Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.

MINI JAUDULYS. MAKSIMALUS.

MINI JOHN COOPER WORKS.

IŠBANDYKITE SAVE SU 306 PS.

MINI JOHN COOPER WORKS.

Savo tvirta išvaizda, išskirtinai žemu variklio riaumojimu ir 306 PS grynos galios MINI John Cooper Works modeliai neabejotinai sukels šiurpuliukus. Šie maištingi ir galingi automobiliai įkūnija John Cooper lenktynių nugalėtojų legendas ir atskleidžia automobilių sporto prigimtį. Atgimė tai, kas geriausia.
Dar atletiškesnis automobilis su galingiausiu MINI istorijoje varikliu itin įtaigiai įkūnija aistrą vairavimui. Savo rankose turėdami tokią galią ir tikslumą, neabejotinai pajusite, koks sunkus išbandymas yra sėdėti JCW automobilyje ir nepajudėti iš vietos.

STEBĖKITE SUDĖTINGIAUSIĄ IŠBANDYMĄ.

Persijungus šviesoforo signalui, galite išlaisvinti automobilio jėgą ir Jumyse glūdinčią lenktynininko dvasią. Sukūrėme sudėtingiausių situacijų seriją, norėdami pavaizduoti naujuosiuose MINI John Cooper Works modeliuose glūdinčias kvapą gniaužiančias galimybes.

STEBĖKITE SUDĖTINGIAUSIĄ IŠBANDYMĄ.

Persijungus šviesoforo signalui, galite išlaisvinti automobilio jėgą ir Jumyse glūdinčią lenktynininko dvasią. Sukūrėme sudėtingiausių situacijų seriją, norėdami pavaizduoti naujuosiuose MINI John Cooper Works modeliuose glūdinčias kvapą gniaužiančias galimybes.

MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

SUSIPAŽINKITE SU MODELIŲ ĮVAIROVE

Įkūnydami automobilių sporto dvasią, MINI John Cooper Works automobilių modeliai gali pasigirti išskirtiniu ir tvirtu rafinuotumu, priverčiančiu atsigręžti į šį automobilį ir išsižioti iš nuostabos. Šie automobiliai įkūnija John Cooper lenktynių nugalėtojų legendas. Neprilygstami ir išskirtinai galingi automobiliai pilni įspūdingų iš kojų verčiančių funkcijų.

Fullmatade med medryckande funktioner förkroppsligar varje John Cooper Works-modell motorsportens kärna. Direkt och intensiv, kraften omvandlar varje impuls till handling. Varje gång du närmar dig en kurva får pulsen gatorna att vibrera – hela vägen fram till målrakan.

MINI John Cooper Works Clubman ALL4

ŠĖTONIŠKOS DETALĖS.

Pakaks vieno žvilgsnio, ir liksite pavergti. Dar nespėję atidaryti automobilio durelių, pajusite, kad MINI John Cooper Works yra išskirtinės lygos žaidėjas. Aerodinaminis priekinis bamperis ir sportiškas galinis aptakas - tai tik užuomina apie Jūsų laukiantį jaudulį. Įlipkite vidun ir pajuskite aukščiausios kokybės medžiagų ir lenktynių trasą primenančių detalių derinį, sukeliantį tikrus lenktyninio automobilio potyrius.

JOHN COOPER WORKS ODINIS VAIRAS

John Cooper Works sportinis vairas, kuriame įrengtos dažniausiai naudojamos funkcijos, pagamintas iš aukščiausios kokybės minkštos perforuotos odos su kontrastingomis raudonomis dekoratyvinėmis siūlėmis. Specialiai suformuotos išėmos nykščiams leidžia idealiai suimti vairą kaip profesionalui ir stabiliai įveikti finišo tiesiąją. To ir tereikia tuščiame kelyje, kad iki dugno nuspaudę akceleratorių, pajustumėte automobilio galią pirštų galiukuose ir delnais įvaldytumėte kelią.

PATOBULINTA TRANSMISIJA

Pakylėjant automobilio dinamiką ir našumą į naują lygmenį, John Cooper Works modelių automobiliuose montuojama 8 greičių Steptronic automatinė transmisija su vairo perjungimo svirtelėmis. Galinga automobilio akceleracija valdoma švelniai sugraduotomis pavaromis, sumažinus apsukų intervalus tarp pavarų. Užvedimo/sustabdymo funkcija leidžia vairuoti ekonomiškiau, su mažesnėmis degalų sąnaudomis, tylesniu variklio darbu ir mažesne tarša.

SPORTINĖS SĖDYNĖS.

Įspūdinguose John Cooper Works modelių salonuose - aukščiausios klasės komfortas, funkcionalumas ir estetika. Visos John Cooper Works sportinės sėdynės gaminamos su integruota galvos atrama, padidintomis šoninėmis apsaugomis ir Dinamica/audinio apmušalų deriniu. Sėdynės dar niekada nekėlė tiek jaudulio. Sėdėdami pagrindinėje padėtyje, galite pilnai kontroliuoti automobilio galią.

ĮRAŠAS SPORTINIŲ AUTOMOBILIŲ ISTORIJOJE

John Cooper Works istorija siekia 1946-uosius. Čarlzas Kuperis su sūnumi Džonu įkūrė Cooper automobilių kompaniją ir sukonstravo pirmuosius savo lenktyninius automobilius nedideliame Čarlzo garažėlyje Surbitone, Anglijoje. Ši kukli pradžia galiausiai pakeitė automobilių sporto istoriją bei padėjo sukurti pasaulinį lenktynių palikimą, tebegyvuojantį ir šiandien. Jau nekalbant apie ryškų pėdsaką klasikinių Mini automobilių istorijoje.

PIRMIAUSIAI - VAIRUOTOJAS.

Cooper automobilių kompanija iš pradžių gamino vienviečius Formulės 3 lenktyninius automobilius. 500 kubinių centimetrų variklio klasėje jie buvo ypač paklausūs dėl revoliucinio sprendimo variklį montuoti gale. Dėl šio genialaus išradimo Cooper automobilių kompanija tapo ypač paklausi jaunų karjeros siekiančių vairuotojų tarpe. John Cooper pavyko laimėti tiek Formulės 1 pasaulio čempionatą, tiek konstruktorių taurę.

KAIP GIMĖ LEGENDA.

Sėkmingai pradėjęs gaminti savo sukurtus automobilius, Džonas Kuperis susižavėjo naujai pristatytu klasikiniu Mini. Suintriguotas šio automobilio potencialo, jis įžvalgiai sumąstė paversti šį automobilį lenktynių čempionu. Įstatęs galingesnį variklį, naujus stabdžius ir tikslesnę vairo sistemą, jis pavertė šį kuklų šeimos automobilį grandus parklupdžiusiu lenktyniniu automobiliu. 1961-aisiais gimė pirmasis Mini Cooper.

KAI LAUŽOMOS VISOS TRADICIJOS.

Mini tapo nesustabdomas. Džono Kuperio nuojauta vėl pasiteisino. Jis perprato žaidimo taisykles ir sukūrė automobilį amžiams. Jau 1964-aisiais Mini Cooper prekės ženklas buvo žinomas visame pasaulyje. Jis laimėjo beveik visas vykusias lenktynes, įskaitant istorines Monte Karlo ralio pergales 1964-aisiais, 1965-aisiais ir 1967-aisiais. Mini ir Džonas Kuperis pavertė klasikinį Mini laimėtoju, visa galva pranašesniu už konkurentus.

VISIŠKAI NAUJA ERA.

2001-aisiais "Mini" prisijungė prie BMW grupės ir buvo pervadintas į "MINI". Po šio įvykio vėl atgijo siekis tobulinti MINI modelius ir tęsti John Cooper Works legendą. Nuo 2003-ųjų John Cooper Works MINI Cooper ir MINI Cooper S automobilių patobulintus paketus buvo galima įsigyti MINI centruose visame pasaulyje, su galimybe padidinti MINI Cooper galią iki 126 AG (93 kW), o MINI Cooper S - net iki įspūdingų 200 AG (147 kW).

VIS GREITESNIS IR GREITESNIS.

Patobulintas MINI Cooper S su John Cooper Works GP paketu pasirodė prekyboje 2006-aisiais. Šis naujasis riboto leidimo MINI hečbekas pasižymėjo kvapą gniaužiančia galia ir unikaliu lenktynių pojūčiu. Tuo metu tai buvo greičiausias keliams skirtas MINI automobilis, įsibėgėjantis iki 100 km/h (62 mylių/h) greičio per 6,5 sekundės. Tokių automobilių pagaminta vos 2000. Visi - vieno unikalaus spalvų derinio: metalinės Thunder Blue mėlynos, su Chili Red čili raudonos spalvos veidrodėliais ir Pure Silver sidabriniu stogu; automobiliai buvo pažymėti gamybos numeriu nuo 1 iki 2000.

LEGENDA ATGIMĖ.

2007-aisiais BMW įsigijo John Cooper Works prekės ženklą, gamybos ir plėtros išteklius. Po metų dienos šviesą išvydo du nauji MINI John Cooper Works modeliai: visiškai atnaujinta John Cooper Works hečbeko versija ir John Cooper Works Clubman. Šie galiūnai buvo varomi 1,6 litro talpos keturių cilindrų varikliu su Twin Scroll turbokompresoriumi ir 211 AG (155 kW) galia. Tai buvo duoklė John Cooper automobilių dvasiai ir įsipareigojimui siekti vairavimo efektyvumo. Po penkerių metų, 2013-aisiais, išleistas riboto leidimo MINI John Cooper Works GP su 218 AG keturių cilindrų varikliu su turbokompresoriumi. Šio itin geidžiamo modelio automobilių taip pat išleista vos 2000 vienetų.

ČEMPIONO INSTINKTAI.

MINI sportinio automobilio dvasia tebegyvuoja MINI John Cooper Works modeliuose, neseniai išriedėjusiuose į gatves. Juose pulsuoja ta pati galingo automobilio DNR su lenktyninės klasės automobilių elementais, sukurianti tobulą tikslaus valdymo ir akceleracijos derinį. Mūsų MINI John Cooper Works lenktynių komanda taip pat nesnaudžia. Neseniai Deitone pavyko laimėti languotąją vėliavą, nurungiant žymiausius pasaulyje sportinius automobilius. Keturis kartus iš eilės pavyko laimėti Dakaro ralį - X-raid MINI John Cooper Works ralio komandai ypač sėkmingas buvo 2019-ųjų Dakaro ralis: penki ekipažai finišavo pirmajame dešimtuke, o bendroje įskaitoje komanda užėmė antrąją vietą.