Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Veidrodėlių gaubtai.

Papuoškite savo MINI veidrodėlių gaubtus mėgiama spalva, pavyzdžiui, Union Jack, Checkered Flag arba John Cooper Works Pro. Triduriui ir penkiaduriui MINI galėsite pritaikyti vieną iš devynių skirtingų šoninių veidrodėlių stilių (modeliams, pagamintiems nuo 2014 m. ir vėliau). Be to, prie tokio stiliaus taip pat galėsite pritaikyti ir interjero veidrodėlius, stogo vėliavas, slenksčių apdailą ir kilimėlius.

Įsigykite internete

SPALVOS.

Jūsų MINI – jūsų stilius.

Rinkitės ir derinkite skirtingas spalvas ir apdailos temas – susikurkite iš tiesų individualų savo stilių.

POPULIARŪS AKSESUARAI.

PAPILDOMI LED ŽIBINTAI.

Papildomi LED šviesos diodo žibintai dar labiau sustiprina MINI įvaizdį. Apvalūs 140 mm skersmens priekiniai žibintai montuojami tiesiai prieš radiatoriaus grotelės ir įjungiami kartu su pagrindiniais žibintais.

Įsigykite internete

MINI stogo bagažinė.

Juodos arba sidabrinės spalvos MINI stogo bagažinė puikiai dera prie bendro MINI dizaino. Ši unikali bagažinė sukurta ir išbandyta pagal griežčiausius saugumo ir tinkamumo naudoti standartus. Joms taip pat galima pritaikyti ir juodos arba baltos spalvos sportines juostas.

Įsigykite internete

LED šviesos diodo durelių slenksčiai.

Kaskart atvėrus durelės stilingi jų slenksčiai apšviečiami LED šviesos diodo lemputėmis. Akumuliatoriaus gyvavimo trukmė – iki trejų metų. Galima pasirinkti keturių skirtingų stilių: Union Jack, Vivid žalią, Speedwell mėlyną ir JCW Pro. 

Įsigykite internete

18 COLIŲ JCW CROSS SPOKE.

Triduriui ir penkiaduriui MINI modeliui pritaikytas 18 colių John Cooper Works vasarinių padangų rinkinys (modeliams, pagamintiems nuo 2014 m. ir vėliau). Suderinama su visais modeliais, bet ir sportiniais JCW stabdžiais.

Įsigykite internete

Travel & Comfort.

Išmanioji sistema su pagrindiniu įrenginiu, tvirtinama tarp galvos atlošų. Prie minėtojo pagrindo galima tvirtinti patogų kablį, laikiklį planšetėms arba palto pakabą.

Įsigykite internete

Click & Drive.

Click & Drive laikiklio sistemaleidžia lengvai prijungti Jūsų išmanųjį įrenginį, jį pakrauti ir naudotis pagrindinėmis funkcijomis: klausytis muzikos ar naudoti kaip navigacinę sistemą. Tinka MINI modeliams nuo 2014 m.

Įsigykite internete

LED PROJEKCIJA.

Projektuojami logotipai gali būti keičiami. Rinkitės: MINI, Union Jack arba JCW simbolika.

Įsigykite internete

BAGAŽINĖS TINKLELIS.

Itin patvarūs ir praktiški tinklelia padės palaikyti tvarką bagažinėje.

Įsigykite internete

NEPERŠLAMPANTIS KILIMĖLIS.

Black diamond spalvos priekinų ir galinių kilimėlių komplektas.

Įsigykite internete

ORIGINALŪS MINI RATLANKIAI.

Unikalus ir autentiškas MINI dizainas – susikurkite savo įvaizdį.

IŠSIRINKITE

JOHN COOPER WORKS AKSESUARAI.

Unikalus MINI įvaizdis ir charakteris.

ATRASKITE
Slinkti iki viršaus