Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.

MINI PENKIADURIS.

VISKAS, KAS JUMS TAIP PATINKA MINI AUTOMOBILYJE. IR DAR DAUGIAU.

Šio MINI koncepcija – maksimalumas. Šiame laiko patikrintame penkiaduryje MINI daugiau vietos keleiviams ir kroviniams, tad į jį sutalpinsite daugiau bei išnaudosite automobilį dar naudingiau. Ir tikrai neprireiks aukoti automobilio veržlumo, galios ir patogaus valdymo, kuriais garsėja MINI.

Dėl žemo svorio centro ir kompaktiškumo šiuo automobiliu patogu laviruoti siauromis kelio juostomis ir sustoti siaurose stovėjimo vietose. Pasirinkę iš gausybės galimų versijų, galite susikurti išskirtinai savo automobilį. MINI automobiliai žavi savo individualumu ir maksimaliu vairavimo jauduliu. Ir ne tik.

Apdailos variantai ir varikliai

Išsirinkite apdailos variantą, variklį ir susikurkite savo MINI, kuris nuveš jus ten, kur tik panorėsite.

Experience

Įrengta visa būtiniausioji įranga

Turinio pasirinkimas:

 • 16 /17 colių ratlankiai
 • Sportinės sėdynės
 • Šoninių veidrodėlių komplektas
 • Vairavimo asistentas
 • Dinamiška pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Parkavimo važiuojant atbuline eiga kontrolės funkcija
 • Galinio vaizdo kamera
 • Automatiškai žemyn nusilenkiantis galinio vaizdo veidrodėlis
 • 6,5 colių ekranas
 • Bluetooth jungtis telefonui ir muzikos klausymuisi

Pasirenkami varikliai

Maximise

Išskirtinės kokybės jausmą užtikrinsianti įranga

Turinio pasirinkimas:

 • Visa į Experience komplektą įeinanti įranga
 • Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Patogaus patekimo į automobilį sistema Comfort Access
 • Parkavimo asistentas (statant automobilį priekiu ir galu)
 • 8,8 colių ekranas
 • Navigacija su eismo informacijos realiuoju laiku funkcija
 • Automatinis žemėlapių atnaujinimas
 • Apple CarPlay sąsaja

Pasirenkami varikliai

SVARBIAUSI AKCENTAI

MINI penkiaduris hečbekas – posūkių žibintų apdaila – dizainas

NAUJO DIZAINO POSŪKIŲ ŽIBINTŲ APDAILA.

Viena vertus, labai stilinga. Kita vertus, ir itin praktiška. Ši neišvengiamai traukianti akį, moderni LED posūkių žibintų apdaila suteikia MINI automobiliui dar daugiau individualumo. Be to, joje integruoti modeliui būdingi intarpai: One/Cooper modelyje "ledo ritulio lazda" itin blizgios juodos spalvos, o Cooper S modelyje - itin blizgios Piano Black juodos spalvos vietoje chromo, su "S" logotipu.

MINI penkiaduris hečbekas – juodas galinis išmetimo vamzdis – galinis bamperis

JUODOS PIANO BLACK SPALVOS IŠMETIMO VAMZDŽIAI.

Į Piano Black eksterjero paketą įeina šie itin charakteringi išmetimo vamzdžiai, vizualiai pabrėžiantys galingą, atletišką Jūsų MINI automobilio prigimtį. Sportiška išvaizda idealiai dera su nauju praplatintos geometrijos automobilio galo dizainu, suteikiančiu platesnes, dinamiškesnes formas ir įspūdingas charakteristikas kelyje. One ir Cooper modeliai puikuojasi drąsiu, visiškai nauju galiniu aptaku.

PRISTATOME MINI PENKIADURIS

Big love.

KAUSTANTIS DĖMESĮ DIZAINAS

Dinamiškos linijos ir ryškus, apibrėžtas stilius dera su plačia tarpvėže ir trumpais išsikišimais už važiuoklės bazės - šis derinys suteikia MINI penkiaduriui nepriekaištingą atletišką išvaizdą. Išskirtinius priekinius žibintus idealiai papildo nauja, žvilgsnį traukianti LED posūkių žibintų apdaila. Klientas gali rinktis aptakias Piano Black dizaino durų rankenėles, degalų bako dangtelį ir kitus naujo dizaino akcentus, suteiksiančius MINI penkiaduriui dar daugiau individualumo. Galutinis akcentas - inovatyvūs ir unikalūs lydinio ratlankiai.

MINI penkiaduris hečbekas – mėlyna ir balta – spalvos

INOVATYVIOS SPALVŲ TECHNOLOGIJOS.

Pasirinkę iš plataus mūsų siūlomo dažų apdailos asortimento, galite susikurti ryškų ir iššaukiantį, arba elegantišką ir subtilų automobilį - arba jų derinį. MINI dažymui naudojamos pažangiausios technologijos, leidžiančios išgauti gilias, kintančias, ilgaamžes spalvas. Naujasis Multitone daugiatonis stogas su ryškios mėlynos, sidabro ir juodos spalvų perėjimais dažytas taikant naująją dažų padengimo technologiją, kurios šiuo metu negali pasiūlyti joks kitas gamintojas.

MINI penkiaduris hečbekas – vaizdas iš šono – pagalbos statant automobilį sistema

PAGALBOS STATANT AUTOMOBILĮ SISTEMA.

Atvykus į kelionės tikslą, MINI pagalbos sistema Park Assist padės įlaviruoti į siauriausią stovėjimo vietą, kad automobilį pastatytumėte idealiai. Pro MINI galinio vaizdo kamerą, įeinančią į šią sistemą, aiškiai matosi erdvė už automobilio, kad atbuline eiga važiuotumėte dar saugiau ir drąsiau, matydami plačią erdvę aplink automobilį.

PLATESNĖS FORMOS IR NAUJI RATŲ APTAKAI.

Išplatinome automobilio galo geometriją, pabrėždami naujo, valdingo dizaino bamperio formas ir sportiškumą.

MINI penkiaduris hečbekas – vaizdas iš galo – Union Jack žibintai

STANDARTINIAI UNION JACK DIZAINO GALINIAI ŽIBINTAI.

Automobilio gale šie pribloškiantys LED žibintai suformuoja dviejų dalių motyvą, primenantį legendinę emblemą. Įmantrus apšvietimo elementų tikslumas suteikia dar daugiau individualumo. Įrėminti Piano Black apvadais, kuriuos galime pasiūlyti klientui pageidaujant, jie siunčia stilingą, išskirtinę užuominą apie didingą MINI paveldą.

MINI penkiaduris hečbekas – mėlyna ir balta – posūkiai

MĖGAUKITĖS ĮVEIKDAMI POSŪKIUS.

Dėl žemo svorio centro, būdingos atletiškos išvaizdos ir plačios tarvėžės, posūkius ir kampines erdves šis automobilis įveikia su jaudinančia kartingo aistra. Vairuodami šį išskirtinio dizaino, miesto dvasia alsuojantį automobilį, neabejotinai jusite jaudulį kiekviename posūkyje.

MINI penkiaduris hečbekas – vairuotojo erdvė – kabinos technologija

NEPRILYGSTAMI POJŪČIAI AUTOMOBILIO VIDUJE.

Vairuotojo erdvė - Jūsų MINI automobilio kabinos technologijų širdis. Šios kaskart jaukiai pasitinkančios vairuotoją erdvės paskirtis - užtikrinti, kad vairuodami jaustumėtės dar saugiau ir maloniau. Rankose tvirtai laikydami daugiafunkcį vairą, pasinerkite į tikslaus valdymo, navigacijos, pramogų ir saugumo pasaulį, kad vairuoti būtų patogu kaip niekad. Galite pasirinkti pageidaujamos spalvos aplinkos apšvietimą, kuris sukurtų idealią Jūsų vairavimo poreikius ar nuotaiką atspindinčią aplinką automobilio viduje.

MINI penkiaduris hečbekas – lydinio ratlankiai – 17 colių Scissor

IŠSKIRTINIAI 15 - 18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI.

Suteikite dar daugiau individualumo kiekvieną savo kelionei su specialiai sukurtais, preciziškai pagamintais originaliais MINI lengvojo lydinio ratlankiais, pavyzdžiui, naujaisiais 17 colių Scissor, kuriuos matote nuotraukoje. Ratlankiams tenka svarbus vaidmuo, siekiant kuo aukštesnių automobilio parametrų ir valdymo galimybių, tad skrupulingai tikriname, kad jie atitiktų Jūsų MINI automobilio technines specifikacijas.

TRUMPI FAKTAI

 • 5 SĖDYNĖS
 • 278 - 941 L BAGAŽINĖS TALPA

Cooper tarpvėžės plotis: 1,485 mm priekyje ir gale. Visi skaičiai pateikti mm. Cooper S skaičiai pateikti skliaustuose.

 • Talpumas

  Sėdynės 5
  Bagažinės talpa 279 - 941 l.
  Durelės 5
  Bako talpa 40-44 l
 • Išmatavimai

   

    Cooper Cooper S
  Plotis 1727 MM  1727 MM 
  Svoris be krovinio 1265 KG 1330 KG
  Ilgis 3982 MM  4005 MM
  Aukštis 1425 MM  1425 MM 
  Ratų bazė 2567 MM  2567 MM 
 • Variklis ir pavaros sistema

    cooper cooper s
  Cilindrų skaičius 3 4
  Darbinis tūris 1499 CM³ 1998 CM³
  Galia 136 AG 178 AG
  Sukimo momentas 220 NM  280 NM 
  Degalų tipas Benzinas Benzinas
  0 – 100 KM/H 8,2 (8,2) 6,9 (6,9)
  Degalų sąnaudos WLTP 6 7,1
  CO 2 G/KM WLTP
  136 161

   

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html