Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI COOPER SE

Essential

Varustustaseme „Essential“ lisamise teel muudate te oma MINI isiklikumaks ja saate omale kõik põhilised asjad, mida endale auto puhul soovida võib, nagu näiteks mugavusavamine, PDC tagumine parkimisabi, tahavaatekaamera, nutikas ja kaunis valgustussüsteem, millel on tervitusvalgustus, lugemisvalgustus ja hästi valgustatud peeglid päikesekaitses, Connected Media koos 6,5" puuteekraaniga, võrguühendusega navigatsioon MINI Connected kaudu reaalaja liiklusinfoga ja palju muudki.

MINI COOPER SE

Maximise

„MINI“ su „Maximise“ paketu leis Jums būti matomu, o šiam paketui priklausančios technologijos padės vairuojant išlaikyti kontaltą su Jus supančiu pasauliu. Nesvarbu, kokį įrangos lygmenį pasirinksite - dabar tiek su „Essential“, tiek su „Experience“ paketu galėsite mėgautis stikliniu panoraminiu stogu, itin dailiu aukščiausios klasės interjeru su „MINI Yours“ odiniais užvalkalais „MINI Yours“ vairu ir kitomis apgalvotomis detalėmis ir galimybe pasirinkti išskirtines lako bei ratlankio spalvas, tokias kaip, pavyzdžiui, „Enigmatic Black“.

MINI COOPER SE

Experience

Įrangos lygmuo „Experience“ apima įrangą, kurios padedamas Jūsų „MINI“ taps dar sportiškesnis ir patrauklesnis. Jūs galėsite mėgautis ne tik visomis „Essential“ įrangos funkcijomis, bet ir tokiais sumaniais priedais kaip prisitaikančios „LED“ šviesos, automobilio pastatymo asistentas, „MINI Headup“ ekranas, „Harmno Kardon“ garsiakalbiai, „MINI“ navigacija su „MINI Connected“ sistema ir 8,8“ ekranu, be to, suasmenintas „MINI“ interjero apšvietimas leis apšviesti panelę kupė viduje taip ne tik suteikdamas jaukumo, bet ir saugumo jausmą vairuojant tamsoje bei daug kitų sumanių ir dailių funkcijų.

Pilnai elektrinis, pilnai „mini“.

MINI COOPER SE

Naujasis „MINI Electric“ - tai kur kas daugiau nei laiko patikrintas klasikinis „MINI“ 3-ių durų modelis. Šis automobilis kilo iš dešimtmečiais kauptų didžių idėjų, išskirtinio dizaino, nuolat keliamų klausimų bei noro atrasti kūrybingus sprendimus moderniam miesto gyvenimui. Naujasis „MINI Electric“ - daug daugiau nei įprastas elektromobilis. Tai automobilis, padėsiantis Jums nuolatos išsiveržti į priekį.

ĮKRAUKITE

SUTAUPYKITE IR PRISIDĖKITE PRIE PLANETOS IŠSAUGOJIMO

Elektrinis judumas gali būti naudingas aplinkai ir būti palankus Jūsų piniginei - jei tik teisingai juo naudositės.

Elektra varomo MINI pavarą sudaro žymiai mažiau darbinių elementų, nei degimo variklio. Tai reiškia, kad remontuoti ar keisti reikės kurkas mažiau detalių.

Jūsų elektra varomas MINI paverčia stabdymo energiją elektra, panaudodamas savo variklį kaip generatorių, tad kaskart Jums stabdant, į akumuliatorių grįžta elektros energija.

Toks rekuperacinis stabdymas tausoja diskinius stabdžius bei neleidžia susidaryti smulkioms dulkių dalelėms dėl stabdžių diskų dėvėjimosi .

GO ELECTRIC

SUPERCHARGED.

Sustojus prie šviesoforo, svarbi ne tik automobilio galia (AG), bet ir apsukos. Elektra varomo MINI apsukos pilną greitį pasiekia žaibiškai. Tuo tarpu benzininiam varikliui reikia tam tikro laiko apsukoms pasiekti bei perduoti šią galią per transmisiją, kol ji pasiekia ratus.

Tad vos užsidegus žaliam šviesoforo signalui ir spustelėjus greičio pedalą, automobilio apsukos pakyla žaibiškai, suteikdamos automobiliui jaudinančio mobilumo ir įspūdingos akceleracijos.

TIKRASIS MINI.

Elektra varomas MINI yra tikra ikona, persikūnijusi į ateities kelius. Jis apsiginklavęs aukštos įtampos, 96 elementų, 32,6 kWh (bendros galios) akumuliatoriumi, sumontuotu po grindimis, tarp priekinių sėdynių ir po galinėmis sėdynėmis. Toks akumuliatoriaus išdėstymas suteikia elektra varomam MINI automobiliui itin žemą svorio centrą - tai ne tik pagerina automobilio stabilumą ir valdymą, bet ir leidžia dar smagiau įveikti posūkius.

VIENA PAVARA. JOKIO PERJUNGIMO.

Elektra varomas MINI yra tikra ikona, persikūnijusi į ateities kelius. Jis apsiginklavęs aukštos įtampos, 96 elementų, 32,6 kWh (bendros galios) akumuliatoriumi, sumontuotu po grindimis, tarp priekinių sėdynių ir po galinėmis sėdynėmis. Toks akumuliatoriaus išdėstymas suteikia elektra varomam MINI automobiliui itin žemą svorio centrą - tai ne tik pagerina automobilio stabilumą ir valdymą, bet ir leidžia dar smagiau įveikti posūkius.

funkcijos

  • Standartinė įranga
Multifunkcinis vairas Lietaus jutiklis
Sportinis odinis vairas Automatinis oro kondicionierius  
Sportinės priekinės sėdynės LED rūko žibintai
„Carbon Black“ spalvos priekiniai LED žibintai LED priekiniai žibintai
Vidaus paviršiai „Black Chequered“ Skaitmeninis instrumentinis skydelis
Borto kompiuteris MINI vairavimo rėžimai
ISOFIX automobilinių kėdučių tvirtinimo sistema Išmanus pagalbos skambutis
Medžiaga „Double Stripe“ „MINI CONNECTED“ paslaugos
Visual Boost „Connected Drive“ paslaugos
16" colių „Electric revolite spoke“ ratlankiai „Connected“ navigacija
Avarinio sustojimo ženklas Eismo informacija realiu laiku 
Signalizacija Teleservices
Nuotolinės paslaugos AC/DC krovimo galimybė
Padangų slėgio indikatorius APPLE CAR PLAY
MINI navigacija Kruizo kontrolė