Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI Kabrioleta.

GYVENIMAS ATSIVERIA.

Rafinuotas ir nevaržomas MINI kabrioletas – tai grynas vairavimo malonumas atviru stogu. Patirkite, kaip malonu vairuoti šį išskirtinį itin patogaus valdymo kabrioletą su pažangiausiomis technologijomis. MINI kabrioletas puikuojasi minkštu „trys viename“ elektra valdomu stogu – jame galima patogiai sėdėti net keturiese. Šis galiūnas visada pasirengęs leistis į kelionę gryname ore. TWIN Power Turbo variklis leidžia pasiekti 100 km/h greitį vos per 7 sekundes, kad kiekviena kelionės akimirka taptų nepamirštama.

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

SVARBIAUSI AKCENTAI

KAUSTANTIS DĖMESĮ DIZAINAS.

Dinamiškos linijos ir ryškus, apibrėžtas stilius dera su plačia tarpvėže ir trumpais išsikišimais už važiuoklės bazės - šis derinys suteikia MINI kabrioletui nepriekaištingą atletišką išvaizdą. Išskirtinius priekinius žibintus idealiai papildo nauja, žvilgsnį traukianti LED posūkių žibintų apdaila. Klientas gali rinktis aptakias Piano Black dizaino durelių rankenėles, degalų bako dangtelį ir kitus naujo dizaino akcentus, suteiksiančius automobiliui dar daugiau individualumo. Galutinis akcentas - inovatyvūs ir unikalūs lydinio ratlankiai.

KOMPLEKTACIJOS.

Galime pasiūlyti du skirtingus Jūsų MINI Kabrioletas automobilo įrengimo lygmenis, kad jis visiškai atitiktų Jūsų poreikius. Galite pasirinkti Experience arba Maximise linijas, kad gautumėte viską, ko reikia norint atrasti gyvenimą su MINI.

Experience.

Kogemuspakett aitab teil oma MINI-le veelgi rohkem sportlikkust ja veetlust anda. Saate lisavarustust nagu spordiistmed, täiustatud 17-tollised veljed, peegeldumisvastase funktsiooniga tahavaatepeegel, MINI Yours kollektsiooni valgustatud pinnaga siseruum, mis võimaldab armatuurlaua kontuure tähistada ruumis muuta pimedas sõitmine mugavamaks ja meeldivamaks.

Maximise.

Pasinaudodami „Maximise“ paketu papildysite savo MINI ne tik originaliais akcentais, bet ir moderniausia technine įranga, padėsiančia vairuojant naudotis visomis ryšio galimybėmis. Be „Essential“ ir „Experience“ paketų įrangos gaunate papildomos įrangos rinkinį, kurį sudaro adaptyvūs „Matrix“ LED technologijos priekiniai žibintai, MINI navigacijos sistema su informacine pramogine sistema „MINI Connected“ bei 8,8 colių ekranu, projekcinis ekranas ant priekinio automobilio stiklo, galinio vaizdo kamera, „Harmon Kardon“ garso sistema, aktyvioji greičio palaikymo sistema „Active Cruise Control“, vairavimo pagalbos sistema ir visas veidrodėlių rinkinys, įskaitant automatinio veidrodėlių užlenkimo funkciją.

VERSIJOS.

 • Talpumas

    Cooper Cooper S
  Sėdynės 4 4
  Bagažinės talpa 215 L 215 L
  Durelės 2 2
  Bako talpa 40-44 L  40-44 L
 • Išmatavimai

   

    Cooper Cooper S
  Plotis 1727 MM  1727 MM 
  Svoris be krovinio 1305 KG 1370 KG 
  Ilgis 3821 MM  3850 MM 
  Aukštis 1415 MM  1415 MM 
  Ratų bazė 2495 MM  2495 MM 
 • Variklis ir pavaros sistema

    cooper cooper s
  Cilindrų skaičius 3 4
  Darbinis tūris 1499 CM³ 1998 CM³
  Galia 136 AG 178 AG 
  Sukimo momentas 220 NM  280 NM 
  Degalų tipas Benzinas Benzinas
  0 – 100 KM/H 8,2 (8,2) 6,9 (6,9)
  Degalų sąnaudos WLTP 6 7,1
  CO 2 G/KM WLTP
  136 161

   

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html