Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

PERDIRBIMAS. ANTRASIS JŪSŲ MINI AUTOMOBILIO GYVENIMAS.

PERDIRBIMAS.

Jūsų MINI automobilis jau geresniame pasaulyje – jei tai jau žinote, tai Jūsų automobilio svajonė išsipildė! MINI automobilių gamintojai skiria ypatingą dėmesį dizaino tvarumui nuo pat pirmųjų projektavimo etapų. Jūsų MINI automobilis visiškai perdirbamas, nes jo gamybai naudojamos perdirbti tinkamos medžiagos, o kėbulas surinktas taip, kad jį būtų paprasta išardyti. Visos taršios medžiagos iš automobilio surenkamos, o pagrindinės medžiagos išrūšiuojamos.

KĖBULAS.

Išardžius MINI automobilį, visos jo dalys išrūšiuojamos ir susmulkinamos, kad jas būtų galima panaudoti įvairiems tikslams, pradedant energijos gamyba ir baigiant metalo lydymu. Labai tikėtina, kad ateityje iš jų gims naujas MINI automobilis.  

STIKLAS.

Stiklinės MINI automobilio dalys taip pat pilnai perdirbamos. Priekinis ir galinis automobilio stiklai bei langai pristatomi į perdirbimo įmonę, priimančią įvairių rūšių stiklą. Perdirbtas stiklas yra pagrindinė sudedamoji naujo stiklo dalis, tad ateityje jis taip pat gali atsirasti naujame MINI automobilyje.

KATALIZATORIUS.

Perdirbant katalizatorių MINI gamykloje, jame aptinkama tauriojo metalo – platinos, kuri panaudojama naujuose katalizatoriuose.

AKUMULIATORIUS.

Amžinai tarnaujantis akumuliatorius? Na, beveik... MINI gamykloje perdirbame šviną, naudojamą akumuliatorių gamybai. Tai reiškia, kad ir jį galima panaudoti naujuose akumuliatoriuose.   

LENGVOJO LYDINIO RATAI.

Jie riedės ir toliau, nes išlydome net ir MINI automobilio ratlankius. Iš šio lydyto aliuminio gimsta nauji ratlankiai. 

VARIKLIO ALYVA.

Skysčiai, kurių niekada nepritrūksta. Visa iš Jūsų MINI automobilio išpumpuota alyva rafinuojama, tad ją vėl galima pilti į Jūsų naujojo MINI automobilio variklį.