Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Naujasis MINI COUNTRYMAN.

ATRASKITE VIETOS NAUJIEMS NUOTYKIAMS.

Naujasis universalus penkiavietis MINI Countryman yra dar patogesnis ir sukurtas įveikti visiems netikėtumams kelionės metu. Nesvarbu, ar tai pasivažinėjimas po miestą ar kelionė į kalnus, su galingu varikliu ir pasirenkama ALL4 visų varomų ratų sistema, visus tikslus pasieksite be pastangų. Naudokitės gyvenimo teikiamais malonumais su didžiausiu, erdviausiu, labiausiai nuotykiams nuteikiančiu MINI.

Stebėkite, kaip atsiveria nauji keliai - jūsų mintyse, gatvėse ir ne tik. Kur įkvėpimas jus nuneš šiandien?

Apdailos variantai ir varikliai

Išsirinkite apdailos variantą, variklį ir susikurkite savo MINI, kuris nuveš jus ten, kur tik panorėsite.

Experience

Įrengta visa būtiniausioji įranga

Turinio pasirinkimas:

 • 17 colių ratlankiai
 • Vairavimo asistentas
 • Parkavimo važiuojant atbuline eiga kontrolės funkcija
 • Galinio vaizdo kamera
 • Dinamiška pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Patogaus patekimo į automobilį sistema Comfort Access
 • 8,8 colių ekranas
 • Navigacija su eismo informacijos realiuoju laiku funkcija
 • Automatinis žemėlapių atnaujinimas
 • Apple CarPlay sąsaja

Pasirenkami varikliai

Maximise

Išskirtinės kokybės jausmą užtikrinsianti įranga

Turinio pasirinkimas:

 • Visa į Experience komplektą įeinanti įranga
 • 19 colių ratlankia
 • iParkavimo asistentas (statant automobilį priekiu ir galu)
 • Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema
 • MINI Yours Leather Lounge apmušalai
 • Projekcinis ekranas
 • Belaidis įkrovimas

Pasirenkami varikliai

John Cooper Works

Didžiausia galia ir sportiškumas, unikalus eksterjero dizainas ir įranga

Turinio pasirinkimas:

 • Visa į Experience ir Maximise komplektus įeinanti įranga
 • Sportinės JCW sėdynės su Alcantara apmušalais
 • Aerodinaminis JCW komplektas
 • Piano Black juodos spalvos kėbulas
 • Galinis aptakas

Pasirenkami varikliai

John Cooper Works
 • Galia

  306 ag

 • CO2 WLTP

  Nuo 174 g/km

AKCENTAI

Naujasis MINI Countryman - erdvumas - talpa

KLAJOKITE PLAČIAI.

Neieškokite kompromisų. Nuo šiol, viską ko jums reikia, galite pasiimti su savimi. Naujasis MINI Countryman - bebaimis, pasitikėjimu savimi trykštantis nuotykių ieškotojas. Vietos pakaks penkiems žmonėms, bagažui ir visoms kelionėje patirtoms įsimintinoms akimirkoms. Tobulai pritaikytas aktyviam gyvenimo būdui su draugais ir šeima.

MINI Countryman – 360 interjero vaizdas – vairuotojo erdvė ir vairo apmušalai

ĮKVEPIANTIS INTERJERAS.

Naujasis MINI Countryman sukomplektuotas taip, kad važiuoti būtų daug smagiau nei iki šiol. Pasirinkę MINI, esate apdovanotas pasirinkimo laisve. Įlipkite, apsižvalgykite ir pajuskite įkvėpimą.

MINI Countryman - skaitmeninis prietaisų skydelis - prietaisų ekranas

MULTIFUNKCIS PRIETAISŲ EKRANAS.

MINI Connected Media paketo naujasis MINI prietaisų skydelis pakeičia įprastą tachometrą. Malonus akiai juodas dizainas, tinkamame akių aukštyje pateikiama pagrindinė informacija moderniame ekrane. Ryškiame 5,0 colių skaitmeniniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip jūsų greitis, degalų lygis, nuvažiuotas atstumas, temperatūra ir navigacijos nuorodos. Jis sukurtas taip, kad puikiai papildytų MINI aukštos skiriamosios gebos jutiklinį ekraną, esantį prietaiso skydelio dešinėje.

Naujasis MINI Countryman - erdvumas - talpa

BAGAŽINĖS TALPA NET IKI 1.390 LITRŲ.

Ką ketinate pasiimti su savimi savaitgaliui? Tvirtas ir užtikrintai patrauklus MINI visada pritrauks tinkamą kompaniją. Gerai, kad dabar, ją galite pasiimti kartu su savimi, su daugiau nei pakankamai vietos kojoms bei papildomai vietos alkūnėms net ir galinėje sėdynėje sėdintiems keleiviams.

Naujasis MINI Countryman – priekinės grotelės – bamperis

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS.

Jūsų MINI Countryman įvaizdį papildė naujo dizaino šlifuotos grotelės ir bamperis. Kartu su jas pabrėžiančiu ryškiu rėmu, grotelės galimos dviejų spalvų: chromo ir naujosios Piano Blackjuodos.

MINI Countryman F60 - galinis bamperis - dizainas

NAUJAS GALINIO BAMPERIO DIZAINAS.

Didingą naujojo MINI Countryman dizainą papildė išskirtinis galinis bamperis. Patobulintas ryškia kėbulo spalvos apdaila, puikiai papildančia MINI įvaizdį ir prisidedančia prie jo aerodinaminio dizaino. Komplektaciją taip pat sudaro galinio bamperio difuzorius, puikiai pabrėžiantis galingą sportinę naujojo MINI išvaizdą.

SAUGUMAS.

Stilingas, praktiškas ir didžiausias MINI istorijoje modelis „Countryman“ gali pasigirti ir aukščiausiu saugumo įvertinimu, kurį suteikė „Euro NCAP“ specialistai. Atlaikęs visus aktyvaus ir pasyvaus saugumo bandymus, naujasis „Countryman“ gavo maksimalų penkių saugumo žvaigždučių įvertinimą.

MINI Countryman F60 – ekranai vairuotojo erdvėje – sąsajos su automobiliu ir pramogų sistemos

MINI CONNECTED.

MINI Connected atveria duris į naujas galimybes prisijungti prie savo MINI su plačiu išmaniųjų paslaugų bei programėlių asortimentu. Mėgaukitės Time to Leave funkcijos teikiama pranešimų nauda, bei 24/7 Concierge Services paslauga. MINI Connected įdiegta natūralaus kalbos supratimo funkcija, kurios dėka galėsite bendrauti su savo MINI kaip su geru draugu. MINI Connected taip pat siūlo galybę parinkčių navigacijai, komunikacijai ir muzikos klausymui - visa tai, kartu su stulbinančiu jutikliniu ekranu, bei išmaniu valdymu balsu. Ši funkcija galima dviejose komplektacijose. Išsirinkite, kuri tinkamiausia jums.

CHARAKTERISTIKOS

 • TECHNOLOGIJA
 • FUNKCINĖS SAVYBĖS
 • SAUGUMAS
 • DIZAINAS

ALL4 VISŲ VAROMŲ RATŲ SISTEMA.

Didesnis, tvirtesnis ir sukurtas nuotykiams. Naujojo MINI Countryman visų varomų ratų sistema dinamiškai paskirsto galią tarp priekinės ir galinės ašies. Nuo šiol kelias yra ten, kur jūs norite ir nepaisant kelio ar oro sąlygų - jūs visada kontroliuojate situaciją. Tai aukščiausios klasės visureigis. Pasiruošę jį išbandyti?

TWINPOWER TURBO VARIKLIAI.

Unikalus novatoriškos inžinerijos, aukščiausios kokybės medžiagų ir išmanios, lengvasvorės konstrukcijos derinys užtikrina tolygų ir itin galingą, MINI 3 ir 4 cilindrų TwinPower Turbo variklio darbą ir sukimo momentą. Net ir esant žemam apsukų diapazonui, mėgausitės didesniu patikimumu bei reagavimu. Naujasis MINI John Cooper Works Countryman toks greitas, kad gali pasiekti 100 km/h (62 mph) vos per 5,1 sekundės.

8 PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA.

TRYS VAŽIAVIMO REŽIMAI.

TOBULAS AMORTIZAVIMAS.

MINI F60 -vaizdas iš galo - lengvas atidarymas

EASY OPENER FUNKCIJA.

Jūsų rankos pilnos, tačiau jums reikia atidaryti bagažinę? Pasinaudokite kojomis. Pasirenkamų Comfort Access ir Easy Opener funkcijų, kartu su automatiniu bagažinės durų valdymu, dėka jūs galite atidaryti savo naujojo MINI Countryman duris staigiu kojos mostu po galiniu bamperiu.

Naujasis MINI Countryman - elektrinis sėdynės reguliavimas - atminties funkcija

ELEKTRINIS SĖDYNĖS REGULIAVIMAS SU ATMINTIES FUNKCIJA.

Elektra reguliuojamos sėdynės gali būti reguliuojamos individualiai, taip pat, jose rasite patogią juosmens atramą, užtikrinančią išskirtinį sėdėjimo komfortą, todėl kelionei pasibaigus jausitės žvalūs ir atsipalaidavę. Naudodami atminties funkciją, galėsite išsaugoti du skirtingus sėdynės reguliavimo nustatymus. Sėdėdami ortopediškai sveika sėdėjimo poza sumažinsite nugaros raumenų apkrovą ir galėsite iš naujo pamilti ilgas keliones.

MINI Countryman F60 - iškylų suolelis - ištraukiamas suolelis

MINI IŠKYLŲ SUOLELIS.

Pramogaukite stilingai ant patogaus dviviečio iškylų suolelio. Šis minkštas dvivietis suolelis turi apsauginį atvartą nuo purvo, todėl galite išsitiesti ir ilsėtis po kelionių gamtoje, nesijaudindami dėl švaros. Jis tvirtinamas spaudėmis po pakeliamu bagažinės dugnu ir gali būti lengvai supakuojamas. Tiesiog padėkite jį ant bagažinės slenksčio ir jūs jau pasiruošę iškylai. Mėgaukitės.

Naujasis MINI Countryman - erdvumas - talpa

KLAJOKITE PLAČIAI.

Neieškokite kompromisų. Nuo šiol, viską ko jums reikia, galite pasiimti su savimi. Naujasis MINI Countryman - bebaimis, pasitikėjimu savimi trykštantis nuotykių ieškotojas. Vietos pakaks penkiems žmonėms, bagažui ir visoms kelionėje patirtoms įsimintinoms akimirkoms. Tobulai pritaikytas aktyviam gyvenimo būdui su draugais ir šeima.

KINTAMOS PADĖTIES SĖDYNĖS.

Erdvi bagažinė suteikia pakankamai vietos visoms jūsų idėjoms įgyvendinti. Nulenkę sėdynes 40/20/40 santykiu, į savo naująjį MINI Countryman įkraunamą hibridą sutalpinsite net ilgus, aukštus, plačius ar didelių gabaritų krovinius.

PARKAVIMO ASISTENTAS.

ELEKTRONINIS RANKINIS STABDYS.

LED PROJEKCIJA.

SVARBIAUSIA – SAUGUMAS.

STABTELK IR VAŽIUOK.

RUN-FLAT PADANGOS.

VAIRAVIMO ASISTENTAS

AŠTUONIOS ORO PAGALVĖS.

KRUIZO KONTROLĖ.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖ.

MINI ORIGINALIOS DALYS IR PRIEDAI.

Pasižvalgykite tarp galybės originalių dalių bei aksesuarų, skirtų dar labiau personalizuoti jūsų MINI - nuo aukštos kokybės lengvojo lydinio ratlankių, unikalių eksterjero dizaino detalių iki mūsų madingų lipdukų ir juostelių įvairovės.

ĮKVEPIANTIS INTERJERAS.

Naujasis MINI Countryman sukomplektuotas taip, kad važiuoti būtų daug smagiau nei iki šiol. Pasirinkę MINI, esate apdovanotas pasirinkimo laisve. Įlipkite, apsižvalgykite ir pajuskite įkvėpimą.

MINI Countryman - interjeras - odinės sėdynės

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ODINIAI APMUŠALAI.

MINI Countryman interjere komfortas yra svarbiausias ir tai patvirtina išskirtinis medžiagų asortimentas, aukščiausios kokybės minkštos odos sėdynės ir gera savijauta važiavimo metu. Dabar net ir važiavimas bekele yra patogus ir stilingas.

MINI Countryman - spalvos

COLOUR LINES.

Jūsų MINI yra tikra stiliaus ikona, galinti pasigirti išskirtiniais modernaus interjero akcentais. Colour Line interjero dizaino paketą sudaro durų apdaila, porankių danga, bei kelių atramos po prietaisų skydeliu. Tai fantastiškas būdas interjerui suteikti individualumo bei sukurti vizualų kontrastą bet kuriai jūsų pasirinktai interjero spalvai. Šis paketas galimas 5 patrauklių atspalvių: pilkos Hazy Grey, juodos Piano Black, Piano Black Illuminated ar JCW Piano Black ir naujo sidabrinio atspalvio Shaded Silver.

MINI Countryman - Prietaisų skydelio ekranas - projekcinis ekranas

MINI PROJEKCINIS EKRANAS.

Vos vienu mygtuko paspaudimu nedidelis stiklinis peršviečiamas ekranas išlenda iš centrinio prietaisų skydelio apdailos tiesiai vairuotojui prieš akis. Jame galite matyti savo greitį, sekti navigacijos nurodymus, gauti pramoginę informaciją, bei įspėjamuosius pranešimus nenukreipdamas dėmesio nuo kelio. Informacija ekrane puikiai matoma net ir šviečiant tiesioginei saulės šviesai. Informacijos vaizdavimo nustatymai gali būti keičiami nuėjus į meniu.

MINI Countryman - vidinė stogo apdaila - vidinė stogo danga

VIDINĖ STOGO APDAILA.

Antracito spalvos vidinė stogo apdaila sukuria harmoningą atmosferą bet kurio MINI interjere. Saulės skydelis, vidinio apšvietimo rėmeliai, rankenėlės ir priekinis bei galinis statramsčiai taip pat antracito spalvos.

KAI JĖGA SUSIJUNGIA SU STILIUMI.

Sujungdami savitą, įsimintiną išvaizdą ir tvirtas proporcijas su nuotykių dvasia, mes sukūrėme visureigį, kuris jaučiasi užtikrintai tiek šiuolaikinėse miesto gatvėse, tiek užmiesčio keliuose. Rinkitės iš 9 skirtingų spalvų bei 4 patrauklių stogo akcentų. Kodėl gi nesusikūrus savojo MINI dabar?

MINI F60 - galiniai žibintai - Union Jack

UNION JACK GALINIAI ŽIBINTAI.

Kaip ir MINI, Union Jack (Jungtinės karalystės vėliava) peržengia laiką ir atspindi ilgą bei turtingą istoriją. Sukurti moderniam vairavimui su užuomina į mūsų šaknis, šie įspūdingi galiniai LED žibintai suformuoja dviejų dalių Union Jack vėliavą, dailiai įmontuotą į juodos Piano Black spalvos rėmelį.

MINI Countryman F60 – Piano Black – Dizaino akcentai

NAUJIEJI PIANO BLACK DIZAINO AKCENTAI.

Elegantiški, blizgios juodos Piano Black spalvos akcentai suteikia dar daugiau stiliaus ir charizmos jūsų priekinių ir galinių žibintų apvadams, durų rankenėlėms ir naujosioms jūsų MINI Countryman radiatoriaus grotelėms. Ši klasikinė apdaila puikiai pabrėžia jūsų MINI ikonišką įvaizdį ir stotą. Stilingas MINI Countryman ženklas ant bagažinės suteikia išskirtinumo. Šį charizmatišką įvaizdį galite dar labiau pabrėžti derindami kitus juodus eksterjero elementus: juodą stogą, veidrodėlių gaubtus, ratlankius ar variklio dangčio juosteles. (Cooper S/SD modeliai gaminami su dekoratyviniais šoniniais ženkleliais, įrėmintais Piano Black spalvos rėmeliuose)

Naujasis MINI Countryman - adaptyvūs priekiniai žibintai - Matrix technologija

ADAPTYVŪS LED ŽIBINTAI.

Šie unikalūs LED žibintai išsiskiria nauju dizainu ir suteikia saugumo jausmą važiuojant jūsų MINI automobiliu. Jie užtikrina optimalų apšvietimą silpnai apšviestose vietose ir apšvietimą šonuose darant posūkius - taigi matote kelio dalis, kurias anksčiau sunkiai pastebėdavote. Jei jūsų MINI priekinė kamera aptinka artėjančias transporto priemones, automatinė žibintų valdymo funkcija išjungia matricos tolimųjų šviesų segmentus, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

MINI SUV - ALL4 Optic - stilingas eksterjero paketas

MINI ALL4 STILINGAS EKSTERJERO PAKETAS.

Paryškinkite visureigio savybes ir pabrėžkite tvirtą, nuotykių ištroškusią jūsų MINI Countryman prigimtį. Su nauju pasirenkamu MINI ALL4 Optic Exterior paketu suteiksite išskirtinę išvaizdą galiniam ir priekiniam bamperiui papildę juos dekoratyviais elementais bei matinio aliuminio variklio apsauga.

Naujasis MINI Countryman - vaizdas iš šono - dizainas ir naujos spalvos

ĮSIMINTINAS ŽALIOS SAGE GREEN SPALVOS DIZAINAS.

Naujajame MINI Countryman į išskirtinį MINI stilių įsilieja neprilygstamas visureigio veržlumas. Su savo proporcijomis ir beatodairiška nuotykių ištroškusia dvasia, šis automobilis tampa tikrai išskirtiniu visureigiu. Dabar galite pasirinkti iš 9 skirtingų spalvų, tarp jų ir du jaudinantys nauji atspalviai: žadinanti žemiškąją prigimtį ir gyvybiškumą žalia Sage Green ir išskirtinė, akį traukianti White Silver spalva.

MINI Countryman F60 - stogo skersiniai - snieglentės ir banglentės

STOGO SKERSINIAI.

Šie pasirenkami universalūs stogo skersiniai leidžia montuoti įvairias pilnai integruotas daugiafunkces laikiklių sistemas, tokias kaip stogo bagažinės, dviračių, ar snieglenčių laikikliai. Trimatis dizainas puikiai pabrėžia jūsų MINI visureigio charakterį, ir papildo jūsų MINI linijas ir stilių. Galite rinktis iš dviejų spalvų: sidabrinės Silver ir juodos Piano Black; kartu pasirinkite derančius šoninių slenksčių priedus.

MINI Countryman F60 - šoniniai ženkleliai - Night Jack

MINI NIGHT JACK ŠONINIAI ŽENKLELIAI.

MINI dekoratyviniai tradicinio pilko Union Jack dizaino šoniniai ženkleliai tarnauja kaip išskirtinis dizaino akcentas ir suteikia individualumo. Jie yra optimaliai pritaikyti MINI kėbulo šonams ir puikiai papildo galingai dinamišką išvaizdą.

MINI F60 - šoninių veidrodėlių gaubtai- Night Jack

MINI NIGHT JACK ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ GAUBTAI.

Duoklė tradicijai. Šoninių veidrodėlių gaubtai Night Jack stilingai pabrėžia Jungtinės Karalystės vėliavą. Tiesiog sumontuokite juos vietoj įprastų veidrodėlių gaubtų ir mėgaukitės šia detale kaskart žiūrėdami į veidrodėlį. Šis individualus, aukštos kokybės dizaino akcentas įeina į standartinę komplektaciją.

VERSIJOS

 • Talpumas

    Cooper/Cooper S cooper se all4 Plug-In-Hybrid*
  Sėdynės 5 5
  Bagažinės talpa 450-1390 L  405-1275 L
  Durelės 5 5
  Bako talpa 51-61 L 36 L 

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Išmatavimai

    Cooper/Cooper S cooper se all4 Plug-In-Hybrid*
  Plotis 1822 MM  1822 MM 
  Svoris be krovinio 1525 KG 1760 KG 
  Ilgis 4299 MM  4299 MM
  Aukštis 1557 MM 1559 MM
  Ratų bazė 2670 MM 2670 MM

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Variklis ir pavaros sistema

    cooper cooper s All4 cooper se all4 Plug-In-Hybrid* John Cooper Works
  Cilindrų skaičius 3 4 3 4
  Darbinis tūris 1499 CM³ 1998 CM³ 1499 CM³ 1998 CM³
  Galia 136 AG 178 AG 220 AG  306 AG
  Sukimo momentas 220 NM  280 NM  220 + 165 = 385 NM   450 NM
  Degalų tipas Benzinas Benzinas Benzinas+Electric Benzinas
  0 – 100 KM/H 9,7 7,3 6,8 5,1
  Degalų sąnaudos WLTP 6,3 7,0 1,7 8,1
  CO 2 G/KM WLTP
  143 159 40 185

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html