Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI džiaugiasi, kad lankotės šioje interneto svetainėje ir domitės mūsų produktais.

Oficialus MINI atstovas Lietuvoje:

UAB “Krasta Auto”
Įmonės kodas: 121981098
Adresas: Ozo g. 10A,  Vilnius LT - 08200
Įmonės PVM mokėtojo kodas: LT219810917
Tel. +370 5 2740 440,
Faks. +370 5 2740 444

DUOMENŲ APSAUGA

Mūsų interneto svetainėse jūsų gali būti prašoma savanoriškai pasidalinti savo asmenine informacija. Mūsų interneto svetainės veikia skirtingose pasaulio valstybėse. Jūsų asmeninė informacija bus laikoma ir tvarkoma pagal taikomą asmeninių duomenų sluoksnį. 

Krasta Auto asmeniniai duomenys naudojami siekiant atsakyti į jūsų klausimus, siųsti informaciją ir pan. Rinkodara, apklausos, reklamos ir t. t. vykdomos tik gavus jūsų sutikimą.

Jei sutinkate dėl pirmiau išvardintų aspektų, suteikiate leidimą su Krasta Auto susijusioms organizacijoms ir įmonėms naudoti savo duomenis. Jei tokio sutikimo neduodate, duomenys trečiosioms šalims neteikiami. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti. Puslapio viršuje rasite kontaktinę Krasta Auto informaciją.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Ši svetainė parengta atsakingai ir siekiant išvengti bet kokių galimų nesusipratimų ar klaidų. Krasta Auto neprisiima jokios atsakomybės dėl informacijos klaidų. Mes nepriimame pretenzijų dėl tiesiogiai ar netiesiogiai su šia interneto svetaine susijusių nuostolių atlyginimo.

Priklausomai nuo valstybės, automobilio įranga ir techninės ypatybės gali skirtis. Paveikslėliuose, tekstuose ir filmuose gali būti į standartinę versiją neįeinančių technologijų ir įrangos. Krasta Auto pasilieka teisę keisti technologijų, įrangos ir spausdinimo klaidas.

Krasta Auto neprisiima atsakomybės už trečiosioms šalims priklausantį ar su išoriniais tinklalapiais susijusį svetainės turinį. Nuorodos į išorinius tinklalapius pažymėtos tokiu būdu.

Slapukai

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kietąjį diską. Slapukai nekenkia kompiuteriui ir neįrašo virusų. Mūsų interneto svetainėje esantys slapukai nerenka jokios asmeninės informacijos. Ištrinti slapukus galite pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Slapukai naudojami tik tuomet, kai jūsų kompiuteryje atverta mūsų interneto svetainė. Jų tikslas – anonimiškai rinkti statistinius duomenis ir palengvinti svetainės naudojimą. Kartais slapukai gali būti naudojami ir kitiems mūsų tikslams įgyvendinti. Tokiu atveju jus informuosime.

DEGALAI / EMISIJA

Informacijos apie naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir anglies dioksido emisiją rasite nemokamoje MINI atstovo brošiūroje.

AUTORIŲ TEISĖS

Visa informacija apie šią interneto svetainę priklauso (c) Copyright 2010 BMW AG, Miunchenas, Vokietija. Apsauga taikoma visiems komerciniais tikslais BMW Grupės interneto svetainėje naudojamiems reprodukcijos ir platinimo tekstams, paveikslėliams, garso ir vaizdo medžiagai. Nukopijuoto ar pakeisto turinio negalima naudoti kitoms interneto svetainėms.

Kai kuriose BMW Group interneto svetainėse gali būti trečiosioms šalims priklausančių autorių teisių.

Lankomumo statistika

Nuolatos stengiamės pagerinti savo interneto svetainę. Taigi, naudojame paspaudimų statistiką, kurioje kiekvienas paspaudimas anonimiškai įrašomas ir gali būti atsekamas iki individualaus vartotojo.

MINI Financial Services

Nurodyta preliminari lizingo įmoka. Asmeninių finansavimo sąlygų ir pasiūlymo teiriaukitės artimiausioje MINI atstovybėje Lietuvoje.

PREKĖS ŽENKLAS

MINI – BMW Group prekės ženklas. Visi šioje interneto svetainėje pateikiami prekės ženklai yra saugomi BMW AG (nebent nurodyta kitaip). Į saugomą informaciją įeina: prekės ženklų pavadinimai, modelių pavadinimai, logotipai ir emblemos.

Google analytics

Šioje svetainėje naudojama Google Analytics – Google, Inc. (Google) sukurtos žiniatinklio analizės paslaugos. Google Analytics naudoja slapukus, t. y. kompiuteryje saugomus tekstinius failus, padedančius analizuoti, kaip interneto svetainė yra naudojama. Slapukų sugeneruota informacija apie interneto svetainės naudojimą (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama ir saugoma Jungtinių Amerikos Valstijų Google serveriuose. Jos tikslas – įvertinti interneto svetainės naudojimą, rinkti ataskaitas apie jos aktyvumą ir interneto naudojimą. Kai leidžiama įstatymų arba kai trečiosios šalys apdoroja slapukų surinktą informaciją Google vardu, Google turi teisę tokią informaciją joms perduoti. Google nesies jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Pasirinkę konkrečius savo naršyklės nustatymus galite atsisakyti naudoti slapukus. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį, kad atlikę šiuos pakeitimus negalėsite naudotis visomis interneto svetainės funkcijomis. Naudodami šią interneto svetainę sutinkate, kad Google naudotų jūsų asmeninę informaciją pirmiau išvardytais tikslais.

LICENCIJOS

BMW Group sukūrė išties novatorišką ir informatyvią interneto svetainę. Visa intelektinė nuosavybė, kaip antai, patentai, prekės ženklai ir autorių teisės apsaugota. Jokių leidimų trečiosioms šalims naudoti intelektinę BMW Group įmonių nuosavybę nėra.

ATŠAUKTI trečiosioms šalims suteiktą sutikimą naudoti mano informaciją

Tik konkursų metu saugoma asmeninė informacija. Konkursui pasibaigus informacija ištrinama, nebent susitariama kitaip.

Kontaktai

Slinkti iki viršaus