Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Mieli MINI bendruomenės nariai,

Pastaruoju metu pasaulis labai stipriai pasikeitė. Mums, BMW Group, šioje sudėtingoje situacijoje svarbu pasirūpinti tiek mūsų klientais ir atstovybėmis, tiek mūsų darbuotojais. Nežinomybės daug, o klausimų kartais daugiau, nei atsakymų.

Visas mūsų logistikos tinklas ir paslaugos veikia įprastai. Atsarginių dalių platinimo, automobilių pardavimo ir finansinių paslaugų padaliniai teikia mūsų klientams ir atstovybėms reikiamas paslaugas. Tačiau situacija su naujai užsakytų automobilių pristatymu artimiausioje ateityje gali tapti neapibrėžta. Viliamės Jūsų supratimo!

Jūsų MINI atstovybė informuos Jus apie savo veiklą ir galimybes kuo geriau tenkinti Jūsų pageidavimus ir poreikius šiuo sudėtingu laikotarpiu, kuris palies tiek pardavimus, tiek finansus ir paslaugas.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu mes esame kartu – kartu jį ir įveiksime. Linkime Jums visiems sveikatos!

Informacija apie atstovybę Jūsų šalyje