Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

UŽTIKRINTAS BALANSAS

Užtikrintas balansas posūkiuose leidžia pajusti tikrą gokarto dvasią kelyje. Dinaminė amortizatorių kontrolė užtikrina lengvą ir paprastą automobilio valdymą. Naujausios elektroninės priemonės automobilio judėjimą leidžia fiksuoti keturis šimtus kartų per sekundę, tad amortizatoriai automatiškai prisitaiko prie esamų sąlygų. Norite važiuoti dar ekonomiškiau ir sklandžiau net staigiausiuose posūkiuose? Su dinamiškesne amortizatorių kontrole įmanoma net ir tai.

ELEKTRINIS VAIRO STIPRINTUVAS

Montuojamas MINI elektrinis vairo stiprintuvas leis kontroliuoti automobilį parkuojantis ir dideliu greičiu važiuojant posūkiuose. Siekiant palengvinti vairavimą, stiprintuvui tiekiama elektros variklio galia. Taip ne tik padidinamas automobilio našumas, bet ir sumažinamos degalų sąnaudos.

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui

Dėkojame už registraciją.

Kažkas nepavyko. Bandykite vėliau.

Vardą įrašyti būtina.
Pavardę įrašyti būtina.
El. pašto adresą įrašyti būtina.
Būtina sutikti su nuostatomis. sąlygos

Mums svarbus Jūsų privatumas. Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų naudojama klientų aptarnavimo tikslais, informacijos apie naujus produktus ir pasiūlymus siuntimui, ar rinkodaros tikslais. Šiuo tikslu Jūsų asmeninė informacija bus saugoma BMW grupėje ir su BMW grupe susijusiose įmonėse. Mes užtikriname, kad visa informacija yra tvarkoma laikantis galiojančių teisės aktų. Jei informacija neteisinga, prašome su mumis susisiekti. Jei turite klausimų, ar norite atšaukti savo sutikimą dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, parašykite el.paštu.

Slinkti iki viršaus