Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Triduris MINI.

Pirmasis klasikinis MINI buvo smagiam pasivažinėjimui skirtas automobilis. Naujausias triduris MINI yra tikras šios kartos palikuonis  su dinamiškais BMW varikliais, moderniomis technologijomis ir individualiai sukurtu salonu.

Registruotis bandomajam važiavimui

MINI TO GO.

MINI TO GO – paprastas ir lankstus būdas šokti į savo naują MINI. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį modelį ir pasiteiraukite finansavimo sąlygų artimiausioje MINI atstovybėje Lietuvoje. Gaukite ne tik palankias palūkanas, bet ir Jūsų automobilio atpirkimo sąlygas. Garantuojame itin mažas mėnesio įmokas!

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Akcentai

Turbo varikliai.

Su BMW  TwinPower Turbo  varikliais  MINI sujungia legendines važiavimo charakteristikas su pasaulinės klasės variklio galia.

Akcentai

Britų ir vokiečių bendradarbiavimas.

Britų meistriškumas ir BMW vokiečių inžinerija užtikrina ypatingą dėmesį kiekvienai detalei.

Akcentai

Kartingas.

MINI Clubman arčiau kampų esančiais ratais ir tobula pusiausvyra yra lyg kartingas kelyje.

Charakteristikos.

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

Trys važiavimo režimai.

Pasirinkite Sport, Green ar Mid režimą važiavimo charakteristikoms, degalų sąnaudoms ir automobilio pusiausvyrai pakeisti.

Šešių pavarų automatinė.

Transmisija užtikrina sklandų ir tikslų pavarų perjungimą. Cooper S modeliui galite pasirinkti automatinę Steptronic transmisiją, kurioje suderintas mechaninės transmisijos lankstumas ir automatinės komfortas. Kaip papildomą funkciją galite pasirinkti pavarų perjungimo svirteles ant vairo, kuriomis pavaras galėsite perjunginėti paprastu spustelėjimu.

Dinaminė stabilumo kontrolė.

Šios sistemos dėka tapsite geresniu vairuotoju – ji, reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, efektyviai užtikrina stipriausią įmanomą kiekvieno rato sukibimą.

Tobulas amortiza­vimas.

Pažangios valdymo savybės  MacPherson  amortizatorių ir daugiasvirtės galinės pakabos dėka.

Turbo varikliai.

MINI turbo variklių pagrindas yra pripažinta BMW konstrukcija.

MINI CONNECTED.

MINI Connected turi naują valdymo skydelį su nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje yra 6,5 colio ekranas.

Spotify ir kiti naudingi dalykai.

Susiraskite ir klausykitės savo mėgstamos muzikos iš Spotify, Pandora, TuneIn radijo ir kitų šaltinių tiesiai iš MINI Connected prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas.

Technologija, kuri matuoja parkavimo erdvę. Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia Jūsų MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada turite stabdyti ir važiuoti pirmyn, kol pastatysite automobilį.

Navigacija su realaus laiko eismo informacija.

Mūsų navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku – kad pasiektumėte savo tikslą kaip įmanoma greičiau.

Liečiamasis valdiklis, atpažįstantis Jūsų rašyseną.

Su  MINI Connected XL  tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia paprasčiausiai perbraukti ekraną pirštų galiukais.

Priekiniai LED žibintai, apšviečiantys posūkius.

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Jie taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Išmanioji kruizo kontrolė.

Adaptyvi kruizo kontrolė padeda užtikrinti pastovų MINI automobilio greitį – net kelio vingiuose ar įkalnėse. Naudodama kamerą adaptyvios kruizo kontrolės sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Žinoma, vairuotojas bet kuriuo momentu gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Projekcinis ekranas.

Įkvėpimo suteikė reaktyvinių lėktuvų kabinos. Esminė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, todėl galite neatitraukti akių nuo kelio.

Aštuonios oro pagalvės.

Dvi priekyje, dvi šonuose, dvi oro pagalvės pritvirtintos prie lubų ir dvi ties kojų keliais. Jos visos matuoja susidūrimo jėgą ir susireguliuoja taip, kad tinkamai apsaugotų Jus ir Jūsų keleivius.

Pažangūs stabdžiai.

Stabdžiai pasiruošia avarinei situacijai, vos tik atleidžiate greičio pedalą. Jie patys išsidžiovina drėgno oro sąlygomis.

Stabdžių kontrolė posūkiuose.

Važiuojant staigiais posūkiais paskirsto stabdymo jėgą į visus keturis ratus ir taip padeda neprarasti kontrolės.

Kėbulas su plieniniu rėmu.

MINI turi ypač tvirtą kėbulą. Jo plieninio rėmo kėbulas yra pagerintas austenitu bei nanodalelėmis tam, kad padidintų Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą.

Individualaus dizaino salonas.

Su MINI Yours paketu gausite meistriškai ir individualiai sukurtas detales, kurios užtikrins tikrai aukštos klasės MINI interjerą.

Didesnis nei atrodo.

Kai kurios mūsų gerai žinomos charakteristikos, tokios kaip šonu pasuktas variklis ir arčiau kampų esantys ratai, buvo sukurtos seniau nei prieš 50 metų tam, kad salonas būtų erdvesnis.

Pritaikytas jūsų norams.

Daugiau nei dešimt milijonų unikalių derinių – kiekvienam MINI galima sukurti Jūsų asmenybę atitinkantį dizainą.

Tinkamas apšvietimas.

Kokio ryškumo pageidaujate? Kokio tipo šviesos norėtumėte? Rinkitės iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Kontrastin­gos spalvos ant stogo ir šoninių veidrodėlių.

Mūsų tradicinės kontrastingos spalvos ant stogo ir šoninių veidrodėlių buvo sukurtos lenktynių trasai. Šis derinys vis dar žavi.

Spragtelėji­mu perjungiami jungikliai.

Atiduodami duoklę lenktynių erai, mes išlaikėme šiuos savitus lenktynių įkvėptus jungiklius neapsakomą malonumą teikiančiam valdymui.

VERSIJOS.

Slinkti iki viršaus