Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI John Cooper Works

1961 m. lenktynių legenda John Cooper atskleidė klasikinio MINI potencialą lenktynių pasaulyje. Kovingas modelis pagyvino lenktynių trasą lenkdamas oponentus vikrumu, beveik tobula pusiausvyra, novatorišku varikliu bei ratų išdėstymu.

Geriausias MINI iki šiol – „John Cooper Works“. Visi  „John Cooper Works“  modeliai yra tobulai sustyguoti, su patobulintomis detalėmis ir iki 228 arklio galių varikliais. 

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Atsisiųsti brošiūrą

Daugiau variklio galios

„John Cooper Works“ modeliai su iki 231 arklio galių BMW varikliais yra sukurti reikliausiems automobilių entuziastams.

Patobulintos važiavimo savybės

„John Cooper Works“ pasižymi patobulinta transmisija, sustiprintais stabdžiais, sportine pakaba ir daugybe aukščiausios klasės įrangos.

Išskirtiniai dizaino elementai

„John Cooper Works“  MINI modeliai išsiskiria iš kitų savo kėbulo aerodinamikos sistema, ratais, spalvomis ir išorės patobulinimais.

Triduris

MINI JCW su 231 arklio galių turbo varikliu ir lenktynių dinamika yra galingiausias MINI šiandien.

Skaitykite daugiau

Cabrio

Pasitikite galingąjį kabrioletą. Sportiškos 6 pavarų automatinės transmisijos dėka dviejų litrų MINI „TwinPower Turbo“ gali pasiekti 100 km/h per stulbinančias 6,5 s.

Skaitykite daugiau

Countryman ALL4

Didesnis ir žvitresnis, turintis tokią pačią platformą kaip ir mūsų WRC ralio automobiliai, su ALL4 visų varomų ratų sistema ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Skaitykite daugiau

Clubman ALL4

Sportiškas lenktyninis ir praktiškas šeimos automobilis viename – MINI „John Cooper Works Clubman“. Jame yra galingiausias MINI variklis (231 AG) ir naujos kartos visų varomų ratų sistema ALL4.

Skaitykite daugiau

John Cooper Works

MINI maksimalus jaudulys

MINI John Cooper Works

Susipažink su modelių gama.

John Cooper Works

Countryman.

John Cooper Works

Countryman.

MINI JOHN COOPER WORKS

Tunelio testas.

MINI JOHN COOPER WORKS

CLUBMAN.

MINI CONNECTED

Rask automobilį

VERSIJOS

Slinkti iki viršaus