Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

KRUOPŠČIAI SUKURTI.

Rinkitės originalius MINI ratlankius ir teiraukitės jų artimiausioje MINI atstovybėje. Jums rekomenduosime tinkamiausias padangas, kad galėtumėte mėgautis nepaprastai tiksliu ir smagiu MINI valdymu.

ORIGINALIOS MINI PADNAGOS.

Jūsų MINI buvo kruopščiai kuriams, bandomas įvairiausiomi sąlygomis, natūralioje ir specialiai sukurtoje aplinkoje. Milžiniškos pastangos įdėtos tam, kad Jums būtų suteiktas nepriekaištingas vairavimo malonumas. Vis dėlto, kad ir kaip būtų ištobulintas automobilis, jo potencialas atsiskleis, tik tuo atveju jei visi keturi ratai užtikrintai sukibs su kelio danga. Būtent todėl MINI komnda neapsiriboja automobilio charakteristikomis ir kuria specialias originalias MINI padangas, kurios garantuoja geriausias įmanomas valdymo savybes.

IŠSKIRTINAI JŪSŲ MINI.

Patikimi, praktiški ir specialiai suprojektuoti. Originalūs MINI ratlankiai ne tik stulbinančiai atrodo. Jų Dizainas prisideda prie techninių automobilio charakteristikų – dėka aerodinamiškos formos, jie padeda aušinti stabdžių sistemą, užtikrina mažesnį oro pasipriešinimo koeficientą ir geriau sugeria vibracijas.

RUNFLAT PADANGOS.

Tai unikali padangos struktūra, kurios dėka, net pradūrus gumą Jūs galėsite tęsti kelionę ir važiuoti iki 80 km per valandą greičiu. Teiraukitės šio tipo padangų savo MINI automobiliui artimiausiame salone. Visos padangos pažymėtos žemiau parodytu ženkliuku turi RunFlat technologiją.

PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMAS.

Speciali sistema realiu laiku stebi visų keturių padangų slėgį ir informuoja vairuotoją apie galimus nukrypimus nuo rekomenduojamos normos.

Padangų garantija.

Nuo 2016 MĖNUO DIENA visoms padangoms (įskaitant originalius ratlankius) bus taikoma 36 mėnesių garantija*
Garantija taikoma šiems atvejams:

  • pradūrimas aštriu daiktu
  • pažeidimas užvažiavus ant šaligatvio briaunos
  • vandalizmas
  • vagystė

PATIKRINTA.

Visi originalūs MINI ratlankiai testuojami pagal specialius gamintojo reikalavimus.

NÜRBURGRINGO TESTAS.

Originalūs MINI ratlankiai testuojami legendinėje lenktynių trasoje – Nurburgringe. Ypatingas tikslumas čia privalomas. Staigūs posūkiai, didelis greitis ir staigus stabdymas – ratlankiai turi būti atsparūs viskam.

SŪRAUS VANDENS TESTAS.

Lengvo lydinio ratlankiai yra testuojami ilgą laiką ant jų purškiant itin didelio druskos koncentrato vandeniu, tam, kad būtų patikrintas jų atsparumas korozijai. Šis testas garantuoja, kad originalių ratlankių paviršius išliks nepažeistas net ir atšiauriausių oro sąlygų kelyje.

RENTGENO TESTAS.

Specialaus testo metu aptinkami bet kokie mikro defektai ar burbuliukai, kurie gali turėti įtakos saugumui, patvarumui ir valdymui.

*SĄLYGOS:

Garantija dengia 100% padangų vertės, jei jos yra naujesnės nei vienerių metų, 75% vertės garantija suteikiama iki dviejų metų senumo padangoms ir 50% iki trejų metų padangoms. Senesnėms nei trejų metų padangoms garantija netaikoma.

Garantija galioja nuo 2016-06-01 ir taikoma tik šią dieną ar vėliau pirktoms padangoms (iki šios datos pirktiems ratlankiams ar padangoms ši garantija netaikoma).

Garantija įprastai galioja 36 mėnesius nuo naujų ratlankių ar padangų pirkimo. Jei pažeistos padangos protektoriaus gylis bus mažesnis nei rekomenduoja BMW, pažeidimo išlaidos nebus dengiamos. Iki mažesnio nei 3 mm (4 mm žieminėms padangoms) protektoriaus gylio nusidėvėjusias padangas reikia pakeisti.

Slinkti iki viršaus