Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI ELECTRIC.

CHARGED WITH PASSION.

ELEKTRINIS. DIZAINAS.

Apimdamas išradingumą, kūrybišką erdvės išnaudojimą ir įspūdingą dizainą, pirmasis visiškai elektrinis MINI atveria naująjį mūsų istorijos puslapį. Kuriant šiuolaikinę estetinę jo išvaizdą derinamos aerodinaminės linijos ir firminės detalės. Jis užtikrintas ir žavingas, todėl tobulai tinka netradiciniams vairuotojams. Be to, yra trys apdailos lygiai, suteikiantys daugybę įdomių būdų asmeniniams poreikiams pritaikyti visiškai elektrinį MINI tiek viduje, tiek išorėje. Nusitieskite naują kelią – galimybės valdomos elektra.

PERSKAITYKITE PRANEŠIMĄ SPAUDAI

ĮKRAUNAMAS SU AISTRA.

Pasiruoškite netikėtumams. Patirkite visiškai naują malonumą. Pirmasis visiškai elektrinis MINI pranašauja evoliucijos pažangą, apimančią jaudinančią vairavimo patirtį su MINI, įspūdingą dizainą ir užtikrintą tvarumą. Tačiau judrumas ir pagreitis išlieka nepakitę. Be to, ir toliau vadovaujamasi jūsų mėgstamu teigiamu požiūriu į gyvenimą. Vis dėlto tai dar daugiau. Tai ypač greitas MINI, suteikiantis jums visiškai naują lygį. Patirkite naują elektrinį miesto gyvenimo būdą.

KAIP ELEKTROMOBILIS VAŽIUOJA KELIU.

Perėmėme savitą MINI stilių ir važiavimo manierą, taip pat pridėjome naują pažangų aspektą – elektrinį variklį. Patirkite naują miesto stilių ir važiuokite be rūpesčių suvokdami, kad ne tik padedate mažinti triukšmą keliuose ir prisidedate prie švaresnio oro, kuriuo kvėpuojame, bet ir galite užmiršti degalinėse praleistą laiką. Nuo šiol akumuliatorių galėsite įkrauti praktiškai visur: namuose, darbe arba vakarieniaudami mieste. Jauskitės geriau, nes prisidedate prie pokyčių ir ryškesnio miesto gyvenimo būdo.