Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

ELEKTRINĖ KELIONĖ

MINI COUNTRYMAN ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

MINI Countryman įkraunamas hibridas tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ilgoms kelionėms. Važinėkite neteršdami vietos aplinkos įsijungę tik elektrinius variklius. Patirkite MINI Cooper S būdingą akceleraciją, kai vidaus degimo variklio galią dar labiau sustiprina elektros sistema. Mėgaukitės MINI Countryman erdve ir universalumu. Išnaudokite abiejų rūšių variklių privalumus bei elektrinio ALL4 funkcionalumą. 51 km* vien elektra nuvažiuojamas atstumas reiškia, kad su savo MINI Countryman įkraunamu hibridu galite nuvykti pakankamai toli. 

*atstumas priklauso nuo daug skirtingų faktorių.

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Atsisiųsti brošiūrą

SKIRTAS KIEKVIENAM

AKCENTAI

VAŽIAVIMUI MIESTE

Tobulai tinka trumpoms kelionėms mieste. Neilgus atstumus įveiksite naudodami vien tik elektrą. Jūsų poveikis aplinkai bus vos juntamas – jokios CO2 emisijos ir minimalus skleidžiamas triukšmas.

AKCENTAI

KASDIENIAM VAŽIAVIMUI

Mėgaukitės patogiu ir tyliu važiavimu bei dar mažesnėmis sąnaudomis. MINI COOPER S E ALL4 COUNTRYMAN mišrios degalų sąnaudos yra žymiai mažesnės nei įprastų automobilių. Įkraukite MINI darbo dienos metu, kad galėtumėte nuvažiuoti iki 51 kilometrų be jokios CO2 emisijos.

AKCENTAI

ĮVEIKITE TOLIMUS ATSTUMUS

37 l degalų bakas pripildomas lengvai, kaip ir įprastame automobilyje. „Save Battery“ režimas padeda išlaikyti akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Įjungę „Max E-Drive“ režimą galėsite pilnai išnaudoti įkrauto akumuliatoriaus talpą paskutinių kilometrų įveikimui vien elektra, be jokios CO2 emisijos.

AKCENTAI

SAUGUMAS.

Stilingas, praktiškas ir didžiausias MINI istorijoje modelis „Countryman“ gali pasigirti ir aukščiausiu saugumo įvertinimu, kurį suteikė „Euro NCAP“ specialistai. Atlaikęs visus aktyvaus ir pasyvaus saugumo bandymus, naujasis „Countryman“ gavo maksimalų penkių saugumo žvaigždučių įvertinimą.

ĮKROVIMAS

PAPRASTAS ĮKROVIMAS

MINI COOPER S E ALL4 COUNTRYMAN energijos šaltinis – pažangus ličio jonų akumuliatorius. Optimalią darbinę temperatūrą palaikanti aušinimo sistema padidina akumuliatoriaus galią ir pailgina tarnavimo laiką. Jį galite įkrauti namuose ar kelionėje per įkrovimo lizdą, kuris yra įrengtas priekinėje šoninėje angoje po dangteliu. Įkrovimo metu šviečia LED lempučių žiedas, rodantis skirtingas įkrovimo proceso fazes.

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Įkraukite savo MINI kol miegate. Prijunkite jį prie bet kurio savo namų buitinio lizdo standartiniu įkrovimo kabeliu, kurį gausite kartu su MINI. Įkrovimo laikas svyruoja nuo dviejų iki aštuonių valandų.

ĮKROVIMAS VIEŠOSE STOTELĖSE

Kelionės metu savo MINI galite įkrauti viešose įkrovimo stotelėse su MINI viešojo įkrovimo kabeliu. Šį kabelį galima įsigyti kaip originalų MINI priedą. Daugiau informacijos rasite MINI centre.

VAŽIAVIMO REŽIMAI

„eDrive“ režimų valdikliu galite pasirinkti vieną iš trijų važiavimo režimų: „Auto eDrive“, „Max eDrive“ ar „Save Battery“.

VAŽIAVIMO REŽIMAI

AUTO EDRIVE REŽIMAS

MINI automobilyje standartiškai nustatytas „Auto eDrive“ režimas, kuris užtikrina efektyviausią elektros ir benzininio variklių derinį, priklausomai nuo greičio, akceleracijos ir akumuliatoriaus būsenos. Jei akumuliatoriaus įkrovimo būsena yra ne mažiau 7%, galite važiuoti be jokios CO2 emisijos visiškai nenaudodami degalų. Benzininis variklis įsijungia automatiškai tada, kai to reikia. Akumuliatoriaus įkrovimo lygiui nukritus žemiau 7% galite važiuoti vien tik elektra su vidutiniu pagreičiu iki 30 km/h, arba lėtai greitinant ar palaikant pastovų greitį iki 55 km/h.

VAŽIAVIMO REŽIMAI

MAX EDRIVE REŽIMAS

„Max eDrive“ režimu galite važiuoti be CO2 emisijos ir nenaudodami degalų. Benzininis variklis įsijungs automatiškai smarkiau nuspaudus akceleratoriaus pedalą.

VAŽIAVIMO REŽIMAI

SAVE BATTERY REŽIMAS

Akumuliatoriui išsikraunant įjunkite „Save Battery“ režimą. Taip benzininis variklis įkraus akumuliatorių ir įkrovimo būseną palaikys 90%. Važiuojant „Save Battery“ režimu darbą atlieka benzininis variklis, todėl grįžti prie elektrinio važiavimo galėsite įvažiavę į miestą.

DIZAINO DETALĖS

Pažvelkite į MINI COOPER S E All4 COUNTRYMAN iš arčiau.

DIZAINAS

GELTONAS ŽENKLIUKAS

Tai įžymiojo raudono S ženkliuko elektrinė versija. Tas pats sportiškumo įvaizdis, tik taupesnis.

DIZAINAS

ŠONINĖS ANGOS

Byloja apie taupumą. Kairiojoje angoje taip pat įrengtas įkrovimo lizdas, kuris prijungtas šviečia.

DIZAINAS

INTERJERAS

ODINIAI CROSS PUNCH ANGLIES JUODOS SPALVOS APMUŠALAI

Žaibo greičiu įsibėgėjančiame MINI COOPER S E ALL4 COUNTRYMAN Jūs tvirtai priglusite prie itin patogių papildomai pasirenkamų odinių sėdynių.

DIZAINAS

18" BLACK PIN SPOKE RATLANKIAI

Blizgūs, kaip ir elektrinis MINI. Pasirenkami 18" „Black Pin Spoke“ lengvojo lydinio ratlankiai atrodo rafinuotai.

DIZAINAS

E ŽENKLIUKAS

Aiškus ženklas tiems, kas stengiasi nuo Jūsų neatsilikti. Geltonas e ženkliukas ant bagažinės dangčio.

DIZAINAS

E-RODMENYS

Stebėkite visus elektrinius parodymus e-matavimų rodmenyse. Jie pakeičia tradicinį apsukų matuoklį prietaisų skydelyje.

KOMPLEKTACIJOS

ESSENTIAL.

Įrangos paketas „Essential“ padės jums susikurti savąjį MINI, kuris atspindi jūsų asmeninį skonį ir turi visus pageidaujamus pagrindinius priedus. Paketą sudaro LED šviesos diodų ir rūko žibintai, įskaitant „Union Jack“ stiliaus galinius LED šviesos diodų žibintus, kompiuteris, automatinis lietaus jutiklis, kontroliuojantis priekinio stiklo valytuvus ir priekinius žibintus, priekinių ir galinių atstumo jutiklių sistema, automobilio parkavimo sistema, beraktė automobilio atrakinimo ir užvedimo sistema, sportinis oda aptrauktas vairas, patogi ir rafinuota apšvietimo sistema su pasitikimo bei skaitymo funkcijomis ir gerai apšviestais veidrodėliais skydeliuose nuo saulės, „Connected Media“ su 6,5 colių jutikliniu ekranu, informacinė pramoginė sistema „MINI Connected“, 16 colių lydinio ratlankiai ir veliūriniai kilimėliai.

MINI Park Assistance

EXPERIENCE.

„Experience“ įrangos paketas padės jums suteikti savajam MINI dar daugiau sportiškumo ir patrauklumo. Be visos „Essential“ paketo įrangos papildomai gausite tokių priedų kaip sportinės sėdynės, patobulinti 17 colių ratlankiai, galinio vaizdo veidrodėlis su apsaugos nuo akinimo funkcija, „MINI Yours“ kolekcijos interjero dizainas su „Illuminated“ apdaila, kuri suteikia galimybę išryškinti prietaisų skydelio kontūrus vairuotojo erdvėje, kad vairuoti tamsoje būtų patogiau ir maloniau.

MINI Head Up display

MAXIMISE.

Pasinaudodami „Maximise“ paketu papildysite savo MINI ne tik originaliais akcentais, bet ir moderniausia technine įranga, padėsiančia vairuojant naudotis visomis ryšio galimybėmis. Be „Essential“ ir „Experience“ paketų įrangos gaunate papildomos įrangos rinkinį, kurį sudaro adaptyvūs „Matrix“ LED technologijos priekiniai žibintai, MINI navigacijos sistema su informacine pramogine sistema „MINI Connected“ bei 8,8 colių ekranu, projekcinis ekranas ant priekinio automobilio stiklo, galinio vaizdo kamera, „Harmon Kardon“ garso sistema, aktyvioji greičio palaikymo sistema „Active Cruise Control“, vairavimo pagalbos sistema ir visas veidrodėlių rinkinys, įskaitant automatinio veidrodėlių užlenkimo funkciją.

ALL4 VISI VAROMI RATAI

Kontroliuokite viską, nepriklausomai nuo aplinkybių. Visų varomų ratų sistema dinamiškai paskirsto galią tarp priekinės ir galinės ašių. Priklausomai nuo Jūsų važiavimo stiliaus ir kelio sukibimo, ALL4 visų varomų ratų sistema apskaičiuoja optimalų sukimo momentą kiekvienam ratui. Ekstremaliais atvejais variklio galia gali būti nukreipta į galinę ašį, kuri padės išsisukti iš sunkiausių situacijų.

PRIEDAI

Kad ir kaip Jums patiktų MINI COUNTRYMAN, visada turėsime ką pasiūlyti ir daugiau.

Rinkitės iš įvairiausių žieminių šiaurės šalių ar Europos rinkai pritaikytų padangų su ar be „Runflat“ technologijos. Sumontuokite ant savo COUNTRYMAN slidžių laikiklius, stogo bagažinę su sportinėmis juostelėmis, sulankstomus dviračių laikiklius, papildomus LED žibintus bei „Aspen White“ spalvos 19 colių ralio ratlankius.

Originalūs MINI priedai suteiks beribes galimybes.

 • VERSIJOS.

 • Talpumas

    Plug-in hybrid
  Sėdynės 5
  Bagažinės talpa 405-1275 L
  Durelės 5
  Bako talpa 36 L
 • Išmatavimai

    Plug-in Hybrid
  Plotis 1822 MM 
  Svoris be krovinio 1760 KG 
  Ilgis 4299 MM
  Aukštis 1559 MM
  Ratų bazė 2670 MM
 • Variklis ir pavaros sistema

    Plug-in Hybrid
  Cilindrų skaičius 3
  Darbinis tūris 1499 CM³
  Galia 81 + 136 = 224 HP 
  Sukimo momentas 220 + 165 = 385 NM 
  Degalų tipas PETROL+ELECTRIC
  0 – 100 KM/H 6.8
  Degalų sąnaudos WLTP 6,9
  CO 2 G/KM WLTP
  67

   

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html