Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MŪSŲ PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS KROSOVERIS.

MINI CONCEPT ACEMAN.

Norime pristatyti pirmajai pažinčiai „MINI Concept Aceman“ – žvilgsnis į tai, kas bus būdinga naujosios „MINI“ kartos stiliui. Koncepcinis automobilis, kurio dėmesio centre – dizainas ir techninės naujovės.

Visiškai elektrinė pavara, aiškiai minimalizuotas stilius, unikalūs interjero potyriai ir atsakingas medžiagų dizainas – štai keletas savybių, būdingų „MINI“ pačiam pirmajam „Premium“ klasės krosoverio modeliui mažų automobilių segmente. Koncepcinis automobilis atskleidžia, kaip „MINI“ iš naujo atranda save visiškai elektrifikuotoje ateityje ir formuoja tai, kam atstovauja šis prekės ženklas: elektrifikuoto karto pojūtis, visapusiška ir kartu paprasta skaitmenizuota patirtis, didelis dėmesys minimaliam aplinkos poveikiui.

„MINI Concept Aceman“ yra koncepcinis automobilis, tai reiškia, jog jo nėra gamyboje ir pardavime. Jis sukurtas tam, kad susidarytume vaizdą, kaip atrodys naujosios „MINI“ kartos stilius. Automobiliu negalima važiuoti viešaisiais keliais. 

PAGRINDINIAI AKCENTAI

KŪRYBIŠKAS ERDVĖS IŠNAUDOJIMAS.

„MINI Concept Aceman“ yra penkiems asmenims skirtas keturių durų automobilis su didelėmis bagažinės durelėmis. Automobilio konstrukcijai būdingas funkcionalus dizainas su trumpomis kėbulo iškyšomis, minimaliame plote sukuriant maksimalią erdvę keleiviams ir bagažui.

INTERAKTYVUS EKSTERJERO DIZAINAS.

Pristatomas visiškai naujas interaktyvus eksterjero dizainas su funkcijomis, kurios šviečia, blyksi ir sveikina jus garsu – absoliučiai unikalus įspūdis.

VISIŠKAI NAUJAS ŠVIESOS ŽENKLAS.

Žalsvo atspalvio kontūro apšvietimas ir skaitmeninis „Matrix“ LED apšvietimas automobilio priekyje ir gale sukuria visiškai naujus šviesos efektus ir visiškai naują šviesos ženklą.

BŪKITE PASVEIKINTI.

Dar prieš pradėdami savo kelionę, jūs apdovanojami holistiniu šviesos ir garso potyriu. Jums artinantis prie automobilio, aktyvuojasi šviesos animacija, priekinės šviesos blyksi, o interaktyvus garsas pasveikina jus.

Atidarius vairuotojo dureles, žemės paviršius nušviečiamas grafika, o centriniame apvaliame OLED ekrane pasirodo šviesų srautas ir žodžiai „Hey friend“. 

UNIKALUS INTERJERO POTYRIS.

Atidarius vairuotojo dureles, inovatyvi interaktyvi technologija atveria spalvų ir garsų visatą, kad sukurtų jums iki šiol dar neregėtą vartotojo patirtį ypatingame interjere.

Per animuotas projekcijas apvaliojo OLED ekrano turinys gali pasklisti po visą prietaisų skydelį.

TVARIAI ATEIČIAI.

Didelis dėmesys skiriamas atsakingam medžiagų dizainui, todėl tvarios medžiagos yra pagamintos iš perdirbto plastiko arba tekstilės. Chromuotos detalės nenaudojamos nei išorėje, nei viduje. Vairas, sėdynės, durų apdaila ir kita interjero įranga yra be odos.

INOVATYVUS DIZAINAS

„MINI Concept Aceman“ yra moderni SAV (Sport Activity Vehichle) interpretacija, tik judraus „MINI“ formato. Aiškūs, atidžiai sumodeliuoti paviršiai kartu su tiksliai apibrėžtais kontūrais ir išgrynintomis briaunomis daro tikrai įtikinamą įspūdį. Durų rankenėlės ir stikliniai paviršiai papildo bendrą vaizdą.

Automobilio interjere skaitmeniniai sprendimai suteikė galimybę taikyti minimalistinį dizainą, kuris kartu sustiprina „MINI“ automobiliams būdingą įspūdį.

  • PAGRINDINIAI EKSTERJERO AKCENTAI
  • PAGRINDINIAI INTERJERO AKCENTAI

Trimatis įspūdis.

Šviesaus turkio spalva šviesėja arba tamsėja priklausomai nuo šviesos kritimo, sukeldama trimatį įspūdį. Stogo skersiniai yra British Racing Green spalvos, o chameleono efektas dažuose pasireiškia įvairiais mėlynos, violetinės, turkio ir rožinės spalvos atspalviais.

Priekis su unikaliais efektais.

Žalsvo atspalvio kontūro apšvietimas priekinėje dalyje sukuria unikalų šviesos ženklą tiek dienos šviesoje, tiek tamsoje. Centrinis grotelių elementas visiškai uždengtas, tačiau integruotas „Matrix“ LED apšvietimas gali sukurti įspūdingų šviesos efektų.

Skaitmeniniai galiniai žibintai.

Automobilio gale gausiai suprojektuotos zonos su horizontaliomis linijomis suteikia automobiliui modernią išvaizdą ir išryškina jo plotį. Skaitmeniniai „Matrix“ LED galiniai žibintai leidžia jums pasirinkti iš ženklų įvairovės ir atskleidžia nuotaikingąją automobilio pusę.

Ratai ir ratlankiai.

Iš pirmo žvilgsnio ratai atrodo pažįstami. Žvilgtelėkite dar kartą ir atkreipsite dėmesį į trikampį viduryje – jis suteikia visiškai naują gylį ir dinamiką.

MINIMALISTINIS DIZAINAS.

Vairuotojo vietoje yra viskas, kas tikrai būtina. Klasikiniai „MINI“ buvo sukurti dar 1959 m., kuomet manyta, jog šalia sėdynės, vairo ir pavarų svirties neprilygstamam vairavimo džiaugsmui patirti pakako klasikinio centrinio apvalaus prietaisų skydelio ir rankinių mygtukų.

APVALUS OLED EKRANAS.

„MINI“ yra pirmasis pasaulyje automobilių gamintojas, pristatantis apvalų OLED ekraną kaip centrinį instrumentą ir sąsają. Nauja puikiai pažįstamo centrinio instrumento, kurią turėjo ankstesnieji „MINI“ modeliai, versija. 

IKONIŠKASIS PRIETAISŲ SKYDELIS.

Prietaisų skydelis gražiu linkiu sklendžia horizontalėje. Per animuotas projekcijas apvaliojo OLED ekrano turinį galima paskleisti po visą prietaisų skydelį. Derinys su garsu sukuria unikalų interjero potyrį iki pat durelių apdailos.

Atvirumo ir erdvės pojūtis.

Pagrindinė konsolė – skaidri ir sklendžianti, joje pakanka vietos belaidžiam įkrovimui ir puodelių laikikliams. Erdvė aplink dureles ir panoraminis stogas, pro kurį patenka šviesa, sukuria atviro ir erdvaus automobilio įspūdį.

Analoginiai mygtukai.

Po prietaisų skydeliu yra nauja ikoniškosios analoginių mygtukų juostos versija su rankinio stabdžio ir pavarų valdymu, įjungimo ir išjungimo funkcija, „Experience mode“ ir garso reguliavimu.

Klasikinis interjeras.

Chromuotos detalės nenaudojamos nei išorėje, nei viduje. Vairas, sėdynės, durų apdaila ir kita interjero įranga yra be odos. Šios interjero dalys aptrauktos minkštomis perdirbtomis, malonios struktūros medžiagomis. Jus pasitinka gyvų spalvų megzta tekstilė, aksominiai ir vafliniai audiniai. Jų derinys su besiūliais skaitmeniniais sprendimais sukuria įspūdingą kontrastą.

PATIRKITE „MINI CONCEPT ACEMAN“

INSIDE AND OUT.

INSIDE AND OUT.

HEY FRIEND.

MEET THE EXPERIENCE MODES.

POP UP MODE.

ALL ELECTRIC HEART.

COOL ON TOP.

KNIT IS THE FUTURE.

Galimi MINI patirties režimai

„MINI Concept Aceman“ viduje esantys skaitmeniniai sprendimai siūlo tris skirtingus potyrių režimus.

Asmeninis režimas.

Naujoji asmeninio režimo forma suteikia jums galimybę pasirinkti automobilio motyvus OLED ekrano fone, kuriuos su animuotomis projekcijomis galima išplėsti per visą prietaisų skydelį. Ir visa tai lydi derantis foninis garsas.

Adaptyvus režimas.

Pirmoji į potyrius orientuota navigacija, kurią siūlo „MINI“, įtraukiant ir netikėtumo momentus. Pasirinkus skirtingas restorano, nuotykių arba įvykio kategorijas, jūsų maršrutas bus matomas OLED ekrane ir projekcijoje ant prietaisų skydelio. Arba pasukite animuotą sėkmės ratą ir „MINI Concept Aceman“ parodys kelią iki kito tinkamo tikslo.

Žaismingas režimas.

Žaisminga pramogų funkcija, su kuria galite sukurti visiškai naują interaktyvų dizainą visose skaitmeninėse interjero zonose, kol automobilis stovi. Pavyzdžiui, trumpam stabtelėjus prie šviesoforo ar įkraunant bateriją.

KONCEPCINIS AUTOMOBILIS

„MINI Concept Aceman“ yra koncepcinis automobilis, tai reiškia, jog jo nėra gamyboje ir pardavime. Jis sukurtas tam, kad susidarytume vaizdą, kaip atrodys naujosios „MINI“ kartos stilius. Automobiliu negalima važiuoti viešaisiais keliais.

Plačioji visuomenė „MINI Concept Aceman“ pirmą kartą galėjo apžiūrėti kompiuterinių ir vaizdo žaidimų parodoje „gamescom 2022“ Kelne 2022 m. rugpjūčio 24-28 d.

Daugiau informacijos apie „MINI Concept Aceman“ rasite mini.com.

#MINI​ #BigLove​ #MINIConceptAceman​ #MINIConceptCar