajuskite savo nuotaiką. MINI Experience režimai jus panardins į ryšio ir patirčių pasaulį. Jie sužadins jūsų jusles. Kiekvienas režimas išsiskiria skirtingu dizainu, aplinkos apšvietimu ir garsų palete. Vos viena komanda ir vairuotojo erdvės išvaizda ir atmosfera pasikeis.
Visiškai elektrinis - interjeras - prietaisų skydelis

OLED, OLED OLED OLED.

Stulbinamai plonas centrinis prietaisų ekranas – tai įstabus MINI interjero akcentas, savo išskirtiniu dizainu prikaustantis žvilgsnius. Dėl pažangiausios OLED technologijos, 240 mm skersmens ir itin aukštos kokybės stiklo šis ekranas pasižymi išskirtine minimalistine išvaizda. Ekranas atlieka tiek prietaisų skydelio, tiek informacijos ir pramogų sistemos bei pagalbos centro funkciją. Apvalus OLED ekranas – pirmasis toks pasaulyje.

MAKSIMALIAI MINIMALUS.

Viską kūrėme kuo paprasčiau, bet tikrai ne prasčiau. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite įlipę į MINI – tai išgrynintas ir koncentruotas interjero dizainas, dvelkiantis legendinio klasikinio MINI dvasia. Sumažinome viską, kas įmanoma ir palikome tik tai, kas būtina. Tam pasitelkėme ploną, bet aiškų ir pakankamo dydžio prietaisų skydelį, suteikiantį foną nuostabiam interaktyviam OLED valdymo ekranui ir penkis perjungiklius.

Nepamirškime ir jau neatsiejamu tapusio MINI projekcinio ekrano, kurį galima rinktis papildomai ir kuris jūsų matymo lauke pateikia visą svarbiausią informaciją – greitį, kelio ženklus ir pagalbos sistemų pranešimus.

Visiškai elektrinis - interjeras - prietaisų skydelis

STILINGAS IR TVARUS. IR ITIN KOMFORTIŠKAS.

Savo individualų stilių galite išreikšti rinkdamiesi iš keturių skirtingų MINI dizaino variantų – Essential, Classic, Favoured ir JCW Style. Kiekviename iš jų rasite individualiai jums pritaikytų funkcijų ir dizaino akcentų – pradedant prietaisų skydeliu ir vairu, baigiant sėdynių apmušalais ir lubų danga.

Mėgaudamiesi subtiliais apmušalais patirsite šilumos ir jaukumo dvelksmą savajame MINI. Apmušalai pagaminti iš itin aukštos kokybės perdirbtų medžiagų ir austi unikalia 2D technologija. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI režimų projekcijoms.

VOS VIENAS PERJUNGIMAS.

Viskas, ko jums reikia, tai tik perjungti jungiklį – galite įjungti ar išjungti stovėjimo stabdį, perjungti pavaras, keisti MINI Experience režimus ir daug daugiau. Penki intuityviai išdėstyti valdikliai dabar yra naujo dizaino ir tapo dar geriau pasiekiami ranka ir paprasčiau valdomi.

Visiškai elektrinis MINI - interjeras - perjungimo juosta
Visiškai elektrinis - interjeras - vairas

PIRMYN Į KELIĄ.

Visas smagumas prasidės vos tik įsikibsite į vairą. Vairas nuo šiol naujo dizaino, šiek tiek mažesnis ir dėl to užtikrinantis dar intensyvesnį modernaus klasikinio MINI gokarto jausmą. O trečiąjį vairo stipiną pakeitėme stilinga dekoratyvine medžiagine juosta. Kairiajame valdymo skydelyje galite aktyvuoti pagalbos vairuotojui sistemas, o dešiniajame valdyti pramogas, išmaniojo asmeninio asistento funkcijas, įrankių juostą ir ryšio funkcijas.

NAUJI DIZAINO SPRENDIMAI SU NAUJOMIS MEDŽIAGOMIS.

Nauji MINI audinių pasirinkimai atveria kelią į visiškai naują estetikos erą. Nauja medžiaga, kurią naudojame ant prietaisų skydelio ir durų apdailoje, sukuria itin komfortišką atmosferą. Šis unikalia 2D technologija austas audinys yra itin aukštos kokybės ir išties paprastai valomas. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų ir mėgautis liesdami šiuos prabangius apmušalus, kurie taps tobula drobe įvairių MINI režimų projekcijoms.
Visiškai elektrinis - interjeras - durelės