Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Penkiaduris MINI

Ikona su turbo varikliu, tik su dvigubai daugiau durelių. BMW grupės sukurtas MINI  TwinPower Turbo variklis suteiks Jums tikrą važiavimo malonumą. Jis yra sukurtas vežti daugiau keleivių. O gal tiesiog būti galingesniu MINI.

Registruokitės bandomajam važiavimui

MINI TO GO.

MINI TO GO – paprastas ir lankstus būdas šokti į savo naują MINI. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį modelį ir pasiteiraukite finansavimo sąlygų artimiausioje MINI atstovybėje Lietuvoje. Gaukite ne tik palankias palūkanas, bet ir Jūsų automobilio atpirkimo sąlygas. Garantuojame itin mažas mėnesio įmokas!

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Akcentai

Turbo varikliai.

Su BMW TwinPower Turbo varikliais MINI sujungia legendines važiavimo charakteristikas su pasaulinės klasės variklio galia.

Akcentai

Britų ir vokiečių bendradarbiavimas.

Britų meistriškumas ir BMW vokiečių inžinerija užtikrina ypatingą dėmesį kiekvienai detalei.

Akcentai

Kartingas.

MINI Clubman su arčiau automobilio kampų esančiais ratais ir tobula pusiausvyra yra lyg kartingas kelyje.

Akcentai

Daugiau erdvės.

Šis MINI su daugiau erdvės kojoms ir erdvia bagažine yra sukurtas ilgesnėms kelionėms, tačiau visdar išlieka vikrus ir lengvai parkuojamas.

Charakteristikos.

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

Trys važiavimo režimai.

Pasirinkite Sport, Green ar Mid režimą automobilio charakteristikoms, degalų sąnaudoms ir automobilio pusiausvyrai pakeisti.

Šešių pavarų automatinė.

Transmisija užtikrina sklandų ir tikslų pavarų perjungimą. Cooper S modeliui galite pasirinkti automatinę Steptronic transmisiją, kurioje suderintas mechaninės transmisijos lankstumas ir automatinės komfortas. Kaip papildomą funkciją galite pasirinkti pavarų perjungimo svirteles ant vairo, kuriomis pavaras galėsite perjunginėti paprastu spustelėjimu.

Dinaminė stabilumo kontrolė.

Šios sistemos dėka tapsite geresniu vairuotoju – ji, reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, efektyviai užtikrina stipriausią įmanomą kiekvieno rato sukibimą.

Tobulas amortiza­vimas.

Pažangios valdymo savybės MacPherson amortizatorių ir daugiasvirtės galinės pakabos dėka.

Turbo varikliai.

MINI turbo variklių pagrindas yra pripažinta BMW konstrukcija.

MINI CONNECTED.

MINI Connected turi naują valdymo skydelį su nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje yra 6,5 colio ekranas.

Spotify ir kiti naudingi dalykai.

Susiraskite ir klausykitės savo mėgstamos muzikos iš Spotify, Pandora, TuneIn radijo ir kitų šaltinių tiesiai iš MINI Connected prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas.

Technologija, kuri matuoja parkavimo erdvę. Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia Jūsų MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada turite stabdyti ir važiuoti pirmyn, kol pastatysite automobilį.

Navigacija su realaus laiko eismo informacija.

Mūsų navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku – tam, kad pasiektumėte savo tikslą kaip įmanoma greičiau.

Liečiamasis valdiklis, atpažįstantis Jūsų rašyseną.

Su MINI Connected XL tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia paprasčiausiai perbraukti ekraną pirštų galiukais.

Priekiniai LED žibintai, apšviečiantys posūkius.

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Jie taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Išmanioji kruizo kontrolė.

Adaptyvi kruizo kontrolė padeda užtikrinti pastovų MINI automobilio greitį – net kelio vingiuose ir įkalnėse. Naudodama kamerą adaptyvios kruizo kontrolės sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Žinoma, vairuotojas bet kuriuo momentu gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Projekcinis ekranas.

Įkvėpimo suteikė reaktyvinių lėktuvų kabinos. Svarbi informacija projektuojama ant priekinio stiklo, todėl galite neatitraukti akių nuo kelio.

Aštuonios oro pagalvės.

Iki aštuonių priekinių, šoninių, įrengtų lubose, šoninių užuolaidinių ir kojų kelių oro pagalvių stebi susidūrimo stiprumą pripūtimo greičiui nustatyti ir padės apsaugoti Jus ir Jūsų keleivius panaudodamos tiek jėgos, kiek reikia.

Pažangūs stabdžiai.

Stabdžiai pasiruošia avarinei situacijai Jums staiga atleidus greičio pedalą. Šlapiomis sąlygomis jie patys išsidžiovina.

Stabdžių kontrolė ties posūkiais.

Važiuojant staigiais posūkiais paskirsto stabdymo jėgą į visus keturis ratus ir taip padeda išlaikyti valdymą.

Kėbulas su plieniniu rėmu.

MINI turi ypač tvirtą kėbulą. Jo plieninio rėmo kėbulas yra pagerintas austenitu bei nanodalelėmis tam, kad padidintų Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą.

Individualaus dizaino salonas.

Su  MINI Yours  paketu gausite meistriškai ir individualiai sukurtas detales, kurios užtikrins tikrai aukštos klasės MINI interjerą.

Didesnis nei atrodo.

Kai kurios mūsų gerai žinomos charakteristikos, tokios kaip šonu pasuktas variklis ir arčiau automobilio kampų esantys ratai, buvo sukurtos seniau nei prieš 50 metų tam, kad salonas būtų erdvesnis.

Pritaikytas jūsų norams.

Daugiau nei dešimt milijonų unikalių derinių – kiekvienam MINI galima sukurti Jūsų asmenybę atitinkantį dizainą.

Tinkamas apšvietimas.

Kokio ryškumo pageidaujate? Kokio tipo šviesos norėtumėte? Rinkitės iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Kontrastin­gos spalvos ant stogo ir šoninių veidrodėlių.

Mūsų tradicinės kontrastingos spalvos ant stogo ir šoninių veidrodėlių buvo sukurtos lenktynių trasai. Šis derinys vis dar žavi.

Spragtelėji­mu perjungiami jungikliai.

Atiduodami duoklę lenktynių erai, mes išlaikėme šiuos savitus lenktynių įkvėptus jungiklius neapsakomą malonumą teikiančiam valdymui.

VERSIJOS.

Slinkti iki viršaus