Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

NAUJASIS ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS MINI COUNTRYMAN.

Pabrėžkite išskirtinumą.

Naujasis įkraunamas MINI Countryman hibridas naudoja elektros energiją, kad sukurtų jaudinančią ir tausią vairavimo patirtį. Dėl apgalvoto dizaino ir preciziškų inžinerinių sprendimų, šis MINI privers jus abejoti viskuo, ką iki šiol žinojote apie hibrido vairavimą. Naudodami geriausius abiejų galios šaltinių pranašumus, pasieksite tobulą galingumo ir efektyvumo pusiausvyrą.

Apdailos variantai

Išsirinkite apdailos variantą ir susikurkite savo MINI, kuris nuveš jus ten, kur tik panorėsite.

Essential

Įrengta visa būtiniausioji įranga

Turinio pasirinkimas:

 • 17 colių ratlankiai
 • 8,8 colių ekranas (MINI Connected)
 • Galinio vaizdo kamera
 • Parkavimo važiuojant atbuline eiga kontrolės funkcija (PDC)
 • Patogaus patekimo į automobilį sistema Comfort Access
 • MINI navigacijos sistema
 • Šildomos sėdynės
 • Isofix
 • Belaidis įkrovimas
 • Intelligent eCall
 • Apple CarPlay

Pasirenkami varikliai

Cooper SE Hybrid
 • Galia

  220 ag

 • CO2 WLTP

  Nuo 40 g/km

Maximise

Išskirtinės kokybės jausmą užtikrinsianti įranga

Turinio pasirinkimas:

 • Visa į Essential komplektą įeinanti įranga
 • 19 colių ratlankiai
 • Parkavimo asistentas (statant automobilį priekiu ir galu)
 • Vairavimo asistentas
 • Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Garso sistema iš Harman Kardon
 • Panoraminis stiklinis stogas
 • Head-Up Display
 • MINI Yours Leather Lounge apmušalai

Pasirenkami varikliai

Cooper SE Hybrid
 • Galia

  220 ag

 • CO2 WLTP

  Nuo 40 g/km

Untamed Edition

Išskirtinės kokybės jausmą užtikrinsianti įranga, ir šiek tiek daugiau

Turinio pasirinkimas:

 • Visa į Essential ir Maximise komplektus įeinanti įranga
 • Momentum Grey spalvos kėbulas
 • Piano Black spalvos stogo skersiniai ir veidrodėlių gaubtai
 • 18 colių skersmens Untamed ratlankiai su dvispalviais stipinais ir Run Flat padangomis
 • Išskirtinės Frozen Blue Metallic detalės
 • MINI Yours kolekcijos Highland Green odiniai apmušalai

Pasirenkami varikliai

Cooper SE Hybrid
 • Galia

  220 ag

 • CO2 WLTP

  Nuo 40 g/km

AKCENTAI

ATSTUMAS IKI 50 KM.

Padidintos talpos MINI Countryman įkraunamo hibrido naujausios kartos akumuliatoriaus talpa padidinta iki 10,0 kWh, kad galėtumėte net 50 km atstumą nuvažiuoti varomi vien elektros energija. Tai padės sumažinti kasdienes išlaidas. Šis tobulas miesto ir užmiesčio visureigis suteikia jums galimybę naudotis vien elektra varomais varikliais ir mėgautis judėjimu neteršiant aplinkos.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 - keliu važiuojantis įkraunamas hibridas - benzininiai ir elektros varikliai

VISŲ VAROMŲ RATŲ SISTEMA. VISAIS KELIAIS.

Šio galingo hibridinio variklio dėka galėsite po savaitgalio apsipirkinėjimo nesukdami galvos keliauti į kalnus ar prie jūros. Su šią elektrine ALL4 visų varomų ratų sistema tiek miesto gatvėje, tiek kalnų keliuose jausitės patogiai. Su galimybe nuvažiuoti iki 500 km, keliaukite savęs neribodami.

MINI Cooper hibridas – vairuotojo erdvė ir vairas – rudos odos

ĮKVEPIANTIS INTERJERAS.

Naujasis MINI Countryman įkraunamas hibridas sukomplektuotas taip, kad važiuoti būtų dar smagiau nei iki šiol. Pasirinkę MINI, esate apdovanotas pasirinkimo laisve. Įlipkite, apsižvalgykite ir pajuskite įkvėpimą.

MINI Countryman įkraunamas hibridas - skaitmeninis prietaisų skydelis - prietaisų ekranas

MULTIFUNKCIS PRIETAISŲ EKRANAS.

MINI Connected Media paketo naujasis MINI prietaisų skydelis pakeičia įprastą tachometrą. Malonus akiai juodas dizainas, tinkamame akių aukštyje pateikiama pagrindinė informacija moderniame ekrane. Ryškiame 5,0 colių skaitmeniniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip jūsų greitis, degalų lygis, nuvažiuotas atstumas, temperatūra ir navigacijos nuorodos. Jis sukurtas taip, kad puikiai papildytų MINI aukštos skiriamosios gebos jutiklinį ekraną, esantį prietaiso skydelio dešinėje.

MINI Countryman hibridas – priekinės grotelės – dizainas

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS.

Jūsų MINI Countryman įkraunamo hibrido įvaizdį papildė naujo dizaino šlifuotos grotelės ir bamperis. Kartu su jas pabrėžiančiais ryškiu rėmu, grotelės galimos dviejų spalvų: chromo ir naujosios juodos Piano Black spalvos.

MINI Countryman įkraunamas hibridas – galinis bamperis –  dizainas

NAUJAS GALINIO BAMPERIO DIZAINAS.

Didingą naujojo MINI Countryman įkraunamo hibrido dizainą papildė išskirtinis naujas galinis bamperis. Patobulintas ryškia kėbulo spalvos apdaila, kuri puikiai papildo MINI įvaizdį ir prisideda prie jo aerodinaminio dizaino. Į komplektaciją taip pat įeina galinio bamperio difuzorius, puikiai pabrėžiantis galingą sportinę naujojo MINI išvaizdą.

SAUGUMAS.

Stilingas, praktiškas ir didžiausias MINI istorijoje modelis „Countryman“ gali pasigirti ir aukščiausiu saugumo įvertinimu, kurį suteikė „Euro NCAP“ specialistai. Atlaikęs visus aktyvaus ir pasyvaus saugumo bandymus, naujasis „Countryman“ gavo maksimalų penkių saugumo žvaigždučių įvertinimą.

MINI Countryman įkraunamas hibridas - sąsaja su automobiliu - informacijos ir pramogų sistema

MINI CONNECTED.

MINI Connected atveria duris į naujas galimybes prisijungti prie savo MINI su plačiu išmaniųjų paslaugų bei programėlių asortimentu. MINI Connected taip pat siūlo galybę parinkčių navigacijai, komunikacijai ir muzikos klausymui - visa tai, kartu su stulbinančiu jutikliniu ekranu, bei išmaniu valdymu balsu.Ši funkcija galima dviejose komplektacijose. Išsirinkite, kuri tinkamiausia jums.

ĮKROVIMAS.

PAPRASTAS ĮKROVIMAS.

MINI Countryman Plug-In Hybrid energijos šaltinis – pažangus ličio jonų akumuliatorius. Optimalią darbinę temperatūrą palaikanti aušinimo sistema padidina akumuliatoriaus galią ir pailgina tarnavimo laiką. Jį galite įkrauti namuose ar kelionėje per įkrovimo lizdą, kuris yra įrengtas priekinėje šoninėje angoje po dangteliu. Įkrovimo metu šviečia LED lempučių žiedas, rodantis skirtingas įkrovimo proceso fazes.

ĮKROVIMAS NAMUOSE.

Įkraukite savo MINI kol miegate. Prijunkite jį prie bet kurio savo namų buitinio lizdo standartiniu įkrovimo kabeliu, kurį gausite kartu su MINI. Įkrovimo laikas svyruoja nuo dviejų iki aštuonių valandų.

ĮKROVIMAS VIEŠOSE STOTELĖSE.

Kelionės metu savo MINI galite įkrauti viešose įkrovimo stotelėse su MINI viešojo įkrovimo kabeliu. Šį kabelį galima įsigyti kaip originalų MINI priedą. Daugiau informacijos rasite MINI centre.

CHARAKTERISTIKOS

 • VAŽIAVIMO REŽIMAI
 • DIZAINO DETALĖS
 • PRIEDAI

AUTO EDRIVE.

MINI automobilyje standartiškai nustatytas „Auto eDrive“ režimas, kuris užtikrina efektyviausią elektros ir benzininio variklių derinį, priklausomai nuo greičio, akceleracijos ir akumuliatoriaus būsenos. Jei akumuliatoriaus įkrovimo būsena yra ne mažiau 7%, galite važiuoti be jokios CO2 emisijos visiškai nenaudodami degalų. Benzininis variklis įsijungia automatiškai tada, kai to reikia. Akumuliatoriaus įkrovimo lygiui nukritus žemiau 7% galite važiuoti vien tik elektra su vidutiniu pagreičiu iki 30 km/h, arba lėtai greitinant ar palaikant pastovų greitį iki 55 km/h.

MAX EDRIVE.

„Max eDrive“ režimu galite važiuoti be CO2 emisijos ir nenaudodami degalų. Benzininis variklis įsijungs automatiškai smarkiau nuspaudus akceleratoriaus pedalą.

SAVE BATTERY.

Akumuliatoriui išsikraunant įjunkite „Save Battery“ režimą. Taip benzininis variklis įkraus akumuliatorių ir įkrovimo būseną palaikys 90%. Važiuojant „Save Battery“ režimu darbą atlieka benzininis variklis, todėl grįžti prie elektrinio važiavimo galėsite įvažiavę į miestą.

Hibridinis MINI Cooper - erdvumas - talpa

DAUGIAU VIETOS BAGAŽINĖJE.

Nuo šiol nebereikia ieškoti kompromiso. Su savimi galite pasiimti viską, ką tik norite. Naujasis įkraunamas hibridinis MINI Countryman - bebaimis, pasitikėjimu savimi trykštantis nuotykių ieškotojas. Vietos pakaks penkiems žmonėms, bagažui ir visoms patirtoms įsimintinoms akimirkoms.

Hibridinis MINI F60 - interjeras - sėdynės

KINTAMOS PADĖTIES SĖDYNĖS.

Erdvi bagažinė suteikia pakankamai vietos visoms jūsų idėjoms įgyvendinti. Nulenkę sėdynes 40/20/40 santykiu, į savo naująjį MINI Countryman įkraunamą hibridą sutalpinsite net ilgus, aukštus, plačius ar didelių gabaritų krovinius.

MINI Countryman įkraunamas hibridas - paaukštinta sėdynių padėtis - reguliuojamas sėdynės aukštis

PAAUKŠTINTA SĖDYNIŲ PADĖTIS.

Elektra reguliuojamos sėdynės gali būti reguliuojamos individualiai, taip pat, jose rasite patogią juosmens atramą, užtikrinančią išskirtinį sėdėjimo komfortą, todėl kelionei pasibaigus jausitės žvalūs ir atsipalaidavę. Naudodami atminties funkciją, galėsite išsaugoti du skirtingus sėdynės reguliavimo nustatymus. Sėdėdami ortopediškai sveika sėdėjimo poza sumažinsite nugaros raumenų apkrovą ir galėsite iš naujo pamilti ilgas keliones.

MINI F60 hibridas – vaizdas iš galo – lengvas atidarymas

EASY OPENER FUNKCIJA.

Jūsų rankos pilnos, tačiau jums reikia atidaryti bagažinę? Pasinaudokite kojomis. Pasirenkamų Comfort Access ir Easy Opener funkcijų, kartu su automatiniu bagažinės durų valdymu, dėka, jūs galite atidaryti savo naujojo MINI Countryman įkraunamo hibrido duris staigiu kojos mostu po galiniu bamperiu.

MINI Countryman įkraunamas hibridas - apsauginis bagažinės tinklelis - daiktų laikymas

APSAUGINIS BAGAŽINĖS TINKLELIS.

Puikus, dažnai nepastebimas sprendimas. Bagažinės tinklelis suteikia patikimą apsaugą bet kokiems kroviniams, kuriems reikalingas papildomas stabilumas. Šis juodas tinklelis tvirtinamas prie tvirtinimo taškų bagažinėje. Apsaugokite savo krovinį.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 - iškylų suolelis - staliukas

MINI IŠKYLŲ SUOLELIS.

Pramogaukite stilingai ant patogaus dviviečio iškylų suolelio. Šis minkštas dvivietis suolelis turi apsauginį atvartą nuo purvo, todėl galite išsitiesti ir ilsėtis po kelionių gamtoje, nesijaudindami dėl švaros. Jis tvirtinamas spaudėmis po pakeliamu bagažinės dugnu ir gali būti lengvai supakuojamas. Tiesiog padėkite jį ant bagažinės slenksčio ir jūs jau pasiruošę iškylai. Mėgaukitės.

mini countryman įkraunamas hibridas – originalios dalys – priedai

MINI ORIGINALIOS DALYS IR PRIEDAI

Pasižvalgykite tarp galybės originalių dalių bei aksesuarų, skirtų dar labiau personalizuoti jūsų MINI - nuo aukštos kokybės lengvojo lydinio ratlankių, unikalių eksterjero dizaino detalių iki mūsų madingų lipdukų ir juostelių įvairovės.

ĮKVEPIANTIS INTERJERAS.

Naujasis MINI Countryman įkraunamas hibridas sukomplektuotas taip, kad važiuoti būtų dar smagiau nei iki šiol. Pasirinkę MINI, esate apdovanotas pasirinkimo laisve. Įlipkite, apsižvalgykite ir pajuskite įkvėpimą.

MINI F60 hibridas - interjeras - odinės sėdynės

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS APMUŠALAI.

Hibridinio MINI Countryman interjere svarbiausias komfortas ir tai patvirtina išskirtinis medžiagų asortimentas, aukščiausios kokybės minkštos odos sėdynės ir gera savijauta važiavimo metu. Dabar važiavimas net ir nelygiausiu keliu yra patogus ir stilingas.

MINI Countryman hibridas - Colour Lines - prietaisų skydelis, durų rėmai, apdailos juostelės

COLOUR LINES.

Jūsų MINI yra tikra stiliaus ikona, galinti pasigirti išskirtiniais modernaus interjero akcentais. Colour Line interjero dizaino paketą sudaro durų skydas, porankių danga, bei kelių atramos po prietaisų skydeliu. Tai fantastiškas būdas interjerui suteikti individualumo bei sukurti vizualų kontrastą bet kuriai jūsų pasirinktai interjero spalvai. Šis paketas galimas šių patrauklių atspalvių: pilkos Hazy Grey, juodos Piano Black, Piano Black Illuminated ar JCW Piano Black ir naujo sidabrinio atspalvio Shaded Silver.

MINI Countryman - Prietaisų skydelio ekranas - projekcinis ekranas

MINI PROJEKCINIS EKRANAS.

Vos vienu mygtuko paspaudimu nedidelis stiklinis peršviečiamas ekranas išlenda iš prietaisų skydelio apdailos tiesiai vairuotojui prieš akis. Jame galite matyti savo greitį, sekti navigacijos nurodymus, gauti pramoginę informaciją, bei įspėjamuosius pranešimus nenukreipdamas dėmesio nuo kelio. Informacija ekrane puikiai matoma net ir šviečiant tiesioginei saulės šviesai. Informacijos vaizdavimo nustatymai gali būti keičiami nuėjus į meniu.

MINI Countryman - vidinė stogo apdaila - vidinė stogo danga

VIDINĖ STOGO APDAILA.

Antracito spalvos vidinė stogo apdaila sukuria harmoningą atmosferą bet kurio MINI interjere. Saulės skydelis, vidinio apšvietimo rėmeliai, rankenėlės ir priekinis bei galinis statramsčiai taip pat antracito spalvos.

KAI JĖGA SUSIJUNGIA SU STILIUMI.

Sujungdami savitą, gerą išvaizdą ir tvirtas proporcijas su nuotykių dvasia, mes sukūrėme visureigį, kuris užtikrintai jaučiasi tiek šiuolaikinėse miesto gatvėse, tiek užmiesčio keliuose. Rinkitės iš 9 skirtingų spalvų bei subtilių elektrinio dizaino detalių.

MINI F60 hibridas – galiniai žibintai – Union Jack

UNION JACK GALINIAI ŽIBINTAI.

Kaip ir MINI, Union Jack (Jungtinės karalystės vėliava) peržengia laiką ir atspindi ilgą bei turtingą istoriją. Sukurti moderniam vairavimui su užuomina į mūsų šaknis, šie įspūdingi galiniai LED žibintai suformuoja dviejų dalių Union Jack vėliavą, dailiai įmontuotą į juodos Piano Black spalvos rėmelį.

MINI įkraunamas hibridas- šoniniai ženkleliai - geltona įkrovimo jungtis

ŠONINIAI ŽENKLELIAI IR ĮKROVIMO JUNGTIS.

Šie ryškūs šoniniai ženkleliai ne tik pabrėžia jūsų MINI individualumą ir eksterjero eleganciją, jie taip pat slepia įkrovimo lizdą, kuris prijungtas ima šviesti. LED šviesos ratas apgaubiantis įkrovimo lizdą šviečia, informuodamas apie skirtingus įkrovimo proceso etapus.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – juodi dizaino akcentai – juodas stogas, veidrodėlių gaubtai, ratlankiai

NAUJIEJI PIANO BLACK DIZAINO AKCENTAI.

Elegantiški, blizgios juodos Piano Black spalvos akcentai, prideda stiliaus ir charizmos jūsų priekinių ir galinių žibintų apvadams, durų rankenėlėms ir naujosioms jūsų MINI Countryman įkraunamo hibrido radiatoriaus grotelėms. Ši klasikinė apdaila puikiai pabrėžia jūsų MINI ikonišką įvaizdį ir stotą. Stilingas juodos Piano Black spalvos MINI įkraunamo hibrido Countryman ženklas ant bagažinės suteikia išskirtinumo. Šį charizmatišką įvaizdį galite dar labiau pabrėžti derindami kitus juodus eksterjero elementus: juodą stogą, veidrodėlių gaubtus, ratlankius ar variklio dangčio juosteles.

Hibridinis MINI Cooper - LED žibintai - adaptyvūs žibintai

ADAPTYVŪS LED ŽIBINTAI.

Naujas, modernus mūsų LED priekinių žibintų dizainas (standartiškai pritaikytas naujajam MINI Countryman) suteikia jūsų MINI išskirtinumo ir aukštesnį saugumo lygį. Savo MINI taip pat galite pasirinkti ir naujus, adaptyvius LED žibintus su matricos funkcija. Jie užtikrina optimalų apšvietimą silpnai apšviestose vietose ir apšvietimą šonuose darant posūkius - taigi matote kelio dalis, kurias anksčiau sunkiai pastebėdavote. Jei jūsų MINI priekinė kamera aptinka artėjančias transporto priemones, automatinė žibintų valdymo funkcija išjungia matricos tolimųjų šviesų segmentus, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

MINI ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS - ALL4 eksterjero linija Optic - stilingas eksterjero paketas

MINI ALL4 STILINGAS EKSTERJERO PAKETAS.

Paryškinkite visureigio savybes ir pabrėžkite tvirtą, nuotykių ištroškusią jūsų MINI Countryman įkraunamo hibrido prigimtį. Su nauju pasirenkamu MINI ALL4 Optic Exterior paketu suteiksite išskirtinę išvaizdą galiniam ir priekiniam bamperiui papildę juos dekoratyviais elementais ir variklio apsauga iš matinio aliuminio.

VERSIJOS

 • Talpumas

    Cooper SE ALL4 Plug-In Hybrid*
  Sėdynės 5
  Bagažinės talpa 405-1275 L
  Durelės 5
  Bako talpa 36 L

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Išmatavimai

    Cooper SE ALL4 Plug-In Hybrid*
  Plotis 1822 MM 
  Svoris be krovinio 1760 KG 
  Ilgis 4299 MM
  Aukštis 1559 MM
  Ratų bazė 2670 MM

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Variklis ir pavaros sistema

    Cooper SE ALL4 Plug-In Hybrid*
  Cilindrų skaičius 3
  Darbinis tūris 1499 CM³
  Galia 220 HP 
  Sukimo momentas 220 + 165 = 385 NM 
  Degalų tipas PETROL+ELECTRIC
  0 – 100 KM/H 6.8
  Degalų sąnaudos WLTP 1,7
  CO 2 G/KM WLTP
  40

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

   

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html