Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI SERVISAS

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje) bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų.

Būklės fiksavimo sistema (CBS) MINI KONCEPTAS

Tam, kad būtų nustatytas tikslus būtinosios priežiūros laikas, MINI fiksuoja keletą pagrindinių aspektų, pavyzdžiui, jutiklių kontrolę (stabdžių skysčio būklę). Naudodama surinktą informaciją MINI integruota sistema apskaičiuoja, kada reikia atlikti techninę stabdžių trinkelių, diskų ir variklio alyvos ar stabdžių skysčio apžiūrą. Iš šios informacijos nustatoma, kada reikia atlikti MINI remontą ar techninę apžiūrą.

Jums nebereikės rūpintis, kada keisti  automobilio alyvą. MINI iš anksto apie tai informuos. Jei norite stebėti su technine priežiūra susijusią informaciją, viską matysite apsukų matuoklyje arba navigacijos sistemoje esančiame patikros ekrane.

Techninės priežiūros centre, MINI paslaugų partneris peržiūrės visus automobilio CBS duomenis, tad žinos, kokius darbus reikia atlikti. Galėsite sutelkti dėmesį į ką nors smagaus, pavyzdžiui, planuoti kitą savo ir MINI kelionę.

MINI MOBILIOJI PRIEŽIŪRA

LEISKITĖS KELIONĘ SAUGIAI

Jei kelyje jūsų MINI iškiltų problemų, mobilioji pagalba visada padės.

Visą parą, 365 dienas per metus, sugedus automobiliui visada galite skambinti MINI mobiliosioms paslaugoms. 

Vilniuje +370 5 274 04 37
Kaune +370 37 210 503
Klaipėdoje +370 46 236 972