Mini logo

Senoji naršykle.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršykle.
Užsisakyti bandomąjį važiavimą

KURIĄ SPALVĄ RENKIESI?

VISOS SPALVOS ĮSKAIČIUOTOS Į KAINĄ.*

Paversk MINI tokiu pat spalvingu ir žaismingu, kaip ir tu! Į kainą įskaičiavome spalvas, kurios leis dar labiau pagyvinti stilių.  Kurią iš 13 spalvų, pritaikytų kiekvienam modeliui individualiai, renkiesi tu?  

 *Netaikoma MINI „Yours“apdailos spalvoms „Enigmatic Black” ir „Rebel Green”.

Erdvi bagažo zona

MINI rasite dar daugiau vietos bagažui. Pavyzdžiui, nulenkus sėdynes, MINI COUNTRYMAN bagažinės tūris siekia 1170 l. Pakėlus jos dugne esantį dangtį bagažinė bus dar didesnė. MINI tilps ne tik jums reikalingas bagažas, bet ir įranga, kurios priereiks savaitgaliui laukinėje gamtoje. Lengvai tilps ir snieglentė bei kiti daiktai. Bagažinėje galima integruoti net 12 voltų elektros lizdą, kuris leis prie MINI prijungti net televizorių.

Sulankstomas ir nulenkiamas

Persikraustymas, remontas, o gal nauji dideli pirkiniai namams? Viskas lengvai tilps MINI automobilyje! Galinę sėdynę galima nulenkti santykiu 60:40, tad bus pakankamai vietos bagažui net ir tuomet, jei automobilio gale sėdės keleivis.

Kokią spalvą pasirinkti?

Eksterjerui galima rinktis iš daugybės skirtingų spalvų – nuo tamsiai mėlynos iki ryškiai oranžinės. Originalus skirtingų spalvų stogas MINI suteiks autentiškumo, o unikalus dizainas leis išlaikyti lenktynių dvasią.

Priedai

Kiekvienas MINI turi savo veidą, kurio bruožus gali paryškinti kiekvienas! Išsirink vieną iš patraukliausių įvaizdžio paketų ir nustebink originalumu. Papildomi automobilio kėbulo lipdukai, originalūs užvedimo raktelio bei šoninių veidrodėlių dangteliai padės išlaisvinti savo kūrybiškumą!