Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

ORIGINALŪS IR PATIKIMI

Išsirinkite originalius MINI ratlankius ir teiraukitės jų artimiausioje MINI atstovybėje. Rekomenduosime tinkamiausias padangas, kad galėtumėte mėgautis nepaprastai tiksliu ir smagiu MINI valdymu.

Išsirinkite internetu

 

ORIGINALIOS MINI PADANGOS

MINI buvo kruopščiai kuriamas, bandomas įvairiomis sąlygomis, natūralioje ir specialiai sukurtoje aplinkoje. Visa automobilio galia atsiskleis tik tada, kai visi keturi ratai užtikrintai sukibs su kelio danga. Būtent todėl MINI komanda neapsiriboja automobilio charakteristikomis ir kuria specialias MINI padangas, kurios garantuoja geriausias valdymo savybes.

Išsirinkite internetu

TIK JŪSŲ MINI

Patikimi, praktiški ir specialiai suprojektuoti. Originalus MINI ratlankių dizainas neatsiejamas nuo techninių automobilio charakteristikų. Aerodinamiška forma padeda aušinti stabdžių sistemą, užtikrina mažesnį oro pasipriešinimo koeficientą ir geriau sugeria vibracijas.

RUNFLAT TECHNOLOGIJA

Unikali padangos struktūra, kuri net pradūrus gumą leidžia tęsti kelionę iki 80 km/h greičiu. Teiraukitės šio tipo padangų artimiausiame MINI salone. Padangos pažymėtos žemiau parodytu ženklu turi „RunFlat“ technologiją. 

PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMAS

Speciali sistema realiu laiku stebi visų keturių padangų slėgį ir informuoja vairuotoją apie galimus nukrypimus nuo rekomenduojamos normos.

Padangų garantija

Nuo 2016 m. visoms padangoms (įskaitant originalius ratlankius) taikoma 36 mėnesių garantija.* Garantija taikoma šiems atvejams:

  • pradūrimas aštriu daiktu;
  • pažeidimas užvažiavus ant šaligatvio briaunos;
  • vandalizmas;
  • vagystė.

PATIKRINTA

Visi originalūs MINI ratlankiai testuojami pagal specialius gamintojo reikalavimus.

NIURBURGRINGO TESTAS

Originalūs MINI ratlankiai testuojami legendinėje Niurburgringo lenktynių trasoje. Čia privalomas ypatingas tikslumas. Staigūs posūkiai, didelis greitis ir staigus stabdymas – ratlankiai turi būti atsparūs viskam.

SŪRAUS VANDENS TESTAS

Lengvo lydinio ratlankiai testuojami ilgą laiką ant jų purškiant itin didelio druskos koncentrato vandenį, tam, kad būtų patikrintas atsparumas korozijai. Šis testas garantuoja, kad originalių ratlankių paviršius išliks nepažeistas net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis.

RENTGENO TESTAS

Specialaus testo metu aptinkami bet kokie mikro defektai ar burbuliukai, kurie gali turėti įtakos saugumui, patvarumui ir valdymui.

*SĄLYGOS:

Garantija dengia 100% padangų vertės, jei jos yra naujesnės nei vienerių metų, 75% vertės garantija suteikiama iki dviejų metų senumo padangoms ir 50% iki trejų metų padangoms. Senesnėms nei trejų metų padangoms garantija netaikoma.

Garantija galioja nuo 2016-06-01 ir taikoma tik šią dieną ar vėliau pirktoms padangoms (iki šios datos pirktiems ratlankiams ar padangoms ši garantija netaikoma).

Garantija įprastai galioja 36 mėnesius nuo naujų ratlankių ar padangų pirkimo. Jei pažeistos padangos protektoriaus gylis bus mažesnis nei rekomenduoja BMW, pažeidimo išlaidos nebus dengiamos. Iki mažesnio nei 3 mm (4 mm žieminėms padangoms) protektoriaus gylio nusidėvėjusias padangas reikia pakeisti.

Slinkti iki viršaus