Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI TRIDURIS.

Greitesnis, kovingesnis ir smagesnis nei kada nors anksčiau - triduris MINI hečbekas įkūnija didelių greičių jaudulį, įstabų žemo svorio centro manevringumą ir gaivų kartingo pojūtį. Vikrus, charizmatiškas, nepriekaištingų manierų - jis yra lyg tobulas vakaro pasimatymo partneris. Kiekvieną kartą. Ryškus miesto charakteris su dar daugiau patobulintų standartinių savybių - jis tiesiog laukia kol jį pasiimsite. Jis yra pasirengęs Jūsų gyvenimą paversti daug ryškesniu.

Užsisakyti bandomąjį važiavimą ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

MINI Triduris.

Greitesnis, kovingesnis ir smagesnis nei kada nors anksčiau - triduris MINI hečbekas įkūnija didelių greičių jaudulį, įstabų žemo svorio centro manevringumą ir gaivų kartingo pojūtį. Susipažinkite su naujuoju MINI iš arčiau.

MINI Triduris.

Greitesnis, kovingesnis ir smagesnis nei kada nors anksčiau - triduris MINI hečbekas įkūnija didelių greičių jaudulį, įstabų žemo svorio centro manevringumą ir gaivų kartingo pojūtį. Susipažinkite su naujuoju MINI iš arčiau.

NAUJASIS MINI LOGO.

Ikoniškas MINI logotipas yra atnaujintas, modernus ir papuošia automobilio priekį ir galą, taip pat ir raktelį bei vairą.

MINI projekcinis ekranas.

Viena svarbiausių naujojo MINI savybių – inovatyvus papildomai pasirenkamas projekcinis ekranas. Aktyvavus sistemą, nedidelis stiklinis peršviečiamas ekranas išlenda iš prietaisų skydelio apdailos tiesiai vairuotojui prieš akis.

MINI adaptyvūs LED žibintai.

Svarbi saugumo sistema bet kuriame automobilyje yra žibintai. MINI hečbekai ir kabrioletas yra vieninteliai automobiliai klasėje, komplektuojami su „Matrix“ tipo žibintais. Tai viena inovatyviausių šviesų sistemų rinkoje ir mes pademonstruosime, kaip ji veikia.

MINI vairavimo asistentas.

Vairavimo asistentas leis išvengti nenumatytų kliūčių bei pavojų kelyje. Sistema perspėja apie gresiantį susidūrimą ir automatiškai pradeda stabdyti automobilį, atpažįsta greičio ribojimo ir draudžiančius lenkti kelio ženklus, kai reikia išjungia ilgąsias šviesas bei palaiko saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio.

Akcentai

ATNAUJINTAS ŠEDEVRAS.

GARSUSIS KARTINGO POJŪTIS.

Niekas neprilygs tam jausmui, kai savo rankomis paliesite vairą, o koja - akceleratoriaus pedalą. Tridurio MINI jėgos semiasi iš 1,2l/1,5l/2,0l, 3 ar 4 cilindrų MINI TwinPower Turbo variklių, kurie yra greiti, įsiutę ir ekonomiški.

ADAPTYVŪS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

NUŠVIEČIA TAMSĄ.

Novatoriški MINI adaptyvūs LED priekiniai žibintai suteikia maksimalų apšvietimą, užtikrindami geresnį matomumą ir saugumą. Ypač efektyvus yra apšvietimas tolimosiomis šviesomis. Galinio vaizdo veidrodėlyje integruota priekinės kameros sistema aptinka atvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai įjungia (ar išjungia) vieną ar daugiau iš keturių segmentų priekiniuose žibintuose. Tokiu būdu mažiau blaškomi kiti eismo dalyviai ir optimaliai apšviečiamos visos kitos zonos.

IŠSAMIOS CHARAKTERISTIKOS.

 • CHARAKTERISTIKOS IR DIZAINAS
 • PAGALBA VAIRUOTOJUI
 • INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA
 • SAUGUMAS
 • MINI YOURS
GALINIAI ŽIBINTAI SU D. BRITANIJOS VĖLIAVA

GALINIAI ŽIBINTAI SU D. BRITANIJOS VĖLIAVA

ALIUZIJA Į MŪSŲ ŠAKNIS.

Kaip ir MINI, šiam D. Britanijos simboliui laikas yra bejėgis - jis pasižymi ilga ir turtinga istorija. Šie modernizuoti LED galiniai žibintai suformuoja dviejų dalių LED D. Britanijos vėliavą, kurią supa chromuotas rėmelis.

MINI LOGOTIPAS

MINI LOGOTIPAS

NE VIEN TIK LOGOTIPAS.

Sparnuotas MINI logotipas yra mūsų turtingo paveldo ir istorijos emblema. Bet mes jį šiek tiek pagražinome. Mes šiek tiek sumažinome jo formą, suteikdami jam šiuolaikinės estetikos, ir dabar mes leidžiame jūsų MINI išorinei apdailai išdidžiai sužibėti sparnuose, suteikdami ryškesnį kontrastą. Jau pats įlipimas į MINI palieka gerą įspūdį – Jus pasveikina iš durelių vidaus ant žemės projektuojama MINI logotipo šviesos projekcija.

INTERJERO PAVIRŠIUS IR PRIETAISŲ SKYDELIS

INTERJERO PAVIRŠIUS IR PRIETAISŲ SKYDELIS

DUOKLĖ PAVELDUI.

Jaudulys kyla Jūsų automobiliui dar neatvykus. Dar labiau pajausite jį rinkdamiesi savo interjerą. Be mūsų standartinės stilingos Carbon Black juodos spalvos, galimos ir kitos kelių atramos ir porankių spalvų linijos trimis akį traukiančiais atspalviais: Malt Brown rudos, Glowing Red raudonos ir Satellite Grey pilkos. Išlaikydami puikią MINI tradiciją keleivio pusės prietaisų skydeliui galite suteikti išskirtinumo ir naujo žavesio interjerui. Piano Black juodos spalvos prietaisų skydelis yra su galiniu apšvietimu ir modernaus D.Britanijos vėliavos įkvėpto dizaino.

ADAPTYVŪS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

ADAPTYVŪS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

LED ŠVIESOS SPINDESYS.

Šie priekiniai žibintai papildo MINI dizaino išskirtinumą naujausia adaptyvaus apšvietimo technologija ir to rezultatai yra stulbinantys. LED pasukimo funkcija paskirsto šviesą apšviesdama šonines zonas posūkiuose, silpnai apšviestuose žieduose ar sankryžose. Matysite kelio vietas, kurių kitu atveju galite ir nepastebėti – tai padidina jūsų saugumą. Jų unikalią išvaizdą papildo stilingi balti posūkių žibintai.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

NUŠVIESKITE DIENĄ.

Mes naujai sukūrėme priekinius LED žibintus ir sukūrėme jiems aptakesnius, modernesnius kraštus. Dienos šviesų žibintuose integruoti LED posūkių žibintai, kuriuose unikalaus priekinio žibinto dizaino dėka akį traukia blyksintis apskritimas – juodas vidinis korpusas, pabrėžiantis ikonišką MINI išvaizdą. bi-LED technologijos galingos artimosios ir tolimosios šviesos užtikrina geresnį matomumą ir didesnį saugumą. Taigi, įjunkite šviesas ir leiskitės į kelią.

PAVARŲ DĖŽĖ IR VARIKLIS

PAVARŲ DĖŽĖ IR VARIKLIS

7 PAVARŲ STEPTRONIC TRANSMISIJA SU DVIGUBA SANKABA.

7 pavarų Steptronic automatinė transmisija pavarų perjungimą paverčia itin dinamišku. Joje naudojama tiksliai sureguliuota elektroninė pavarų perjungimo sistema, kuri užtikrina sklandžią sąveiką tarp krumpliaračių. Pasirinkimo svirtele galite įjungti rankinį arba automatinį pavarų perjungimo režimą. Start/Stop funkcija važiavimą paverčia ekonomiškesniu – ji mažina degalų sąnaudas ir emisijas. Mūsų MINI Cooper S modelis gali pasigirti 7 pavarų Steptronic sportine automatine transmisija. Ją sudaro dvi sublokuotos mechaninės dalys – kita pavara įjungiama kol ankstesnė vis dar yra aktyvi, ir tokiu būdu užtikrinamas didesnis pagreitis.

PAVARŲ DĖŽĖ IR VARIKLIS

PAVARŲ DĖŽĖ IR VARIKLIS

8 PAVARŲ STEPTRONIC TRANSMISIJA.

Naujus dinamikos ir efektyvumo standartus nustatantis  John Cooper Works modelis turi 8 pavarų Steptronic automatinę transmisiją, kurios dėka važiuosite dar sklandžiau ir sportiškiau. Papildomos pavaros sumažina apsukas esant dideliems greičiams ir užtikrina optimalų galios augimą. Steptronic funkcionalumas leidžia pasirinkti, ar norite mėgautis lengvu važiavimu automatiniu režimu, ar patirti daugiau jaudulio perjungiant pavaras rankiniu būdu. Start/Stop funkcija važiavimą gali paversti ir ekonomiškesniu – ji mažina degalų sąnaudas, variklio triukšmą ir emisijas. Švelni aštuonių pavarų gradacija sumažina variklio apsukų intervalus tarp pavarų perjungimo, todėl galite mėgautis galingesniu įsibėgėjimu.

RATLANKIAI

RATLANKIAI

RATLANKIAI.

Tai ne tik unikalus važiavimo jaudulys. Mes siūlome didžiulį priedų asortimentą, kuriais galėsite MINI pritaikyti savo asmeniniam stiliui – ir visa tai yra sukurta specialiai Jūsų MINI modeliui. Norite Roulette ar Propeller Spoke, ar naujo Rail Spoke dizaino Jet Black šlifuotų lengvojo lydinio ratlankių – MINI turi ratlankių spalvų ir stipinų stilių bet kokiam Jūsų skoniui. Kodėl Jums nepabandžius keleto iš jų, kad pamatytumėte, kaip jie atrodo ant Jūsų MINI? Išbandykite konfigūratorių jau šiandien mūsų puslapyje.

VAŽIAVIMO REŽIMAI

VAŽIAVIMO REŽIMAI

JŪSŲ REŽIMAS KELYJE.

Važiuokite žaliai. Važiuokite maksimaliai efektyviai. Važiuokite kažkur ties aukso viduriu. Kelyje norite važiuoti ramiai – tada tiesiog įjunkite jungiklį į degalus taupantį ŽALIĄ („GREEN“) režimą. Šis režimas optimizuoja degalų sąnaudas ir atjungia variklį, kai atleidžiate akceleratoriaus pedalą. Pageidaujate kažko daugiau – tada įjunkite SPORT režimą vairo reakcijai ir įsibėgėjimui sustiprinti. Net ir išmetimo vamzdžio gausmas pakyla keliais tonais. Jei norite geriausio iš abiejų pasaulių – likite MID režime tiesiog smagiam važiavimui.

APLINKOS APŠVIETIMAS

APLINKOS APŠVIETIMAS

APLINKOS APŠVIETIMAS.

Triduris MINI hečbekas parduodamas su MINI Excitement paketu. Jame numatytas aplinkos apšvietimas, kuris leidžia pasirinkti apšvietimo spalvą salone. Taigi, kol ryškiai spindi miesto šviesos, galite susikurti puikią atmosferą automobilio viduje – ir perteikti savo nuotaiką.

MINI CENTRINIS EKRANAS

MINI CENTRINIS EKRANAS

LED ŽIEDAS APLINK MINI EKRANĄ.

Žvilgtelėkite į LED žiedą aplink MINI centrinį ekraną. Jis palaikys Jums kompaniją. Šis ištikimas kelionės kompanionas taip pat turi jausmus. Jis turi nuotaikas. Jis intensyviai šviečia – keisdamas spalvas priklausomai nuo aplinkybių. Kai keičiate važiavimo režimą, didinate variklio apsukas, gaunate skambutį ar pagarsinate muziką. Jei norite sodresnio švelnumo salone, paprasčiausiai nustatykite viena pastovų atspalvį.

NAUJOS MINI SPALVOS

NAUJOS MINI SPALVOS

SPALVINGI ĮSPŪDŽIAI.

Atsižvelgdami į Jūsų norus, savo platų išorės spalvų asortimentą papildėme gyvomis, išskirtinėmis ir išraiškingomis spalvomis. Taigi, šiltai sutikite Solaris Orange oranžinę, Starlight Blue mėlyną ir Emerald Grey pilką spalvas, kurios nuo šiol pridės dar daugiau individualumo, stiliaus ir požiūrio. Peržvelkite visą MINI standartinę, pasirenkamą ir specialią spalvų paletę čia.

INTERJERO APDAILOS

INTERJERO APDAILOS

SPALVŲ LINIJOS.

Jaudulys kyla Jūsų automobiliui dar neatvykus. Pajausite jį dar labiau rinkdamiesi savo interjerą. Be mūsų standartinės stilingos Carbon Black juodos spalvos, galimos ir kitos kelių atramos ir porankių spalvų linijos trimis akį traukiančiais atspalviais: Malt Brown rudos, Glowing Red raudonos ir Satellite Grey pilkos.

INTERJERO PAVIRŠIAI

INTERJERO PAVIRŠIAI

INTERJERO PAVIRŠIAI.

Pažvelkite, kas slypi už paviršiaus ir pridėkite individualumo prie MINI dekoratyvinės apdailos ir durų apdaila, pasirinkdami vieną iš šešių spalvų. Pasirinkite vieną iš Piano Black juodos, MINI Yours Interior Style Piano Black Illuminated juodos, Dark Silver sidabro spalvos, Black Chequered baltos-juodos, Hazy Grey pilkos šviesesnį toną ar MINI Yours Interior Style Fiber Alloy pluoštinės tekstūros spalvos. Taip, žinome, kad išsirinkti sunku, tačiau ką bepasirinktumėte, tai atrodys fantastiškai.

INTERJERO AKCENTAI

INTERJERO AKCENTAI

KONSTRUK­CINIAI ELEMENTAI.

Šie stilingi akcentai, kurie suteikia dar daugiau žavesio Jūsų interjerui, yra centrinės konsolės apdaila ir durų rankenėlės. Piano Black juodus elementus galima įsigyti kartu su pasirenkamais interjero paviršiais. Šie elementai siūlomi Hazy Grey pilkos spalvos MINI Cooper serijos įrangai. Piano Black juoda yra standartinė Cooper S ir JCW modelių apdaila – prideda elegantiško blizgesio, kur bepažiūrėtumėte.

INTERJERO APDAILA

INTERJERO APDAILA

DEKORA­TYVINIAI ŽIEDAI.

Viską užbaigia žiedai ant oro kanalų, garsiakalbių ir pavarų svirties, kurie siūlomi standartiškai visuose modeliuose su patrauklia Piano Black juoda apdaila. Tačiau šiems komponentams galite suteikti ir kitokio ypač akį traukiančio žvilgesio – pasirinkdami chromuotą apdailą.

MINI PROJEKCINIS EKRANAS

MINI PROJEKCINIS EKRANAS

IŠLIKITE SAUGŪS NEATIT­RAUKDAMI AKIŲ NUO KELIO.

MINI projekcinis ekranas padeda išlaikyti jūsų dėmesį į kelią – saugiam ir patogiam vairavimui. Tai yra skaidrus ekranas, sumontuotas tiesiai ant Jūsų MINI prietaisų skydelio Jūsų regėjimo lauke. Jame rodoma esminė informacija, įskaitant važiavimo greitį, navigacijos nurodymus ir kita informacija, tokia kaip telefono ir pramogų duomenys – kad Jūsų akys išliktų nukreiptos į kelią priešais.

NAVIGACIJA

NAVIGACIJA

KURSO NUSTATYMAS.

MINI Navigacija Professional mato daug toliau. Ši navigacijos sistema pasižymi pribloškiančiomis savybėmis: 8,8 colių įstrižainė, didelė raiška, spalvinis ekranas su padalijimo funkcija, kuri leidžia vienu metu stebėti dvi veiklas. Joje telpa įspūdingi 25 GB pramogų, 3D navigacija, palydovinės nuotraukos ir MINI liečiamasis valdymo elementas. Leiskite jai rodyti kelią.

MINI PARKAVIMO ASISTENTAS

MINI PARKAVIMO ASISTENTAS

MINI PARKAVIMO ASISTENTAS.

Atvykus į kelionės tikslą, MINI Park Assist parkavimo asistento funkcija iš karto palydės Jūsų MINI net iki siauriausios parkavimo vietos, į kurią galėsite tobulai įvažiuoti. Tos dienos, kai turėjote sukioti savo kaklą įvažinėdami ar išvažinėdami iš siaurų vietų jau yra praeitis – pasirenkama MINI galinio vaizdo kameros funkcija užtikrina aiškų matomumą automobilio gale. Atbuline eiga važiuokite saugiau, su platesniu regėjimo lauku ir su dar didesniu pasitikėjimu. Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.

IŠPLĖSTO TURINIO SĄSAJA

IŠPLĖSTO TURINIO SĄSAJA

„BLUETOOTH“ LAISVŲ RANKŲ ĮRANGOS GALIMYBĖS.

Jūsų MINI su Jūsų įrenginiais gali susijungti per „Bluetooth“. Ši funkcija leidžia saugiai priimti skambučius naudojant daugiafunkcinį vairą, MINI liečiamąjį valdiklį arba valdymo balsu sistemą. Be to, galėsite klausyti savo muzikos grojaraščių, patogiai atlikti daugybę biuro užduočių, turėsite prieigą prie savo kontaktų ir kitų naudingų funkcijų savo telefone.

DAUGIAFUNKCINIS VAIRAS

DAUGIAFUNKCINIS VAIRAS

DAUG GALIMYBIŲ.

Mūsų daugiafunkcinis vairas yra ne tik fantastiškai patogus rankoms ir pabrėžia sportišką Jūsų MINI išvaizdą, bet jame numatytos ir įvairiausios valdymo funkcijos, įskaitant telefono, valdymo balsu ir audio. Valdykite savo MINI radiją, atsiliepkite į įeinančius skambučius ir įjunkite kruizo kontrolę neatitraukdami rankų nuo vairo.

RADIO MINI VISUAL BOOST SISTEMA

RADIO MINI VISUAL BOOST SISTEMA

RADIO MINI VISUAL BOOST 6.5".

Radio MINI Boost sistemos magija tampa lengvai pasiekiama pirštų galais. MINI Connected sistema suteikia Jums ryšį su pasauliu per savo saugius, patogius ir intuityvius valdymo elementus pribloškiančiame 6,5 ar 8,8 colių (pasirenkamas) prietaisų skydelio ekrane. Apple CarPlay® leidžia matyti iPhone telefono sąsają grojant muzikai, priimant skambučius, skaitant ar siunčiant pranešimus, ar naudojantis navigacija. Keturių vidutinio diapazono garsiakalbių ir dviejų žemų dažnių garsiakalbių dėka garsas bus išties nuostabus.

MINI NAVIGACIJA

MINI NAVIGACIJA

MINI NAVIGACIJOS SISTEMA 6.5".

Nurodymai balsu ir atstumo iki kelionės tikslo funkcijos rodomos puikiame didelės raiškos 6,5 colių liečiamajame ekrane. Paieškos funkcija padės Jums rasti artimiausias dominančias vietas, parodys eismo ir orų informaciją realiu laiku. Ir galėsite lengvai atnaujinti savo žemėlapius per USB.

MINI WIRED PAKETAS

MINI WIRED PAKETAS

WIRED PAKETAS 8.8".

Wired įrangos pakete yra MINI navigacijos sistema ir Radio MINI Boost plius daugybė kitų inovatyvių papildymų. Visa tai apjungia pribloškiantis 8,8 colių ekranas su ekrano padalinimo funkcija, o MINI liečiamuoju valdikliu galėsite viską valdyti centrinėje konsolėje. Prijunkite savo išmanųjį telefoną per fiksuojantį adapterį centriniame porankyje skambučiams atlikti ir priimti. Galite netgi valdyti įvairias telefono ir navigacijos funkcijas savo balsu ir bevieliu būdu įkrauti bet kokį „Bluetooth“ pakrovimo funkciją turintį įrenginį. 3D palydovinio žemėlapio vaizdas padės Jums geriau susiorientuoti žemėlapyje.

DINAMINĖ TRAUKOS IR STABILUMO KONTROLĖ

DINAMINĖ TRAUKOS IR STABILUMO KONTROLĖ

DINAMINĖ TRAUKOS IR STABILUMO KONTROLĖ.

Dinaminė traukos kontrolė (DTC) užtikrina geriausią įmanomą varomąją jėgą ant bet kokio paviršiaus, įskaitant slidų ar smėlėtą. Dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) padidina MINI manevringumą. Išmanieji jutikliai nustatys, ar nenukrypstate nuo kurso. Tiksliai sukalibruoto stabdymo dėka, prireikus, papildomai stabdomi atskiri ratai, todėl Jūsų MINI posūkius įveiks dar dinamiškiau ir lengvai praskries kelio vingius.

MINI AVARINIO STABDYMO FUNKCIJA

MINI AVARINIO STABDYMO FUNKCIJA

SUSIDŪRIMO SUŠVELNINIMO IR PERSPĖJIMO SISTEMOS.

Daugybė MINI aktyviosios saugos funkcijų padės Jums išvengti pavojų. Tačiau, jei įvyktų kažkas netikėto, Jūsų MINI vairavimo asistento pakete numatytos tokios išmanios funkcijos, kaip Susidūrimo mieste sušvelninimo („City Collision Mitigation“) sistema. Ji nustato staigius eismo greičio pasikeitimus mieste ir atitinkamai sulėtina Jūsų MINI. Tokia pati užtikrinanti saugumą yra ir Priekinio susidūrimo perspėjimo („Forward Collision Warning“) sistema, kuri padeda išvengti avarijų, perspėdama apie pernelyg priartėjusį automobilį iš priekio.

MINI VAIRAVIMO ASISTENTAS

MINI VAIRAVIMO ASISTENTAS

NEMATOMAS GIDAS.

MINI vairavimo asistentas yra lyg papildoma pora akių, kuri važiavimą paverčia saugesniu ir patogesniu. Aktyvi kruizo kontrolė su kamera sulėtins Jus, kad pernelyg nepriartėtumėte prie priekyje važiuojančių transporto priemonių. Pėsčiųjų perspėjimo ir Susidūrimo sušvelninimo sistemų kamera nuolat skenuoja gatves. Ji aktyvuoja stabdžius, jei nustato gręsiantį pavojų. Eismo ženklų atmintis nustato greičio apribojimus ir draudžiančius lenkti kelio ženklus.

MINI YOURS

MINI YOURS

MINI YOURS – INDIVIDUA­LISTAMS.

MINI Yours programa siūlo įspūdingą asortimentą Jūsų automobiliui pakeisti taip, kad jis atitiktų Jūsų asmeninį stilių su aukščiausios kokybės medžiagomis ir stilingu dizainu. Nuo eksterjero dažų apdailų, lengvojo lydinio ratlankių ir interjero spalvų iki aukščiausios kokybės apmušalų – siūlome praktiškai neribotas galimybes Jūsų MINI paversti unikaliu kūriniu. Tiesiog išlaisvinkite savo vaizduotę.

MINI MEDŽIAGOS

MINI MEDŽIAGOS

IŠTOBULINTOS IKI SMULKMENŲ.

MINI automobilyje medžiagos yra išties svarbios. Mūsų individualaus pritaikymo ir dėmesio detalėms tradicija yra varomoji jėga, slypinti kiekviename mūsų siūlomo MINI Yours elemente. Ir mūsų sėdynių apmušalai yra vienas iš tų fantastiškų būdų suteikti daugiau individualumo Jūsų MINI. Mes kruopščiai atrinkome aukščiausios kokybės odą šlifuotu paviršiumi – su tokiais meistriškais gausiais papuošimais, kaip pintų kraštų apdaila. Tai – neginčijama klasika.

MINI YOURS VAIRAS

MINI YOURS VAIRAS

SPRENDIMUS PRIIMATE VAIRUODAMI.

MINI Yours programa - tai aukščiausios kokybės medžiagos, stilingas dizainas ir tikslus meistriškumas. MINI Yours sportiniam odiniam vairui kruopščiai parinkta aukščiausios kokybės oda. Meistriškumą pabrėžia tokios prabangios detalės, kaip rankų darbo aliuminio spalvos kontrastinės siūlės.

MINI YOURS INTERJERAS.

MINI YOURS INTERJERAS.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS INTERJERAS.

Siūlome trijų tipų naujus paviršius jūsų prietaisų skydelio ir durų kraštams. Dark Cottonwood tamsi medienos spalva atskleidžia šiuolaikišką požiūrį į klasikinę išvaizdą. Fiber Alloy yra gryna aliuminio danga su reljefiniu eglutės raštu, kuris yra panašus į naudojamą angliškame kostiume. Angliško porceliano įkvėpta pilkai balta spalva prideda ypatingos naujos elegancijos.

KOMPLEKTACIJOS.

ESSENTIAL.

Įrangos paketas „Essential“ padės jums susikurti savąjį MINI, kuris atspindi jūsų asmeninį skonį ir turi visus pageidaujamus pagrindinius priedus. Paketą sudaro LED šviesos diodų ir rūko žibintai, įskaitant „Union Jack“ stiliaus galinius LED šviesos diodų žibintus, kompiuteris, automatinis lietaus jutiklis, kontroliuojantis priekinio stiklo valytuvus ir priekinius žibintus, priekinių ir galinių atstumo jutiklių sistema, automobilio parkavimo sistema, beraktė automobilio atrakinimo ir užvedimo sistema, sportinis oda aptrauktas vairas, patogi ir rafinuota apšvietimo sistema su pasitikimo bei skaitymo funkcijomis ir gerai apšviestais veidrodėliais skydeliuose nuo saulės, „Connected Media“ su 6,5 colių jutikliniu ekranu, informacinė pramoginė sistema „MINI Connected“, 16 colių lydinio ratlankiai ir veliūriniai kilimėliai.

EXPERIENCE.

„Experience“ įrangos paketas padės jums suteikti savajam MINI dar daugiau sportiškumo ir patrauklumo. Be visos „Essential“ paketo įrangos papildomai gausite tokių priedų kaip sportinės sėdynės, patobulinti 17 colių ratlankiai, galinio vaizdo veidrodėlis su apsaugos nuo akinimo funkcija, „MINI Yours“ kolekcijos interjero dizainas su „Illuminated“ apdaila, kuri suteikia galimybę išryškinti prietaisų skydelio kontūrus vairuotojo erdvėje, kad vairuoti tamsoje būtų patogiau ir maloniau.

MAXIMISE.

Pasinaudodami „Maximise“ paketu papildysite savo MINI ne tik originaliais akcentais, bet ir moderniausia technine įranga, padėsiančia vairuojant naudotis visomis ryšio galimybėmis. Be „Essential“ ir „Experience“ paketų įrangos gaunate papildomos įrangos rinkinį, kurį sudaro adaptyvūs „Matrix“ LED technologijos priekiniai žibintai, MINI navigacijos sistema su informacine pramogine sistema „MINI Connected“ bei 8,8 colių ekranu, projekcinis ekranas ant priekinio automobilio stiklo, galinio vaizdo kamera, „Harmon Kardon“ garso sistema, aktyvioji greičio palaikymo sistema „Active Cruise Control“, vairavimo pagalbos sistema ir visas veidrodėlių rinkinys, įskaitant automatinio veidrodėlių užlenkimo funkciją.

TRUMPI FAKTAI.

 • 4 SĖDYNĖS
 • 211 - 731 L BAGAŽINĖS TALPA

Cooper tarpvėžės plotis: 1,485 mm priekyje ir gale. Visi skaičiai pateikti mm. Cooper S skaičiai pateikti skliaustuose.

 • Talpumas

    Cooper Cooper S
  Sėdynės 4 4
  Bagažinės talpa 211-731 L 211-731 L 
  Durelės 3 3
  Bako talpa 40-44 L 40-44L 
 • Išmatavimai

    Cooper Cooper S
  Plotis 1727 MM 1727 MM 
  Svoris be krovinio 1210 KG 1275 KG
  Ilgis 3821 MM  3850 MM 
  Aukštis 1414 MM  1414 MM 
  Ratų bazė 2495 MM  2495 MM 
 • Variklis ir pavaros sistema

    cooper cooper s
  Cilindrų skaičius 3 4
  Darbinis tūris 1499 CM³ 1998 CM³
  Galia 136 AG  192 AG
  Sukimo momentas 220 NM  280 NM 
  Degalų tipas Benzinas Benzinas
  0 – 100 KM/H 6,3 (6,3) 6,8
  Degalų sąnaudos WLTP 5,9 7
  CO 2 G/KM WLTP
  133 159

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html