Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Technologija

MINI Connected

MINI „Connected“ valdymo skydelyje – nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje – 6,5 colio ekranas.

PIRŠTŲ ANTSPAUDŲ SISTEMA

Su  MINI „Connected XL“ tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia perbraukti ekraną pirštų galais.

„Spotify“ ir daugiau

Klausykitės mėgstamos muzikos iš „Spotify“, „Pandora“, „TuneIn“ radijo ir kitų šaltinių tiesiai per MINI „Connected“ prietaisų skydelio.

Saugumas

Svarbiausia - saugumas

MINI apsaugo ir palengvina važiavimą, padaro gyvenimą lengvesniu ir saugesniu. Naujausia technologija užtikrina saugų ir malonų važiavimą.

Projekcinis ekranas

Reaktyvinių lėktuvų įkvėptas modelis. Pagrindinė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, tad nereikia atitraukti dėmesio nuo kelio.

Apsaugos sistema apsivertimo atveju

MINI kabrioletas turi įdiegtą nematomą apsaugos sistemą, kuri apsaugo keleivius apsivertimo atveju. Saugumas, žinoma, yra esminis dalykas, tačiau svarbu ir dizainas. Ši sistema yra užmaskuota stilingais juodais dangteliais galinio diržo lizde ir atsidaro per sekundės dalį apsaugodama keleivius avarijos atveju.

Kruizo kontrolė

Adaptyvi kruizo kontrolė užtikrina pastovų MINI greitį net kelio vingiuose ar įkalnėse. Kameros pagalba sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Vairuotojas bet kurią akimirką gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Oro pagalvės

Standartinėje įrangoje yra šešios oro pagalvės. Dvi priekinės oro pagalvės, kurios saugo vairuotoją ir keleivį, šoninio smūgio oro pagalvės ir šoninės užuolaidinės oro pagalvės priekyje ir gale.

Galinio vaizdo kamera

Gale įrengta kamera padeda vairuotojui važiuoti atbuline eiga rodydama, kas yra už automobilio. Kartu su parkavimo asistentu pastatyti automobilį bus daug paprasčiau.

Važiavimo asistentas

Automatinis tolimųjų šviesų asistentas automatiškai sureguliuoja šviesas esant didesniam nei 50 km/h greičiui.

Priartėjimo kontrolės sistema – perspėja ir stabdo esant greičiui nuo 10 iki 85 km/h.

Priartėjimo kontrolės sistema pirmiausia parodo perspėjimą prietaisų skydelyje. Po to ji pradeda mirksėti ir skleidžia garsinį signalą prieš stabdydama su 50 procentų visos stabdymo jėgos. Automatinio stabdymo funkcija suveikia važiuojant nuo 10 iki 85 km/h greičiu, o perspėjimo signalas išlieka aktyvus, kol automobilis pasiekia šią viršutinę greičio ribą.

Ši Priartėjimo kontrolės sistema yra standartinėje MINI Clubman įrangoje.

Perspėjimo sistema suveikia esant greičiui nuo 10 iki 60 km/h. Ji išsiunčia signalą vairuotojui, perspėdama apie susidūrimo pavojų. Avariniu atveju sistema įjungia stabdžius.

Parkavimo asistentas

Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada stabdyti ir važiuoti pirmyn.