ĮKROVIMAS IR NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

NUVAŽIUOKITE TOLIAU UŽ MAŽIAU.

Čia susipažinsite su elektrinio gyvenimo būdo privalumais – mažesnėmis išlaidomis, rūpesčių nekeliančiu įkrovimu ir maloniu elektriniu vairavimu.
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - nuvažiuojamas atstumas
Visiškai elektrinio MINI Cooper nuvažiuojamas atstumas su pilna įkrova. Nuvažiuojamas atstumas skirsis priklausomai nuo vairavimo įpročių ir sąlygų. Jūsų vairavimo įpročiai turi didelę įtaką automobilio nuvažiuojamam atstumui ir įkrovimo dažnumui.

UŽTIKRINKITE DIDŽIAUSIĄ NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ.

KELI PAPRASTI PATARIMAI.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - baterijos piktograma Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - baterijos piktograma

10-80%

Palaikykite baterijos įkrovą šiame intervale.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - co2 piktograma Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - co2 piktograma

20° C

Jeigu išvyksite esant apytiksliai tokiai temperatūrai, nuvažiuojamas atstumas bus didesnis.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - stotelės piktograma Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - stotelės piktograma

50-70 KM/H

Tai optimalus greičio intervalas, padėsiantis sumažinti energijos sąnaudas.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

PAPRASTAS ĮKROVIMAS BET KUR IR BET KADA.

MINI Cooper įkrausite labai paprastai ir greitai, todėl visada būsite pasirengę išriedėti į kelią. Nesvarbu, ar būtumėt namuose, darbe ar kelyje – pateiksime jums informaciją apie tai, kaip galite sutaupyti pinigų ir padidinti savo nuvažiuojamą atstumą.

ĮKROVIMAS NAMUOSE.

Iš tikrųjų jums nereikia jokio sudėtingo įrenginio,  kad automobilį galėtumėte įkrauti namuose, visą reikalingą įrangą galite užsisakyti kartu su automobiliu. Paprasčiausias būdas būtų naudoti sieninį kroviklį, kuris gali suteikti iki 22 kW įkrovimo galios. Taigi, jei jus domina MINI Wallbox arba vieno iš mūsų partnerių sieninio  kroviklio montavimas, mes mielai jums padėsime. 

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - įkrovimas namuose
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - viešojo įkrovimo stotelės

ĮKROVIMAS KELYJE.

„Viskas, ko reikia viešajam įkrovimui, yra standartinėje naujojo MINI įrangoje su MINI įkrovimo kortele ir Mode 3 įkrovimo laidu, todėl nereikia jokios papildomos techninės įrangos. Galite pasinaudoti vis didėjančiu viešųjų įkrovimo stotelių tinklu. Su kintamąja srove (AC) per 2 tipo jungtį ir nuolatine srove (DC) per CCS kištuką, kuris leidžia pakelti transporto priemonės elektros galią iki 95 kW. Didelės įkrovimo talpos ir stabilaus MINI įkrovimo našumo derinys užtikrina, kad kelionės tikslą galėsite pasiekti įvairiais būdais – ir  po ranka turėsite kelias įkrovimo parinktis.

ĮKROVIMAS DARBE.

Šiais laikais daugelis darbdavių vis dažniau renkasi elektrinį mobilumą ir užtikrina itin modernias darbo vietas, kuriose darbuotojai gali įkrauti savo elektromobilius. Tai tampa viena iš darbuotojų motyvavimo priemonių, padedančia palaikyti pasitenkinimo lygį darbe. Jeigu jūsų darbovietėje dar nėra įrengtų automobilių įkrovimo vietų ir joms yra pakankamai vietos, kodėl nepasiūlius jas įrengti? Tai būtų puikus žingsnis į priekį. Be to, tokią programą įgyvendinančiai ir įkrovimo infrastruktūrą vystančiai jūsų bendrovei gali būti taikomos įvairios subsidijos, nuolaidos arba kitos skatinamosios priemonės.
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - įkrovimas darbe
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - connected įkrovimas

MĖGAUKITĖS MINI PROGRAMĖLĖS PRIVALUMAIS.

Artimiausias įkrovimo stoteles atrasite vos vienu mygtuko paspaudimu. Pasinaudokite MINI programėle ir atsisiųskite įkrovimo stotelių koordinates tiesiai į savo MINI navigacijos sistemą. Jums nebereikės sukti galvos, kur rasti vieną ar kitą įkrovimo stotelę, galėsite susikoncentruoti į malonų vairavimą. Ji saugiai ir sklandžiai nuves jus į kelionės tikslą optimaliai parinktu elektromobiliams maršrutu. Lengvai administruosite savo įkrovimus ir atliksite mokėjimus, taip pat gausite visą informaciją apie viešųjų įkrovimo stotelių tarifus ir išlaidų sąmatas. Taip pat visada galėsite nuotoliniu būdu stebėti savo MINI jo įkrovimo metu ir tiksliai žinoti, kada vėl galėsite leistis į kelionę.

KIEK LAIKO TAI UŽTRUKS?

Įkrovimo trukmė gali skirtis priklausomai nuo sąlygų, bet čia pateikiame standartines visiškai elektrinio MINI Cooper įkrovimo trukmes priklausomai nuo įkrovimo tipo.

Visiškai elektrinis MINI Cooper E.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

kelyje

28 MIN

su 75 kw DC įkrovimu 10-80%
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

įkrovimas namuose

4:30 H

su 11 kw AC įkrovimu 0-100%
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

Visiškai elektrinis MINI Cooper SE.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

kelyje

30 MIN

su 95 kw DC įkrovimu 10-80%
Visiškai elektrinis MINI - elektrinis mobilumas - eilė
Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - eilė

įkrovimas namuose

5:15 H

su 11 kw AC įkrovimu 0-100%
Visiškai elektrinis MINI - elektrinis mobilumas - eilė Visiškai elektrinis MINI - elektrinis mobilumas - eilė

ĮKRAUKITE SAVO MINI BET KUR IR BET KADA. 

MINI programėlė nuotoliniu būdu jūsų išmaniajame telefone pateikia esamą įkrovimo būseną, likusį nuvažiuojamą atstumą, įkrovimo trukmę ir artimiausią įkrovimo stotelę bei įkrovimo įkainius. Programėlėje matysite ne tik su įkrovimu susijusią informaciją bet ir dar daugiau.

Šimtai įkrovimo vietų operatorių, mūsų partnerio IONITY tinklui priklausančios aukštos įtampos įkrovimo stotelės, tinkamas įkrovos režimas ir greitis – visa tai matysite savo programėlėje.

Už sunaudotas KW/h atsiskaitysite akimirksniu, be to, kas mėnesį gausite detalią atliktų mokėjimų ir išlaidų suvestinę. Dar daugiau – įkrovimui bus naudojama 100% žalioji energija.

Spustelėję toliau esančią nuorodą, susipažinsite su išsamesne informacija ir galėsite naudotis mūsų interaktyviuoju žemėlapiu, padėsiančiu atrasti įkrovimo stotelių vietas.

Visiškai elektrinis MINI - įkrovimas - įkrovimo stotelių žemėlapis