Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI Cabrio

Naujasis MINI kabrioletas nusiteikęs nuotykiams, kurie neįsivaizudojami be Tavęs! Didesnis, pasižymintis dar stipresniu kartingo stabilumo pojūčiu, išmanesnėmis technologijomis ir stilingu interjeru, šis modelis pretenduoja tapti geriausiu Tavo draugu.

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Atsisiųsti brošiūrą

Akcentai

Nuleidžiamas stogas „trys viename“

Pasimėgaukite saule. Naujas gaubto mechanizmas, net ir važiuojant, leidžia apsidairyti vos per 15 sekundžių. Galima rinktis įvairaus dizaino minkštą stogą bei naują MINI „Yours Union Jack“ dizainą. „Trys viename“ stogas gali būti nuleistas, pakeltas arba naudojamas kaip stoglangis, atidarius 40 cm gaiviam oro gūsiui įleisti.

Akcentai

Lietaus signalizatorius

Naujajame MINI kabriolete įdiegtos funkcijos ir priedai, kurių nerasite jokiame kitame modelyje. Lietaus signalizavimo programėlė perspės apie artėjančią audrą, tad vairavimo malonumo neužtemdys jokie debesys. Nuleisto stogo laikmačio funkcija suskaičiuos laiką, kurį važiuojate nuleistu stogu, tad galėsite paskaičiuoti, kiek saulėtų akimirkų jus lepino.

Akcentai

Turbo varikliai

BMW „TwinPower Turbo“ variklis MINI kabrioletui suteikia legendines valdymo savybes, sujungtas su aukščiausios klasės dinamika.

Charakteristikos

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

Trys važiavimo režimai

„Sport“, „Green“ ar „Mid“ režimai padės optimaliai kontroliuoti degalų sąnaudas, automobilio pusiausvyrą bei kitas važiavimo charakteristikas.

Šešių pavarų automatinė

„Cooper S“ modeliui galite pasirinkti automatinę „Steptronic“ transmisiją, kurioje suderintas mechaninės transmisijos lankstumas ir automatinės komfortas. Papildomai galite pasirinkti pavarų perjungimo svirtis ant vairo, kurios perjungs pavaras vos spustelėjus.

 

Dinaminė stabilumo kontrolė

Reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, sistema užtikrina maksimalų kiekvieno rato sukibimą.

Tobulas amortizavimas

„MacPherson“amortizatoriai ir daugiasvirtė galinė pakaba leis automobilį valdyti dar pažangiau.

Turbo varikliai

MINI „Turbo“ varikliai – pripažinta BMW konstrukcija.

MINI CONNECTED

MINI „Connected“ valdymo skydelyje – nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje – 6,5 colio ekranas.

„Spotify“ ir daugiau

Klausykitės mėgstamos muzikos iš „Spotify“, „Pandora“, „TuneIn“ radijo ir kitų šaltinių tiesiai per MINI „Connected“ prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas

Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.

Navigacija su eismo informacija realiu laiku

Navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku, kad tikslą pasiektumėte kaip įmanoma greičiau.

PIRŠTŲ ANTSPAUDŲ SISTEMA

Su  MINI „Connected XL“ tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia perbraukti ekraną pirštų galais.

Priekiniai LED žibintai posūkiams

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Lietaus signaliza­torius

MINI yra tiesiog automobilis. Tai MINI. Naujajame MINI kabriolete yra įdiegtos įvairios funkcijos ir priedai, kurių nerasite niekur kitur. Naujoji lietaus signalizavimo programėlė perspės apie artėjančią audrą. Nuleisto stogo laikmačio funkcija skaičiuoja laiką, kurį važiuojate su nuleistu stogu. Tai iš esmės yra Jūsų geros savijautos matuoklis.

Nuleisto stogo laikmatis

Modernus laikmatis skaičiuoja laiką, kurį važiuojate nuleistu stogu. Tai tarsi modernus geros nuotaikos matuoklis!

Aktyvi apsaugos sistema apsivertimo metu

Avarijos atveju, automatiškai, vos per sekundės dalį, aktyvuojasi apsaugos sistema, kuri užtikrina automobilyje esančių keleivių saugumą.

Kruizo kontrolė

Adaptyvi kruizo kontrolė užtikrina pastovų MINI greitį net kelio vingiuose ar įkalnėse. Kameros pagalba sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Vairuotojas bet kurią akimirką gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Projekcinis ekranas

Reaktyvinių lėktuvų įkvėptas modelis. Pagrindinė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, tad nereikia atitraukti dėmesio nuo kelio.

Šešios oro pagalvės

Oro pagalvės reaguoja į susidūrimo stiprumą ir nustato prisipūtimo greitį, kad apsaugotų Jus ir Jūsų keleivius panaudodamos tiek jėgos, kiek reikia.

Išmanūs stabdžiai

Vos tik atleidžiate greičio pedalą, stabdžiai pasiruošia avarinei situacijai. Drėgno oro sąlygomis jie išdžiūst patys.

Kontrolė posūkiuose

Važiuojant staigiais posūkiais, stabdžių kontrolės sistema optimaliai paskirsto stabdymo jėgą į visus ratus, taip padėdama neprarasti kontrolės.

Kėbulas plieniniu rėmu

MINI kėbulas ypač tvirtas. Jo pleininis rėmas sustiprintas austenitu ir nanodalelėmis tam, kad užtikrintų dar didesnį saugumą.

Stogas „trys viename“

Šviečia saulė? Mėgaukis ja! Naujas gaubto mechanizmas vos per 15 sekundžių leis išvysti gražiausius vaizdus net vairuojant automobilį. Galima rinktis skirtingo dizaino minkštą stogą, vienas kurių – naujasis MINI „Yours Union Jack“. „Trys viename“ stogas gali būti nuleistas, pakeltas arba pritaikomas kaip stoglangis, atidarius 40 cm gaiviam oro gūsiui įleisti.

Stebinantis erdvumas

MINI kabriolete patogiai telpa keturi suaugusieji keleiviai. Jei reikia daugiau vietos bagažui, galines jo sėdynes galima nulenkti. Kai stogas nuleistas, automobilyje telpa 215 l bagažo ir 161 litras, kai stogas pakeltas. Tai net 25 % daugiau vietos bagažui, lyginant su ankstesniais modeliais.

MINI logotipo projekcija

Nori pasijusti herojumi? Prašom! Papildomai įsigyjama MINI logotipo projekcijos sistema skleidžia šviesos spindulį iš vairuotojo šoninio veidrodėlio, taip pasveikindama, kai įlipi į automobilį.

Daugiau prabangos

Daugybę detalių turintį MINI kabrioleto saloną galima dar labiau išdailinti pasirenkant vieną iš aukščiausios kokybės apmušalų, pavyzdžiui, rudą „Chesterfield“ odą su deimantų rašto siūlėmis.

Tobulas apšvietimas

Rinkitės tinkamiausią apšvietimą iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Pritaikyta jūsų norams

Daugiau nei dešimt milijonų unikalių derinių – kiekvienam MINI galima sukurti Jūsų asmenybę atitinkantį dizainą.

Išmanūs jungikliai

Spragtelėjimu perjungiami jungikliai – MINI duoklė lenktynių erai, kuri leidžia automobilį valdyti dar paprasčiau ir maloniau.

VERSIJOS

Slinkti iki viršaus