EKSTERJERAS

100% KONCENTRUOTAS COOPER.

Nors ir paprastas, bet kartu ir rafinuotas. Išgryninome naują visiškai elektrinį MINI Cooper iki tobuliausios jo formos.
Visiškai elektrinis MINI - eksterjeras - siluetas

MAKSIMALIAI MINIMALUS.

Naujojo visiškai elektrinio MINI Cooper charizma slypi jo paprastume. Pasitelkdami mūsų „mažiau yra daugiau“ principą panaikinome perteklinius elementus. Dėl lygių ir aptakių paviršių, glotnių linijų ir subalansuotų proporcijų MINI eksterjeras spinduliuoja užtikrintumu ir išskirtinumu.

IŠSISKIRIANTIS IŠ MINIOS.

Legendinis priekinės dalies dizainas ir itin trumpos iškyšos - esminiai naujojo visiškai elektrinio MINI Cooper išvaizdos akcentai. Išskirtinės aštuonkampės priekinės grotelės ir apvalių formų MINI LED priekinių žibintų dizainas puikiai pabrėžia modernų futuristinį dizainą.
Visiškai elektrinis MINI - eksterjeras - priekiniai žibintai
Visiškai elektrinis MINI- eksterjeras - LED priekiniai žibintai

KAS SUŽIBĖS ŠĮVAKAR?

Standartiškai į MINI montuojami itin galingi ir efektyvūs LED technologijos žibintai, tačiau LED priekinius žibintus galima rinktis ir su išplėstine komplektacija. Nesvarbu, ar važiuotumėt mieste, užmiestyje ar greitkelyje, savo kelią MINI apšvies tobulai dėl išmaniojo adaptyvaus žibintų veikimo ir trumpųjų šviesų įsijungimo ir posūkio žibintų.

Priklausomai nuo to, kaip jaučiatės šiandien, pasirinkite vieną iš trijų skirtingų pasirenkamų šviesos variantų savo visiškai elektriniam MINI Cooper.

U-MINI-KALUS.

Tai MINI, kaip bepažvelgtum. Su nauja aura ir pasiruošęs naujai erai. Veržlumu spinduliuojančio silueto įspūdį papildo ilga ratų bazė ir dar didesnis ratlankių skersmuo. Lygūs paviršiai ir juodas įlipimo slenkstis pabrėžia kėbulo spalvos gylį ir suteikia itin modernią išvaizdą. O įspūdingas optinis suskirstymas į 3 dalis: kėbulo, stoglangio ir kontrastingo stogo, užtikrina vizualaus išbaigtumo efektą.

NENUILSTANTIS GALIŪNAS.

Geriausiai MINI užtikrintumą ir individualumą pabrėžia 16-18 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Lengvasvoris dizainas ir naudojamas perdirbtas aliuminis padeda sumažinti mūsų paliekamą anglies pėdsaką – tiek gaminant, tiek vairuojant.
Visiškai elektrinis MINI - eksterjeras- lengvojo lydinio ratlankiai

„VISOS INOVACIJOS SUTELKTOS BENDRAI MISIJAI. IŠGRYNINTI IR IŠTOBULINTI MINI. MAŽIAU KOMPLEKSIŠKUMO, DAUGIAU INDIVIDUALUMO.“

Oliver Heilmer, MINI Design vadovas

NAUJAS AKCENTAS AUTOMOBILIO GALE.

Naujo trikampio dizaino, itin tikslių formų galiniai žibintai suteikia dar daugiau individualumo. Galite rinktis jūsų nuotaiką atitinkančius pasitikimo ar atsisveikinimo akordus.
Visiškai elektrinis MINI - eksterjeras - galiniai žibintai
Visiškai elektrinis MINI - Eksterjeras- pasitikimo šviesos

VISUOMET ESATE LAUKIAMI.

Kaskart įlipdami į visiškai elektrinį MIN Cooper jausite ypatingos progos dvelksmą. Kai priartėsite arba išlipsite iš savojo MINI, pasigirs jūsų nuotaiką atitinkantys pasitikimo & atsisveikinimo akordai. Taip pat išvysite trijų pasirenkamų apšvietimų versijas priekiniuose ir galiniuose žibintuose bei pasirenkamą logotipo projekciją iš vairuotojo ir priekinio keleivio šoninių veidrodėlių.