Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

SUSTIPRINKITE POJŪČIUS – SUSITELKITE Į ESMĘ.

„MINI Lifestyle“ 2016-2018 m. kolekcijoje yra daugiau nei 50 produktų. Naujoji kolekcija siūlo plačią gaminių įvairovę – nuo drabužių detalių iki krepšių, dėžių ir išradingų kasdieninio naudojimo atributų. Kolekciją užbaigia specialus mažiesiems MINI entuziastams skirtų gaminių asortimentas. Kolekcija išsiskiria nauju MINI įvaizdžiu, kuris pasirodė pakeitus prekės ženklą praeitų metų birželio mėnesį. Dailus ir nesenstantis kolekcijos stilius, išskirtinis dizainas ir aukštos kokybės medžiagos pabrėžia savitą MINI dizainą ir įvaizdį.

Apžiūrėkite MINI kolekciją:

Tekstilė | Krepšiai ir bagažasPriedai | Mobilumas ir miniatiūros | Vaikai

KATALOGAS INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ Atstovas

KONTRASTINGO DIZAINO KONCEPCIJA.

Nors „MINI Lifestyle“ kolekcija orientuota  į esminius dalykus, joje taip pat yra daug įprastų MINI privalumų, kurie maloniai jus nustebins. Šioje kolekcijoje vyrauja formų, spalvų ir medžiagų kontrastai. Vienas iš kolekcijos bruožų yra spalvinių akcentų sąveika – jau pažįstama MINI spalvų gama. „Aqua“ (vandens) ir „Lemon“ (citrinos) spalviniai akcentai ant juodo, balto ar pilko atspalvio pagrindo sukuria akį traukiančią spalvinę koncepciją. Tai ypač matosi ant kolekcijos krepšių ir bagažo elementų. Nuo piniginių (MINI Wallet Colour Block) ir patogių apsipirkimo krepšių  MINI Shopper Colour Block) iki kelioninių krepšių ir kieto korpuso lagaminų su ratukais (MINI Cabin Trolley) –  kiekvienas atras puikių priedų kiekvienai progai. Naudojama dengta medžiaga užtikrina kolekcijos krepšių ir prie jų priderintų priedų tvirtumą, nelaidumą vandeniui, atsparumą dėmėms bei universalumą.

apgalvotos DETALĖS.

Be savo ypatingo dizaino, „MINI Lifestyle“ kolekcija pasižymi ypač dideliu funkcionalumu ir gerai apgalvotomis detalėmis. Pavyzdžiui, didelis skyrelių kiekis krepšiuose ir protingai suplanuotas lagaminų su ratukais vidus sukuria tvarką ir universalumą. Visuose MINI krepšiuose, įskaitant  MINI Duffle Bag Colour Block, MINI Overnight Bag Material Mix ir MINI Weekender Material Mix įsiūtas raktų pakabukas raktų paiešką paverčia praeitimi. Kolekcijos priedai taip pat pasižymi itin apgalvotomis detalėmis. Keičiamos apyrankės, kurios komplektuojamos su MINI Watch laikrodžiu, suteikia įvairovės, o MINI Water Bottle Colour Block vandens butelis prasiplečia pildymui ir valymui palengvinti.

BRITIŠKAS STILIUS.

Naujoji „Lifestyle“ kolekcija taip pat pabrėžia MINI prekės ženklo britiškas šaknis. Pavyzdžiui,  MINI Teapot puodelis arbatai ir priderintas  MINI Cup Colour Block  - tai  grynai britiškos arbatos kultūros atspindys. O su  MINI Travel Flask kelionine gertuve ir MINI Travel Mug kelioniniu puodeliu MINI arbatos gėrimo ceremonija galima mėgautis ir kelyje. Įsipilti ir uždaryti ypač paprasta sumanaus kelioninės gertuvės snapelio užrakto dėka. Ir, žinoma, nereikia nė minėti, kad abu šie indeliai telpa į bet kurį MINI laikiklį.

ATSAKINGAS IŠTEKLIŲ NAUDOJIMAS.

Naujoji kolekcija atspindi prekės ženklo įsipareigojimą atsakingai naudoti išteklius. Visas gaminiuose naudojamas popierius ir mediena turi FSC sertifikatus, o acetatas rankų gamybos itališkuose MINI Sunglasses Aviator Colour Bock  ir MINI Sunglasses Panto Colour Block saulės akiniuose yra biologiškai skylantis. MINI taip pat dirba su novatoriška medžiaga LEFA – ekologiška, iš perdirbtos odos pagaminta, odos alternatyva. Ši medžiaga sudaro kolekcijos „Material Mix” (mišrių medžiagų) serijos pagrindą ir yra naudojama tokiuose gaminiuose, kaip MINI Backpack kuprinė ar MINI Laptop Bag nešiojamo kompiuterio krepšys.

KŪRYBIŠKI GAMINIAI VAIKAMS.

Naujoji „MINI Lifestyle“ kolekcija taip pat gali kai ką pasiūlyti ir jauniausiems MINI entuziastams. Pavyzdžiui, MINI Colouring Car Set spalvinimo rinkinyje yra MINI modeliukas, kurį galima surinkti iš FSC sertifikuoto popieriaus ir nuspalvinti „Stabilo Woody 3 in 1” spalvinimo pieštukais. Taigi, mažieji turės viską, ko reikia nuosavam MINI sukurti ir sukonstruoti.  MINI Kids Craft Sets meno rinkiniai padės vaikams naudojant tuščias buitines pakuotes sukurti bet ką - pradedant nuo automobilių plovyklos ir baigiant gyvūnais. Šie rinkiniai ne tik linksmai ugdo kūrybiškumą, bet ir skatina atsakingą išteklių naudojimą.

Slinkti iki viršaus