Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Mini Countryman

Sukurtas kasdienai ir kelionėms! Novatorišką technologiją, važiavimo dinamiką ir bekompromisį universalumą sujungiantis MINI COUNTRYMAN  gali akimirksniu transformuotis iš miesto vežėjo į tvirtą užmiesčio klajūną.

KĄ GYVENIMAS JUMS BEIŠKRĖSTŲ.

MINI COUNTRYMAN – sportiškas laisvalaikio automobilis („Sports Activity Vehicle“), kuris puikiai tinka aktyviam gyvenimo stiliui.

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Atsisiųsti brošiūrą

Akcentai

KELIAUKITE Į LAUKINĘ GAMTĄ

MINI Countryman patogus ir laukinėje gamtoje, ir mieste. Puikaus manevringumo bekelėje dėka galite keliauti, kur panorėję.

Akcentai

DAUGIAU ERDVĖS

MINI Countryman didesnis už kitus MINI net 20 cm. Reguliuojamų galinių sėdynių dėka galite padidinti vietą kojoms arba bagažinei.

 

Akcentai

HIBRIDINIS COUNTRYMAN.

MINI Countryman įkraunamas hibridas tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ilgoms kelionėms. Važinėkite neteršdami aplinkos įsijungę tik elektrinius variklius. Išnaudokite abiejų rūšių variklių privalumus bei elektrinio ALL4 funkcionalumą. 40 km* vien elektra nuvažiuojamas atstumas reiškia, kad su savo MINI Countryman įkraunamu hibridu galite nuvykti pakankamai toli. 

*atstumas priklauso nuo daug skirtingų faktorių.

Akcentai

MAKSIMALUS SAUGUMAS.

Stilingas, praktiškas ir didžiausias MINI istorijoje modelis „Countryman“ gali pasigirti ir aukščiausiu saugumo įvertinimu, kurį suteikė „Euro NCAP“ specialistai. Atlaikęs visus aktyvaus ir pasyvaus saugumo bandymus, naujasis „Countryman“ gavo maksimalų penkių saugumo žvaigždučių įvertinimą.

MINI Countryman

PRISTATOME MINI COUNTRYMAN

Dar neatrasti keliai visada atveria naujus horizontus. Garsi režisierė Lisa Gunning su MINI ALL4 COUNTRYMAN atrado kelis ir grįžo su kontrastingais miesto bei gamtos vaizdais.

MINI Countryman

PRISTATOME MINI COUNTRYMAN

Dar neatrasti keliai visada atveria naujus horizontus. Garsi režisierė Lisa Gunning su MINI ALL4 COUNTRYMAN atrado kelis ir grįžo su kontrastingais miesto bei gamtos vaizdais.

MINI Countryman

Countryman

 

 

MINI Countryman

Countryman

MINI Countryman

Automatinė bagažinė

MINI Countryman

Pikniko suolelis

MINI Countryman

Erdvumas

MINI Countryman

ALL4 visi varomi ratai

MINI COUNTRYMAN

Interjeras

MINI Countryman

Laikiklis dviračiui

MINI Countryman

Vairavimo asistentas

MINI Countryman

Priekinis ekranas

MINI Countryman

MINI pristatymas

MINI Countryman

Neįmanoma pamiršti!

Charakteristikos

  • FUNKCINĖS SAVYBĖS
  • TECHNOLOGIJA
  • SAUGUMAS
  • DIZAINAS

PATOGI SĖDYNĖS POZICIJA

MINI COUNTRYMAN aukštesnės, patogesnės sėdynės leis ne tik komfortiškai jaustis kelionėje, bet ir matyti viską, kas vyksta kelyje.

MINI PIKNIKO SUOLELIS

Nori akimirkai stabtelti ir pasigrožėti supančiais vaizdais? Išskleisk pikniko suolelį vos atidaręs MINI COUNTRYMAN bagažinę. Minkštas, dvivietis suolelis padengtas nuo purvo saugančia plėvele, tad į mašinos saloną sugrįši neišsitepęs drabužių.

MINI ALL4 paketas

Ar pažindiniesi su miestu, ar kyli vingiuotais kalnų keliais – daryk tai stilingai. MINI ALL4 pakete rasi juodus blizgius bamperius, sidabru blizgančius slenksčius ir stogo bagažinę su sidabrine apdaila.

KOMFORTAS PENKIEMS

MINI COUNTRYMAN – universaliausias MINI modelis. Erdviame, prabanga dėmesį traukiančiame salone, patogiai gali įsitaisyti penki keleiviai, kuriems neprailgs net ilgiausios kelionės, nes naujame modelyje – dar daugiau vietos kojoms.

IŠMONTUOJAMOS GALINĖS SĖDYNĖS

Trūksta erdvės? Padidink ją! Perkelk reguliuojamą galinę sėdynę ir padidink vietą kojoms iki 13 cm. Nulenkus galinę sėdynę žemyn, erdvė padidės 40/20/40, sureguliavus išilgai – 60/40.

NUOTYKIŲ POJŪTIS

Mėgaukis nuotykiais, o duris tau draugiškai atvers MINI. MINI COUNTRYMAN bagažinė atsidarys vos koja perbraukus per automobilio apačią. Paprasta ir itin patogu, kai rankos apkrautos pirkiniais.

Turbo varikliai

MINI COUNTRYMAN „TwinPower Turbo“ varikliuose įdiegta BMW apdovanojimų pelniusi variklio technologija.

8 pavarų automatinė transmisija

MINI COUNTRYMAN Cooper S aštuonių pavarų „Steptronic transmisija yra unikali šioje klasėje. Pavarai perjungti tereikia paprasčiausiai spragtelėti svirtelę – tiesiog kaip Formulės 1 automobilyje.

Trys važiavimo režimai

„Sport“, „Green“ ar „Mid“ režimai padės optimaliai kontroliuoti degalų sąnaudas, automobilio pusiausvyrą bei kitas važiavimo charakteristikas.

Tobulas amortizavimas

„MacPherson“ amortizatoriai ir daugiasvirtė galinė pakaba leis automobilį valdyti dar pažangiau.

All4 SISTEMA

Kontrolė bet kokiomis oro sąlygomis. Pagal Jūsų vairavimo stilių ir kelio dangą, ALL4 sistema optimaliai paskirsto kiekvieno rato apsukas. Visų varomųjų ratų sistema veikia kartu su dinamine stabilumo kontrolės sitema ir užtikrina maksimalų ratų sukibimą su kelio danga, tad saugiau vairuosite net esant rūkui ar sniegui.

ELEKTRINIS SĖDYNIŲ REGULIAVIMAS

Įsitaisyk dar patogiau, nei bet kada anksčiau! Pasirenkamas elektrinis sėdynių reguliavimas leidžia nusistatyti patogiausią sėdynės poziciją vairuojant ir patogiai snūstelti ilgos kelionės pertraukėlių metu.

STABTELK IR VAŽIUOK

Nesvarbu, prisiparkavai, kyli į kalną ar važiuoji spūstyse, su elektriniu parkavimosi stabdžiu tavo MINI pajudės iš vietos tik tada, kai to norėsi. Sustosi ir pajudėsi vos vieno mygtuko paspaudimu.

 

MINI Connected

MINI „Connected“ valdymo skydelyje – nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje – 6,5 colio ekranas.

Parkavimo asistentas

Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.

Elektroninis rankinis stabdys

Atsimenate, kai anksčiau galėjote važiuoti valandas, kol pastebėdavote įjungtą rankinį stabdį? Pamirškite tai! Naujasis MINI Clubman automatiškai išjungia rankinį stabdį Jums pradėjus važiuoti.

Priekiniai LED žibintai posūkiams

Apšvietimo kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

SVARBIAUSIA – SAUGUMAS

MINI svarbiausias esi Tu!  Štai kodėl išmaniosios vairavimo funkcijos suveikia prieš nelaimingą atsitikimą ar susidūrimą, taip apsaugodamos tave ir kitus MINI keleivius.

RUN-FLAT PADANGOS

Su pasirenkamomis „Run-flat“ tipo padangomis galima važiuoti net jas pradūrus, tad nutikus panašiam incidentui, galima saugiai nuvažiuoti iki padangų pasikeitimo vietos. Su pradurta „Run-flat“ padanga, mažesniu greičiu, galima nuvažiuoti maždaug 80 km. 

VAIRAVIMO ASISTENTAS

Vairavimo asistentas leis išvengti nenumatytų kliūčių bei pavojų kelyje. Sistema perspėja apie gresiantį susidūrimą ir automatiškai pradeda stabdyti automobilį, atpažįsta greičio ribojimo ir draudžiančius lenkti kelio ženklus, kai reikia išjungia ilgąsias šviesas bei palaiko saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio.

Aštuonios oro pagalvės

Dvi priekinės, dvi šonuose, dvi oro pagalvės lubose ir dvi ties kojų keliais matuoja susidūrimo jėgą ir sureguliuoja taip, jaustumėtės saugiai ir komfortiškai.

Kruizo kontrolė

Adaptyvi kruizo kontrolė užtikrina pastovų MINI greitį net kelio vingiuose ar įkalnėse. Kameros pagalba sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Vairuotojas bet kurią akimirką gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Dinaminė stabilumo kontrolė

Reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, sistema užtikrina maksimalų kiekvieno rato sukibimą.

Projekcinis ekranas

Reaktyvinių lėktuvų įkvėptas modelis. Pagrindinė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, tad nereikia atitraukti dėmesio nuo kelio.

GRIEŽTAS DIZAINAS

MINI COUNTRYMAN pasižymi vyriškomis proporcijomis, spinduliuoja drąsaus keliautojo dvasią, tad puikiai reprezentuoja geriausias sportinio automobilio savybes. Taikliai suapvalintos modelio formos padeda lengvai skrieti ne tik miesto gatvėmis, bet ir kalnų vingiuotais keliais.

ŠVYTINTIS INTERJERAS

Švytėk net tada, kai už lango visi niaukstosi! MINI COUNTRYMAN visada pakels nuotaiką subtiliu, šiltu salono apšvietimu, kuris skoningai suderintas su jūsų pasirinkto interjero spalvomis. Į salono apšvietimą įeina ir šviesos projekcija išorėje – atrakinant ar užrakinant automobilį nuotoliniu pulteliu, iš vairuotojo pusėje esančio veidrodėlio ant žemės projektuojamas MINI logotipas.

BAGAŽINĖS ERDVĖ

Didesnė bagažinė – daugiau vietos daiktams! MINI COUNTRYMAN bagažo erdvė pritaikyta ne tik smagioms savaitgalio išvykoms, bet ir ilgoms kelionėms su šeima, nes čia tilps viskas, ko reikia.

LED PROJEKCIJA

Projektuojami logotipai gali būti keičiami. Rinkitės su MINI, „Union Jack“ arba JCW simbolika.

KOMPLEKTACIJOS.

MINI PARKAVIMO ASISTENTAS

ESSENTIAL.

Įrangos paketas „Essential“ padės jums susikurti savąjį MINI, kuris atspindi jūsų asmeninį skonį ir turi visus pageidaujamus pagrindinius priedus. Paketą sudaro LED šviesos diodų ir rūko žibintai, įskaitant „Union Jack“ stiliaus galinius LED šviesos diodų žibintus, kompiuteris, automatinis lietaus jutiklis, kontroliuojantis priekinio stiklo valytuvus ir priekinius žibintus, priekinių ir galinių atstumo jutiklių sistema, automobilio parkavimo sistema, beraktė automobilio atrakinimo ir užvedimo sistema, sportinis oda aptrauktas vairas, patogi ir rafinuota apšvietimo sistema su pasitikimo bei skaitymo funkcijomis ir gerai apšviestais veidrodėliais skydeliuose nuo saulės, „Connected Media“ su 6,5 colių jutikliniu ekranu, informacinė pramoginė sistema „MINI Connected“, 16 colių lydinio ratlankiai ir veliūriniai kilimėliai.

APLINKOS APŠVIETIMAS

EXPERIENCE.

„Experience“ įrangos paketas padės jums suteikti savajam MINI dar daugiau sportiškumo ir patrauklumo. Be visos „Essential“ paketo įrangos papildomai gausite tokių priedų kaip sportinės sėdynės, patobulinti 17 colių ratlankiai, galinio vaizdo veidrodėlis su apsaugos nuo akinimo funkcija, „MINI Yours“ kolekcijos interjero dizainas su „Illuminated“ apdaila, kuri suteikia galimybę išryškinti prietaisų skydelio kontūrus vairuotojo erdvėje, kad vairuoti tamsoje būtų patogiau ir maloniau.

MINI PROJEKCINIS EKRANAS

MAXIMISE.

Pasinaudodami „Maximise“ paketu papildysite savo MINI ne tik originaliais akcentais, bet ir moderniausia technine įranga, padėsiančia vairuojant naudotis visomis ryšio galimybėmis. Be „Essential“ ir „Experience“ paketų įrangos gaunate papildomos įrangos rinkinį, kurį sudaro adaptyvūs „Matrix“ LED technologijos priekiniai žibintai, MINI navigacijos sistema su informacine pramogine sistema „MINI Connected“ bei 8,8 colių ekranu, projekcinis ekranas ant priekinio automobilio stiklo, galinio vaizdo kamera, „Harmon Kardon“ garso sistema, aktyvioji greičio palaikymo sistema „Active Cruise Control“, vairavimo pagalbos sistema ir visas veidrodėlių rinkinys, įskaitant automatinio veidrodėlių užlenkimo funkciją.

VERSIJOS

Cooper

kW (AG) 100 (136)
0 – 100 km/h 9,6 (9,6)
Degalų sąnaudos NEDC 5,9 (5,8)
Degalų sąnaudos WLTP 6,9
CO2 g/km NEDC 134 (132)
CO2 g/km WLTP 156

Cooper S

kW (AG) 141 (192)
0 – 100 km/h 7,5 (7,4)
Degalų sąnaudos NEDC 6,5 (6,0)
Degalų sąnaudos WLTP 7,5
CO2 g/km NEDC 148 (136)
CO2 g/km WLTP 169

Ribotas kiekis

?

Šiuo metu MINI rengiasi naujam, Europos keliams skirtam, bandymui degalų sąnaudoms ir išmetamiesiems teršalams nustatyti pagal pasaulinę darniąją lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP). Atlikę techninius patobulinimus, užtikrinsime, kad visi mūsų automobiliai atitiktų nustatytus reikalavimus. Todėl nuo 2018 m. birželio 1 d. iki šių metų pabaigos sustabdome ALL4 ir JCW modelių gamybą. Skaitykite plačiau apie WLTP čia

Cooper ALL4

kW (AG) 100 (136)
0 – 100 km/h 9,8 (9,8)
Degalų sąnaudos NEDC 6,1 (6,0)
Degalų sąnaudos WLTP 7,4
CO2 g/km NEDC 139 (136)
CO2 g/km WLTP 169

Ribotas kiekis

?

Šiuo metu MINI rengiasi naujam, Europos keliams skirtam, bandymui degalų sąnaudoms ir išmetamiesiems teršalams nustatyti pagal pasaulinę darniąją lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP). Atlikę techninius patobulinimus, užtikrinsime, kad visi mūsų automobiliai atitiktų nustatytus reikalavimus. Todėl nuo 2018 m. birželio 1 d. iki šių metų pabaigos sustabdome ALL4 ir JCW modelių gamybą. Skaitykite plačiau apie WLTP čia

Cooper S ALL4

kW (AG) 141 (192)
0 – 100 km/h 7,3 (7,2)
Degalų sąnaudos 7,4 (6,9)
CO2 g/km 162 (150)