Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI TO GO

MINI TO GO – greičiausias būdas šokti į naują MINI. Išsirinkite tinkamiausią modelį ir sužinokite finansavimo sąlygas artimiausioje MINI atstovybėje. Garantuojame itin mažas mėnesio įmokas!

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Akcentai

Gyvenimui

Penkios sėdynės, šešios durelės ir daugiau vietos bagažui. Dvigubos galinės durelės lengvesniam pakrovimui.

Akcentai

Bendradarbiavimas

Britų meistriškumas ir BMW vokiečių inžinerija užtikrina ypatingą dėmesį kiekvienai detalei.

Akcentai

Kartingas

MINI CLUBMAN su arčiau kampų esančiais ratais ir tobula pusiausvyra yra lyg kartingas kelyje.

MINI Clubman

Visu greičiu

Turbo variklių, įspūdingų įsibėgėjimo savybių ir galimybės keisti amortizatorių parametrus dėka MINI CLUBMAN yra itin malonu vairuoti. Pažiūrėkite, ką Harald Thies iš MINI kalba apie galią ir kartingo pojūtį.

MINI Clubman

Visu greičiu

Turbo variklių, įspūdingų įsibėgėjimo savybių ir galimybės keisti amortizatorių parametrus dėka MINI CLUBMAN yra itin malonu vairuoti. Pažiūrėkite, ką Harald Thies iš MINI kalba apie galią ir kartingo pojūtį.

MINI Clubman

Klasikinis MINI

MINI CLUBMAN yra didesnis, išmanesnis ir malonus vairuoti. Dr. Ernst Fricke paaiškina, kas MINI CLUBMAN daro klasikiniu MINI.

MINI Clubman

Dizainas

Aerodinamiškas, išskirtinis, erdvus, su dvejomis durelėmis gale – tobulas britų meistriškumo ir vokiečių inžinerijos derinys. Spustelk čia ir sužinok, kaip gimė MINI „Clubman“.

MINI Clubman

Erdvė

Penkios sėdynės, šešios durelės ir daug erdvės bagažui automobilį paverčia praktišku ir smagiai vairuojamu.

MINI Clubman

Garsas

Garsas nėra tik tai, ką girdi, jis yra ir tai, ką jauti. Jacopo Marchetti paaiškino, kaip skirtingi MINI važiavimo režimai pakeičia automobilio charakterį. Nuo važiavimo atsipalaidavus komforto režimu iki 100% MINI sporto režimu.

MINI Clubman

Vizija

Su „Clubman“ MINI užkariauja didesnius poreikius turinčiųjų segmentą. MINI vyriausiasis dizaineris Anders Warming papasakojo, kaip pavyko išsaugoti MINI unikalumą ir įdiegti naujas, anksčiau MINI svetimas savybes.

MINI Clubman

Harman Kardon Sound

Charakteristikos

 • Funkcinės savybės
 • Technologija
 • Saugumas
 • Dizainas

ALL4

ALL4 visi varomi ratai užtikrina puikų valdymą ir važiavimo malonumą visose situacijose. MINI Clubman ALL4 yra pasirengęs naujiems iššūkiams. O Jūs?

Turbo varikliai

MINI „Turbo“ varikliai – pripažinta BMW konstrukcija.

8 pavarų Steptronic automatinė transmisija

Unikali MINI CLUBMAN COOPER aštuonių pavarų „Steptronic“ transmisija leidžia pavaras perjungti vos palietus svirtelę. Taip, kaip „Formulė 1“ automobilyje.

Trys važiavimo režimai

„Sport“, „Green“ ar „Mid“ režimai padės optimaliai kontroliuoti degalų sąnaudas, automobilio pusiausvyrą bei kitas važiavimo charakteristikas.

Tobulas amortizavimas

„MacPherson“ amortizatoriai ir adaptyvi pakaba leis automobilį valdyti dar pažangiau.

MINI Connected

MINI „Connected“ valdymo skydelyje – nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje – 6,5 colio ekranas.

Parkavimo asistentas

Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.

Navigacija su eismo informacija realiu laiku

Navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku, kad tikslą pasiektumėte kaip įmanoma greičiau.

Elektroninis rankinis stabdys

Pamirškite dienas, kai valandų valandas važiuodavote įjungę rankinį stabdį ir nei nesusimąstydavote apie tai. MINI CLUBMAN automatiškai jį išjungs vos pradėjus važiuoti.

 

Priekiniai LED žibintai

Apšvietimo kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Lengvas įlipimas

Kad galėtum atidaryti ir užvesti savo MINI, tereikia kišenėje turėti raktelius. Rankos užimtos pirkiniais? Perbrauk koja po automobiliu ir galinės durelės pačios atsidarys.

Aštuonios oro pagalvės.

Dvi priekinės, dvi šonuose, dvi oro pagalvės lubose ir dvi ties kojų keliais matuoja susidūrimo jėgą ir sureguliuoja taip, jaustumėtės saugiai ir komfortiškai.

Aktyvi kruizo kontrolė

Aktyvi kruizo kontrolė užtikrina pastovų MINI greitį net kelio vingiuose ar įkalnėse. Kameros pagalba sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Vairuotojas bet kurią akimirką gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Dinaminė stabilumo kontrolė

Reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, sistema užtikrina maksimalų kiekvieno rato sukibimą.

Projekcinis ekranas

Reaktyvinių lėktuvų įkvėptas modelis. Pagrindinė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, tad nereikia atitraukti dėmesio nuo kelio.

 

Kėbulas plieniniu rėmu

MINI kėbulas ypač tvirtas. Jo plieninis rėmas sustiprintas nanodalelėmis tam, kad užtikrintų dar didesnį saugumą.

Aptakus kėbulas

MINI CLUBMAN aptakus kėbulas iškart atpažįstamas iš savo išskirtinių oro įleidimo angų šalia ratų.

Clubman išskirtinumas

Galinės durelės MINI CLUBMAN suteikia ne tik išskirtinumą, bet ir patogesnį priėjimą prie erdvios bagažinės, kurios talpa – 360 l. Esant poreikiui, ją galima padidinti iki 1 250 l vos nulenkus galines sėdynes.

Įsitaisykite patogiai

Salono dizainas sukurtas taip, kad pajustumėte maksimalų komfortą. Skoningai apdailai galite rinktis iš kelių raštuotų odinių apmušalų variantų. „Chesterfield“ oda su deimantų raštu – vienas jų.

Tobulas apšvietimas

Rinkitės tinkamiausią apšvietimą iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Arčiau saulės

Didesnis nei vieno kvadratinio metro stoglangis kiekvienam keleiviui leis mėgautis nepakartojamais vaizdais, tad nepabos net ilgiausia kelionė.

Pritaikytas kiekvienam

Išsvajotasis CLUBMAN turi daugiau nei dešimt milijonų priedų ir spalvų derinių, tad patiks net išrankiausiems.

Dar didesnis MINI

Ilgesnis ir platesnis MINI maloniai nustebins ne tik komfortiška erdve penkiems keleiviams, bet ir didesne bagažine (1 250 l su nulenktomis galinėmis sėdynėmis).

KOMPLEKTACIJOS

MINI

ESSENTIAL.

Įrangos paketas „Essential“ padės jums susikurti savąjį MINI, kuris atspindi jūsų asmeninį skonį ir turi visus pageidaujamus pagrindinius priedus. Paketą sudaro LED šviesos diodų ir rūko žibintai, įskaitant „Union Jack“ stiliaus galinius LED šviesos diodų žibintus, kompiuteris, automatinis lietaus jutiklis, kontroliuojantis priekinio stiklo valytuvus ir priekinius žibintus, priekinių ir galinių atstumo jutiklių sistema, automobilio parkavimo sistema, beraktė automobilio atrakinimo ir užvedimo sistema, sportinis oda aptrauktas vairas, patogi ir rafinuota apšvietimo sistema su pasitikimo bei skaitymo funkcijomis ir gerai apšviestais veidrodėliais skydeliuose nuo saulės, „Connected Media“ su 6,5 colių jutikliniu ekranu, informacinė pramoginė sistema „MINI Connected“, 16 colių lydinio ratlankiai ir veliūriniai kilimėliai.

MINI

EXPERIENCE.

„Experience“ įrangos paketas padės jums suteikti savajam MINI dar daugiau sportiškumo ir patrauklumo. Be visos „Essential“ paketo įrangos papildomai gausite tokių priedų kaip sportinės sėdynės, patobulinti 17 colių ratlankiai, galinio vaizdo veidrodėlis su apsaugos nuo akinimo funkcija, „MINI Yours“ kolekcijos interjero dizainas su „Illuminated“ apdaila, kuri suteikia galimybę išryškinti prietaisų skydelio kontūrus vairuotojo erdvėje, kad vairuoti tamsoje būtų patogiau ir maloniau.

MINI Head Up display

MAXIMISE.

Pasinaudodami „Maximise“ paketu papildysite savo MINI ne tik originaliais akcentais, bet ir moderniausia technine įranga, padėsiančia vairuojant naudotis visomis ryšio galimybėmis. Be „Essential“ ir „Experience“ paketų įrangos gaunate papildomos įrangos rinkinį, kurį sudaro adaptyvūs „Matrix“ LED technologijos priekiniai žibintai, MINI navigacijos sistema su informacine pramogine sistema „MINI Connected“ bei 8,8 colių ekranu, projekcinis ekranas ant priekinio automobilio stiklo, galinio vaizdo kamera, „Harmon Kardon“ garso sistema, aktyvioji greičio palaikymo sistema „Active Cruise Control“, vairavimo pagalbos sistema ir visas veidrodėlių rinkinys, įskaitant automatinio veidrodėlių užlenkimo funkciją.

 • VERSIJOS.

 • Pajėgumas

    Cooper Cooper S
  Sėdynės 5 5
  Bagažinės talpa 360-1250 L  360-1250 L 
  Durelės 4 4
  Bako talpa 48 L 48 L 
 • Išmatavimai

    Cooper Cooper S
  Plotis 1800 MM  1800 MM 
  Svoris be krovinio 1395 KG 1460 KG 
  Ilgis 4253 MM  4253 MM
  Aukštis 1441 MM 1441 MM
  Ratų bazė 2670 MM 2670 MM
 • Variklis ir pavaros sistema

    cooper cooper s
  Cilindrų skaičius 3 4
  Darbinis tūris 1499 CM³ 1998 CM³
  Galia 136 HP  192 HP 
  Sukimo momentas 220 NM  280 NM 
  Degalų tipas PETROL  PETROL
  0 – 100 KM/H 9,1 (9,1) 7,2 (7,1)
  Degalų sąnaudos NEDC 5,1 (5,1) 6,6 (5,8)
  Degalų sąnaudos WLTP 6,5 7,4
  CO 2 G/KM NEDC 131 (130) 151 (133)
  CO 2 G/KM WLTP
  148 168

   

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html