Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

KĄ IR NUO KO APSAUGO ŠIS DRAUDIMAS?

Jūsų automobilį ir jame esantį turtą nuo nuostolių, patirtų dėl eismo įvykio, ugnies, gamtos jėgų (audros, liūties, krušos ir pan.), kitų asmenų piktavališkos veiklos, vagystės (dalių arba viso automobilio).

KOKIE PRIVALUMAI DRAUDŽIANTIS KASKO „LIETUVOS DRAUDIME“?

 • Patrauklios išskaitos sąlygos:
  • Viena išskaita visiems įvykiams – 130 Eur.
  • Atlyginsime be išskaitos už automobilio sugadinimą susidūrus su gyvūnu ir sugadintą ar pavogtą valstybinį numerį. Išskaita taip pat nebus taikoma augintinių draudimui.
  • Smulkiems sugadinimams netaikomos atskiros išskaitos, jei automobilis draudžiamas „nauja verte“. Apie smulkius automobilio sugadinimus, kurie netrukdo saugiai važiuoti ir neprieštarauja kelių eismo taisyklėms, galite pranešti bet kada sutarties galiojimo metu, o jų pašalinimui bus taikoma viena besąlyginė išskaita, nepriklausomai nuo to, kiek buvo įvykių.
 • Dar geresnės pakaitinio automobilio sąlygos Lietuvoje – pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje, o Jūsiškį taip pat grąžinsime į pasirinktą vietą. Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise.
 • Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančius daiktus: papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius), asmeninius daiktus (pvz., automobilinę vaiko kėdutę, elektrinį paspirtuką, sporto inventorių). Atlyginsime nuostolius iki 600 Eur (sąlyga galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus). Atskiru susitarimu gali būti draudžiama ir didesne suma.
 • Pagalba ir kitiems – atlyginsime nuostolius iki 20 000 Eur, jei per gaisrą, kilusį Jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.
 • Padangų draudimas – atlyginsime nuostolius už padangos sugadinimą. Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą (atlyginame tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrą padangą).
 • Kokybiškas ir patikimas remontas: įvykus draudžiamajam įvykiui, automobilis iki 5 metų amžiaus (imtinai) bus remontuojamas oficialiuose Mini serviso padaliniuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.

KOKIAS DAR NAUDAS GAUNATE DRAUSDAMIESI KASKO „LIETUVOS DRAUDIME“?

 • Specialų privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą
 • Nemokamą visapusę techninę pagalbą kelyje Lietuvoje ir užsienyje
 • Augintinių draudimą – per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam šuniui arba katei, išmokėsime 200 Eur

KAIP GAUTI PASIŪLYMĄ?

Išsamesnės informacijos apie draudimo pasiūlymus teiraukitės Mini atstovybėse.

Šią paslaugą, bendradarbiaudama su „Krasta Auto Vilnius“, „Krasta Auto Kaunas“, „Krasta Auto Klaipėda“, teikia AB „Lietuvos draudimas“.