Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI TO GO

MINI TO GO – greičiausias būdas šokti į naują MINI. Išsirinkite tinkamiausią modelį ir sužinokite finansavimo sąlygas artimiausioje MINI atstovybėje. Garantuojame itin mažas mėnesio įmokas!

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Akcentai

Gyvenimui

Penkios sėdynės, šešios durelės ir daugiau vietos bagažui. Dvigubos galinės durelės lengvesniam pakrovimui.

Akcentai

Britų ir vokiečių bendradarbiavimas

Britų meistriškumas ir BMW vokiečių inžinerija užtikrina ypatingą dėmesį kiekvienai detalei.

Akcentai

Kartingas

MINI CLUBMAN su arčiau kampų esančiais ratais ir tobula pusiausvyra yra lyg kartingas kelyje.

NAUJASIS MINI Clubman

Visu greičiu

Turbo variklių, įspūdingų įsibėgėjimo savybių ir galimybės keisti amortizatorių parametrus dėka MINI CLUBMAN yra itin malonu vairuoti. Pažiūrėkite, ką Harald Thies iš MINI kalba apie galią ir kartingo pojūtį.

NAUJASIS MINI Clubman

Klasikinis MINI

Naujasis MINI CLUBMAN yra didesnis, išmanesnis ir malonus vairuoti. Projekto vadovas Dr. Ernst Fricke paaiškina, kas MINI CLUBMAN daro klasikiniu MINI.

NAUJASIS MINI Clubman

Dizainas

Aerodinamiškas, išskirtinis, erdvus, su dvejomis durelėmis gale – tobulas britų meistriškumo ir vokiečių inžinerijos derinys. Spustelk čia ir sužinok, kaip gimė MINI „Clubman“.

NAUJASIS MINI Clubman

Erdvė

Penkios sėdynės, šešios durelės ir daug erdvės bagažui automobilį paverčia praktišku ir smagiai vairuojamu.

NAUJASIS MINI Clubman

Garsas

Garsas nėra tik tai, ką girdi, jis yra ir tai, ką jauti. Jacopo Marchetti paaiškino, kaip skirtingi MINI važiavimo režimai pakeičia automobilio charakterį. Nuo važiavimo atsipalaidavus komforto režimu iki 100% MINI sporto režimu.

NAUJASIS MINI Clubman

Vizija

Su naujuoju „Clubman“ MINI užkariauja didesnius poreikius turinčiųjų segmentą. MINI vyriausiasis dizaineris Anders Warming papasakojo, kaip pavyko išsaugoti MINI unikalumą ir įdiegti naujas, anksčiau MINI svetimas savybes.

NAUJASIS MINI Clubman

Harman Kardon Sound

Charakteristikos

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

ALL4

ALL4 visi varomi ratai užtikrina puikų valdymą ir važiavimo malonumą visose situacijose. 4x4 versija yra galima MINI Clubman Cooper S ir SD modeliams. Naujasis MINI Clubman ALL4 yra pasirengęs naujiems iššūkiams. O Jūs?

Turbo varikliai

MINI „Turbo“ varikliai – pripažinta BMW konstrukcija.

Aštuonių pavarų automatinė

Unikali MINI CLUBMAN COOPER D, S ir SD aštuonių pavarų „Steptronic“ transmisija leidžia pavaras perjungti vos palietus svirtelę. Taip, kaip „Formulė 1“ automobilyje.

Trys važiavimo režimai

„Sport“, „Green“ ar „Mid“ režimai padės optimaliai kontroliuoti degalų sąnaudas, automobilio pusiausvyrą bei kitas važiavimo charakteristikas.

Tobulas amortizavimas

„MacPherson“ amortizatoriai ir daugiasvirtė galinė pakaba leis automobilį valdyti dar pažangiau.

MINI Connected

MINI „Connected“ valdymo skydelyje – nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje – 6,5 colio ekranas.

„Spotify“ ir daugiau

Klausykitės mėgstamos muzikos iš „Spotify“, „Pandora“, „TuneIn“ radijo ir kitų šaltinių tiesiai per MINI „Connected“ prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas

Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.

Navigacija su eismo informacija realiu laiku

Navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku, kad tikslą pasiektumėte kaip įmanoma greičiau.

PIRŠTŲ ANTSPAUDŲ SISTEMA

Su  MINI „Connected XL“ tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia perbraukti ekraną pirštų galais.

Elektroninis rankinis stabdys

Pamirškite dienas, kai valandų valandas važiuodavote įjungę rankinį stabdį ir nei nesusimąstydavote apie tai. Naujasis MINI CLUBMAN automatiškai jį išjungs vos pradėjus važiuoti.

 

Priekiniai LED žibintai posūkiams

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Lengvas įlipimas

Kad galėtum atidaryti ir užvesti savo MINI, tereikia kišenėje turėti raktelius. Rankos užimtos pirkiniais? Perbrauk koja po automobiliu ir galinės durelės pačios atsidarys.

Aštuonios oro pagalvės.

Dvi priekinės, dvi šonuose, dvi oro pagalvės lubose ir dvi ties kojų keliais matuoja susidūrimo jėgą ir sureguliuoja taip, jaustumėtės saugiai ir komfortiškai.

Kruizo kontrolė

Adaptyvi kruizo kontrolė užtikrina pastovų MINI greitį net kelio vingiuose ar įkalnėse. Kameros pagalba sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Vairuotojas bet kurią akimirką gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Dinaminė stabilumo kontrolė

Reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, sistema užtikrina maksimalų kiekvieno rato sukibimą.

Projekcinis ekranas

Reaktyvinių lėktuvų įkvėptas modelis. Pagrindinė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, tad nereikia atitraukti dėmesio nuo kelio.

 

Kėbulas plieniniu rėmu

MINI kėbulas ypač tvirtas. Jo pleininis rėmas sustiprintas austenitu ir nanodalelėmis tam, kad užtikrintų dar didesnį saugumą.

Suformuotas vėjo tunelyje

MINI CLUBMAN aptakus kėbulas iškart atpažįstamas iš savo išskirtinių oro įleidimo angų šalia ratų.

Dvivėrės galinės durelės

Dvivėrės galinės durelės MINI CLUBMAN suteikia ne tik išskirtinumą, bet ir patogesnį priėjimą prie erdvios bagažinės, kurios talpa – 360 l. Esant poreikiui, ją galima padidinti iki 1 250 l vos nulenkus galines sėdynes.

Įsitaisykite patogiai

Naujasis CLUBMAN – erdviausias MINI. Jo salono dizainas sukurtas taip, kad pajustumėte maksimalų komfortą. Skoningai apdailai galite rinktis iš kelių raštuotų odinių apmušalų variantų. „Chesterfield“ oda su deimantų raštu – vienas jų.

Tobulas apšvietimas

Rinkitės tinkamiausią apšvietimą iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Arčiau saulės

Didesnis nei vieno kvadratinio metro stoglangis kiekvienam keleiviui leis mėgautis nepakartojamais vaizdais, tad nepabos net ilgiausia kelionė.

Pritaikytas kiekvienam

Išsvajotasis CLUBMAN turi daugiau nei dešimt milijonų priedų ir spalvų derinių, tad patiks net išrankiausiems.

Dar didesnis MINI

Ilgesnis ir platesnis MINI maloniai nustebins ne tik komfortiška erdve penkiems keleiviams, bet ir didesne bagažine (1 250 l su nulenktomis galinėmis sėdynėmis).

VERSIJOS

Slinkti iki viršaus