Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

SUSTIPRINK POJŪČIUS SUSITELKDAMAS Į ESMĘ

2016 – 2018 m. MINI LIFESTYLE kolekcijoje yra daugiau nei 50 produktų: drabužių detalės, krepšiai, dėžės, išradingi kasdieninio naudojimo atributai. Kolekcijoje yra ir specialus mažiesiems MINI entuziastams skirtas gaminių asortimentas. Dailus ir nesenstantis kolekcijos stilius, išskirtinis dizainas ir aukštos kokybės medžiagos pabrėžia savitą MINI charakterį ir įvaizdį.

KATALOGAS INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ Atstovas

KONTRASTAI

Nors MINI LIFESTYLE kolekcija orientuota į praktiškus dalykus, joje yra nemažai ir stebinančių akcentų. Kolekcija pasižymi formų, spalvų ir medžiagų kontrastais. Vienas ryškiausių kolekcijos akcentų – garsioji MINI spalvų gama. „Aqua“ (vandens) ir „Lemon“ (citrinos) spalvų tandemas ant juodo, balto ar pilko atspalvio pagrindo sukuria akį traukiančią koncepciją, kuri itin ryški krepšių ir bagažo dizaine. Pasirinkęs piniginę („Mini Wallet Colour Block), patogų pirkinių ar kelioninį krepšį („Mini Shopper Colour Block“), kieto korpuso lagaminą su ratukais („Mini Cabin Trolley“), kiekvienas atras tinkamiausią aksesuarą sau. Kokybiškos priedų medžiagos užtikrina jų tvirtumą, nepralaidumą vandeniui, atsparumą dėmėms bei universalumą.

APGALVOTOS DETALĖS

MINI LIFESTYLE kolekcija pasižymi ypač dideliu funkcionalumu ir gerai apgalvotomis detalėmis. Pavyzdžiui, daugybė skyrelių krepšiuose ir protingai suplanuotas lagaminų su ratukais vidus leidžia nepasiklysti tarp daiktų ir dar patogiau keliauti. Visuose MINI krepšiuose įsiūtas raktų pakabutis, kuris neleis pamesti net mažiausio rakto. Mėgstantiems kasdienius aksesuarus – MINI laikrodžiais su keičiamomis apyrankėmis, kurios suteiks įvairovės jūsų stiliui, o prasiplečianti MINI gertuvė taps kasdieniu palydovu, nes nesukels problemų nei ją pildant, nei plaunant.

BRITIŠKAS STILIUS

„Lifestyle“ kolekcija pabrėžia MINI prekės ženklo britiškas šaknis. Pavyzdžiui,  MINI puodeliai – britiškos arbatos kultūros atspindys, o kelioninė gertuvė ir kelioninis puodelis sukurti norintiems mėgautis arbatos gėrimo ritualais kelyje. Visi puodeliai ir gertuvės telpa į bet kurį MINI laikiklį.

ATSAKINGAS IŠTEKLIŲ NAUDOJIMAS

Originaliuose atributuose naudojamas popierius ir mediena turi FSC sertifikatus, o acetatas, kuris naudojamas rankų gamybos itališkuose akiniuose nuo saulės yra biologiškai skylantis. MINI dirba su novatoriška medžiaga LEFA – ekologiška odos alternatyva pagaminta iš perdirbtos odos. Ji sudaro kolekcijos „Material Mix” serijos pagrindą ir yra naudojama kuprinių bei nešiojamų kompiuterių krepšių modeliuose.

STAIGMENOS VAIKAMS

Mažiesiems MINI entuziastams – „Mini Colouring Car Set“ spalvinimo rinkinys su MINI modeliukais. „Mini Kids Craft Sets“ meno rinkiniai, naudojant tuščias buitines pakuotes, vaikams leis sukurti ne tik mylimiausius gyvūnus, bet ir jų svajonių MINI tinkančias automobilių plovyklas. Šie rinkiniai ne tik ugdo kūrybiškumą, bet ir skatina atsakingą išteklių naudojimą.